Cities Skylines - Polskie forum gry

Pełna wersja: Cities Skylines: MASS TRANSIT
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
[Obrazek: header.jpg?t=1584632764]

Mass Transit to najnowsze rozszerzenie do Cities: Skylines – wielokrotnie nagradzanej symulacji miasta – które dodaje do rozgrywki wiele nowych rozwiązań pozwalających mieszkańcom szybko i wygodnie przemierzać metropolię. Dzięki wprowadzeniu do gry promów, kolei jednoszynowej i linowej oraz sterowców, osoby poruszające się po mieście mogą teraz podróżować drogą wodną, przez góry, a nawet w powietrzu.

I nastała drożność: Wprowadź w swoim mieście wiele nowych rozwiązań komunikacyjnych i zwiększ jego dochody! Zapewnij mieszkańcom możliwość podróżowania promami, sterowcami, koleją linową oraz jednoszynową!

Główne cechy:
 • I nastała drożność:
  Wprowadź w swoim mieście wiele nowych rozwiązań komunikacyjnych i zwiększ jego dochody! Zapewnij mieszkańcom możliwość podróżowania promami, sterowcami, koleją linową oraz jednoszynową!

 • Wszystko w porządku:
  Nowe węzły komunikacyjne zapewniają dostęp w jednym miejscu do wszystkich usług transportu publicznego, pozwalając mieszkańcom na zmianę linii kolejowej w jednym budynku, przesiadkę z autobusu na prom, a nawet dotarcie na miejsce za pomocą stacji kolej jednoszynowa-kolej tradycyjna-metro.

 • Tajniki ruchu drogowego:
  Zapoznaj się z nowymi scenariuszami zorientowanymi na rozwiązywanie problemów komunikacyjnych oraz wprowadzanie lepszych połączeń. Nowe typy dróg, mosty i kanały zapewniają różnorodność i nowe możliwości. Zostań drogowym ekspertem, a następnie wykorzystaj tę wiedzę, aby ulepszyć własne miasto!

 • Nowe czapki dla Ćwierkacza:
  NOWE. CZAPKI. DLA ĆWIERKACZA. (A także nowe budynki specjalne, przepisy i osiągnięcia. Czy wspominaliśmy już o CZAPKACH?)
brzmi ciekawie
no to znowu wszystkie mody sie rozjada
będzie aktualizacja 1.8 Smile i czekanie 2 -3 dni aż każdy je ulepszy .   z jednej strony fajnie , nowy transport ale z drugiej nowe problemy
Coś za coś. Chyba lepiej jak gra się ciągle rozwija. Jakoś kilkudniowy chaos da się przetrwać Smile
pewnie ze tak,
a najlepiej jakby po tej aktualizacji mozna bylo zrezygnowac z niektorych modow
trzeba czekać na efekt końcowy, wówczas przekonamy się jakie możliwości spowoduje dodatek
pierw trzeba czekać na datę premiery może coś za tydzień sie pojawi , więcej informacji albo już sama gra Smile
Mnie w sumie ciekawi czy uda im się to dobrze zoptymalizować. Dość dużo opcji dodają, które obciążą sztuczną inteligencję, a jak wiemy z modów dużo to kosztuje :/
dlatego fajnie byloby zrezygnowac z modow
Stron: 1 2 3