• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany - Nowy styl, działy i więcej!
#11
No i z radością informuję iż nowy styl (domyślnie ustawiony dla wszystkich) jest już responsywny i bez obaw można z niego korzystać na urządzeniach mobilnych Smile Do zrobienia pozostało usunięcie rozwijanego menu a w jego miejsce dodanie zakładek tak jak było na poprzednim stylu i to w zasadzie tyle.
Styl nie różni się w zasadzie niczym poza umieszczeniem shoutboxa u góry forum tak jak jedna osoba mnie o to prosiła Wink
Niedostępny
  Odpowiedz
#12
Nie rozumiem, czemu robisz takie aluzje. Przecież to system jest dla nas, a nie my dla systemu - akurat parafrazuję takie powiedzonka o urzędnikach czy kolei. Ograniczenia dot. stylu to nie jedyny problem. Niech będzie to choćby z ograniczeniem wrzucania obrazka z wątku, o którym mówiłem. No skoro ogranicza się jakoś treść, bo "się rozjedzie", to jednak coś jest nie tak. Przecież jest tak duży wybór darmowych stylów, że czemu tego nie wybrać?

Jakbym ja robiąc zlecenie np. na aplikację powiedział "proszę tu pisać nie więcej, niż 3 linijki, bo się rozjedzie", czy "proszę nie za duże obrazki" czy "na IE 10 nie zadziała", to zleceniodawca by zabrał manatki i powiedział, że sobie chyba k***a żarty robię. Przecież to nie jest 2005 rok, kiedy trzeba było sobie radzić różnymi "hackami" i innymi bajerami.

Kiedy pojawią się naprawdę jakieś ograniczenia nieopłacalne do przeskoczenia, to wtedy wszystko można zrozumieć i przyjąć do wiadomości.

Zwłaszcza że w realnym świecie takie rzeczy często się spotyka, zwłaszcza we wspomnianych "mniej popularnych" urzędach czy na kolei "no przepraszam pana, ale nasz system informatyczny na to nie pozwala". No to po kiego on jest?
Ta sytuacja ze stylem na tym forum trochę to przypomina.
  Odpowiedz
#13
Ten "regulamin" co do wrzucania obrazków jest przestarzały, teraz nikt się tego nie trzyma. Miałem go wcześniej usunąć, nie zrobiłem tego no i proszę, już ktoś się czepia Wink
W każdym razie obrazki można wrzucać jakie się chce, a nowy styl dostosowuje się do wielkości ekranu więc można z niego korzystać na telefonach.
Niedostępny
  Odpowiedz
#14
Została dodana stara/nowa opcja połączenia swojego konta i rejestrowania się przez facebooka. Połączyć konto można w panelu użytkownika - integracja z facebookiem.
Będąc "guestem" na forum pojawiło się okienko zachęcające do rejestracji na forum + możliwość szybkiej rejestracji właśnie przez facebooka. Sam tego nie testowałem, więc nie wiem czy dobrze działa. Jeżeli ktoś skorzysta i wszystko zadziała to proszę o napisanie tego w tym wątku Smile
Niedostępny
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości