• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proszę o pomóc.
#11
(15-06-2017, 10:23)Egoista napisał(a): W tej  sprawie  pomagają też  dwa  mody  Less strem  i loading scren mod.  Skracają czas  wczytywania

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Chłopaki mam 730 obiektów z czego samych modów  tylko 13.
podczas włączenia gry za długo się wyświetla logo Paradox z dwie lub trzy minuty.
potem jest meni główne, wczoraj weszłam do manageru treści i chciałam stworzyć swój styl, podmiejskiej zabudowy.
w trakcie go tworzenia gra z piec razy przestała działać i się wyłączała. Już po tym mój zapis gry nie odczytuje a mam 
ich dużo, zapasowe kobie jak w pamięci Laptopa tak i chmurze. po prostu ekran ładowania najpierw ciągnie powoli, 
a po 8 minutach kółko się kreci bez koniecznie i tak trwa 20/25 min aż muszę zwyczajnie wyłączyć grę za pomocą Manager zadań.
Odpaliłam nową grę, z trudem ale nowa się uruchomiła w ciągu 15 min. 
Ręce mi opadają jak tyle tworzę projektuje a tu przez bóg wie co wszystko idzie w diabli...
Może ktoś miał coś takiego. Tak chcę wrócić do swego miasta i budować go dalej rozwijać.
Zapewne wiecie co czuje się w trakcie i jak to jest stracić tyle pracy i wysiłku.

Okazalo się jednak zr mam trochę wiecej tych modów  plus te dwa ostatnie od Egoista,  wybacz nie znam swojego imienia więc uzywam nika.Wink.
Nizej mam spis modow w postaci zdjęć.


Załączone pliki Obrazki
                               
  Odpowiedz
#12
No tak. Ja grałem sobie spokojnie. Pobierałem obiekty. Gra zaczynała coraz bardziej ścinać. Później nagle trzeba było 13 minut czekać, aż miasto się załaduje. Później już nic nie wchodziło. Napisałem z tym problemem na forum i jakiś kolega wskazał mi, że mogę mieć za dużo obiektów ze steama. No więc sobie wszedłem w listę tych wszystkich plików z warsztatu które dodałem do subskrypcji i wyszło mi 97 kart (10 plików w karcie). Pomyślałem no tak jak kolega mówił ponad 700 to nie bardzo. Więc skasowałem z 200 (, a następnie to jeszcze kolejne ze 100) jakiś budynków mieszkalnych na I poziomie, jakieś pszczoły i parki nieciekawe, ale zwłaszcza ogromną liczbę stylów, domów o niskim zagęszczeniu, biur. W ten sposób zszedłem do liczby 680 i znów mi wczytywało miasto. Przejrzyj te wszystkie budynki co masz w steamie. Wątpie, aby to była wina modów. One tylko spowalniają grę, a chyba aż takiego wpływu na to czy wczyta miasto nie powodują. Jeśli jednak chcesz mieć pewność czy to któryś z modów to na samym początku tej listy co wrzuciłaś masz opcje wyłącz wszystkie, a po wyłączeniu wszystkich modów sprawdź czy Ci wczyta miasto.
  Odpowiedz
#13
Ja mam 1859 obiektów i modów. Włączonych modów mam chyba 60/64 czy coś takiego. Te nie włączone to z gry. Zanim sama gra się załaduje do menu muszę poczekać z 5-10 min. a teraz gdy pobrałem loading screen mod wyszło że ładowanie save-a to kolejne 10 min czekania przy 20 tys. mieście. Więc jakoś to ciągnie. No ale kompa też słabego nie mam. 16GB RAMu robi swoje Wink
Szczecin by SZyMeX

[Obrazek: VG5ruVAl.png]
  Odpowiedz
#14
Chlopaki znow mnie atakuje taki komunikat non-stop caly czas wyskakuje.  Klikam ok czy wylacz,  a on znow pojawia.  I jak tylko chce postawic jakis objekt butynek odrazu wyskakuje ten komunikay.  Jakies przeklenstwo. 


Nie wiem o co chodzi z nim...  
Proszę o pomóc.


Załączone pliki Obrazki
   
  Odpowiedz
#15
Ja miałem taki przypadek , że jeden z obiektów powodował taki problem. Wystarczyło że tylko go wybrałem i już gra się zawieszała . I jedynie co pomagało to wyjście do pulpitu i nowe wczytywanie .
Ten błąd pojawia się, jak wybierzesz jakiś obiekt? czy od razu po w czytaniu gry?
A może pobrałaś coś nowego ? i jest juz za dużo albo kłóci się z czymś innym
Czy przy tym błędzie są jakieś artefakty obrazu ? To znaczy czy drzewa znikają , albo wszystko migocze albo ruch drogowy zamiera

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedz
#16
Na tej mapie co wchodziłam jedynie drzewa rosną na torach i drogach. A ten komunikat pojawia się od początku wejście na mapę. Są też parę innych komunikatów najpierw . Ale one wyskakują raz na samym początku. Na to miast ten cały czas co chwila i nie da się nic postawisz z budowli żadnych bo odrazu wyskakuje.. natomiast jak nic nie robisz też się pojawia co minuta lub 40 sekund.

Nie wiem jaki objekt czy mod robi mi takie przykrości. Jak to wyjaśnić ?
  Odpowiedz
#17
To jest właśnie największy problem z warsztatem, trudno znaleźć wadliwy element. Trzeba szukać chybił trafił.
Jest jeden mod który pokazuje które obiekty najbardziej obciążają grę . Ale to nie jest do końca to. Chociaż możesz spróbować .
Znajdź mesh info , załaduj nową grę i wtedy włącz listę wszystkich budynków i usuń te które są na czerwono .
Dobrze też, jak przetłumaczysz sobie moda w Google tłumacz


Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości