Cities Skylines - Polskie forum gry

Pełna wersja: Kraków- wycieczka poza wawel
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

toto22

Podoba się (sam jestem z Krakowa) ale myślę że to forum nie jest od tego aby uświadamiać ludzi jak piękny jest Kraków. Forum ma pomagać i łączyć polskich fanów cities skylines.
Bardzo mi miło że się podoba. Nie mogę się jednak zgodzić że jest to tu nieodpowiednie ponieważ napisałem to na hyde parku w dodatku dotyczącym architektury i urbanistyki miast.
Kopce Wandy i Kraka to najstarsze budowle w Polsce (jeśli do budowli je zaliczyć). Kazimierz też jest piękny, przez stulecia był dzielnicą żydowską podobnie jak w Łodzi Stare Miasto. Wiem że obecne dzielnice Krakowa były osobnymi osadami, miasteczkami. Chętnie bym obejrzał romański kościół Św. Andrzeja, stojący na gruntach dawnej wsi Okół Smile To mój ulubiony w Krakowie
Może niedługo zrobię wycieczkę po krakowskich kościołach i kazimierskich synagogach. Wielkie dzięki za podsunięcie pomysłu Smile .

toto22

Fajnie by było gdyby ktoś te piekne budowle i kopce przeniósł do gry.
Ktoś się podejmuje? Może o czymś nie wiem?
Temat kontynuuj jeśli sądzisz że jest odpowiedni.
Kiedyś może sam dorzucę swoje zdjęcia Krakowa. Oczywiście jeśli nie zaszkodzi to twojemu tematowi.
Zobaczyć w grze kopce krakowskie byłoby wspaniale, bardzo fajny pomysł, a co do zdjęć to im więcej będzie pokazane tym lepiej Wink
no dobrze, aby nikt się nie burzył zacznę od tego że to Hyde Park.

teraz zabezpieczony mogę zaczynać Wink
otóż w Krakowie posiadamy trzy środki komunikacji miejskiej, tramwaje których w dzień porusza się 24, a w nocy 3, autobusy czyli 154 linie w tym 12 nocnych i jedna linia kolei aglomeracyjnej.

najnowszy tramwaj PESY posiadający klimatyzację monitoring i nawet gniazdka elektryczne Smile
[ATTACHMENT NOT FOUND]

tramwaje i autobusy są zazwyczaj pomalowane na niebiesko biało ale nie jednolicie ,jednak od niedawna wyszedł wzór malowania i parę tramwai i autobusów zostało już przemalowanych (ciekawostka,
prywatna firma komunikacyjna przemalowała według nowego wzoru wszystkie autobusy, a MPK nie).

najczęściej widziany krakowski autobus w najczęściej widzianym krakowskim malowaniu
[ATTACHMENT NOT FOUND]

centrum komunikacyjne krakowa w którym można wsiąść do tramwaji, pociągów miejskich i międzymiastowych, autobusów MPK i autobusów PKS.
[ATTACHMENT NOT FOUND]

W planach są trzy linie metra

dziękuję za uwagę i miłego komentowania Wink
Napiszcię co będziecie chcieli oglądnąć następnym razem Smile
Wciąż zapraszam do komentowania ostatniej prezentacji Smile
Witam po raz kolejny tyle że bez zdjęć (może dodam je później). Otóż w krakowie rozpoczeły się pierwsze prace nad wyeliminowaniem chaosu reklamowego co bardzo mnie cieszy ponieważ może zapowiadać spore zmiany w wyglądzie tego miasta, a zwłaszcza niektórych ulic ogarniętych przez bilboardy, płachty i inne formy reklam ,a u dołu pojawią się mam nadzieje niedługo zdjęcia miejsc gdzie reklamy powinny kategorycznie zniknąć (mam nadzieje że nie był zbyt nudno Wink )
Po za tym zapraszam do oglądnięcia wcześniejszych prezentacji Smile
Stron: 1 2