Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proszę o pomóc.
#11
(15-06-2017, 09:23)Egoista napisał(a): W tej  sprawie  pomagają też  dwa  mody  Less strem  i loading scren mod.  Skracają czas  wczytywania

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Chłopaki mam 730 obiektów z czego samych modów  tylko 13.
podczas włączenia gry za długo się wyświetla logo Paradox z dwie lub trzy minuty.
potem jest meni główne, wczoraj weszłam do manageru treści i chciałam stworzyć swój styl, podmiejskiej zabudowy.
w trakcie go tworzenia gra z piec razy przestała działać i się wyłączała. Już po tym mój zapis gry nie odczytuje a mam 
ich dużo, zapasowe kobie jak w pamięci Laptopa tak i chmurze. po prostu ekran ładowania najpierw ciągnie powoli, 
a po 8 minutach kółko się kreci bez koniecznie i tak trwa 20/25 min aż muszę zwyczajnie wyłączyć grę za pomocą Manager zadań.
Odpaliłam nową grę, z trudem ale nowa się uruchomiła w ciągu 15 min. 
Ręce mi opadają jak tyle tworzę projektuje a tu przez bóg wie co wszystko idzie w diabli...
Może ktoś miał coś takiego. Tak chcę wrócić do swego miasta i budować go dalej rozwijać.
Zapewne wiecie co czuje się w trakcie i jak to jest stracić tyle pracy i wysiłku.

Okazalo się jednak zr mam trochę wiecej tych modów  plus te dwa ostatnie od Egoista,  wybacz nie znam swojego imienia więc uzywam nika.Oczko.
Nizej mam spis modow w postaci zdjęć.


Załączone pliki Miniatury
                               
Odpowiedz
#12
No tak. Ja grałem sobie spokojnie. Pobierałem obiekty. Gra zaczynała coraz bardziej ścinać. Później nagle trzeba było 13 minut czekać, aż miasto się załaduje. Później już nic nie wchodziło. Napisałem z tym problemem na forum i jakiś kolega wskazał mi, że mogę mieć za dużo obiektów ze steama. No więc sobie wszedłem w listę tych wszystkich plików z warsztatu które dodałem do subskrypcji i wyszło mi 97 kart (10 plików w karcie). Pomyślałem no tak jak kolega mówił ponad 700 to nie bardzo. Więc skasowałem z 200 (, a następnie to jeszcze kolejne ze 100) jakiś budynków mieszkalnych na I poziomie, jakieś pszczoły i parki nieciekawe, ale zwłaszcza ogromną liczbę stylów, domów o niskim zagęszczeniu, biur. W ten sposób zszedłem do liczby 680 i znów mi wczytywało miasto. Przejrzyj te wszystkie budynki co masz w steamie. Wątpie, aby to była wina modów. One tylko spowalniają grę, a chyba aż takiego wpływu na to czy wczyta miasto nie powodują. Jeśli jednak chcesz mieć pewność czy to któryś z modów to na samym początku tej listy co wrzuciłaś masz opcje wyłącz wszystkie, a po wyłączeniu wszystkich modów sprawdź czy Ci wczyta miasto.
Odpowiedz
#13
Ja mam 1859 obiektów i modów. Włączonych modów mam chyba 60/64 czy coś takiego. Te nie włączone to z gry. Zanim sama gra się załaduje do menu muszę poczekać z 5-10 min. a teraz gdy pobrałem loading screen mod wyszło że ładowanie save-a to kolejne 10 min czekania przy 20 tys. mieście. Więc jakoś to ciągnie. No ale kompa też słabego nie mam. 16GB RAMu robi swoje Oczko
Odpowiedz



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości