Cities Skylines - Polskie forum gry
korki - Wersja do druku

+- Cities Skylines - Polskie forum gry (https://citiesskylines.pl)
+-- Dział: Cities Skylines I (https://citiesskylines.pl/dzial-Cities-Skylines-I)
+--- Dział: Pytania i Porady (https://citiesskylines.pl/dzial-Pytania-i-Porady)
+--- Wątek: korki (/temat-korki--1324)

Strony: 1 2


korki - kornel823 - 24-02-2016

Cześć, jak by zmienić drogi aby zmniejszyć korki ? poproszę o jakieś porady, tak to wygląda w tej chwili :
Huh


RE: korki - Vlang - 24-02-2016

Może porób rampy na skrzyżowaniach? PageUp i PageDown są do regulowania wysokości drogi. Nigdzie w interfejsie gry niestety nie ma żadnego przycisku od tego i niektórzy gracze mogą nie mieć pojęcia o tej możliwości jeśli nie sprawdzą klawiszologii.


RE: korki - Rai - 24-02-2016

(24-02-2016, 11:21)Vlang napisał(a): Może porób rampy na skrzyżowaniach? PageUp i PageDown są do regulowania wysokości drogi. Nigdzie w interfejsie gry niestety nie ma żadnego przycisku od tego i niektórzy gracze mogą nie mieć pojęcia o tej możliwości jeśli nie sprawdzą klawiszologii.

Ja nie miałam o tym pojęcia... Własnie szukałam w tym dziale jakiegoś rozwiązania na korki i znalazłam Twój post. Sama się zastanawiałam, czy jest taka opcja w grze, ale w interfejsie jej nie było...
Dzięki.


RE: korki - martinez76 - 24-02-2016

(24-02-2016, 11:41)Rai napisał(a):
(24-02-2016, 11:21)Vlang napisał(a): Może porób rampy na skrzyżowaniach? PageUp i PageDown są do regulowania wysokości drogi. Nigdzie w interfejsie gry niestety nie ma żadnego przycisku od tego i niektórzy gracze mogą nie mieć pojęcia o tej możliwości jeśli nie sprawdzą klawiszologii.

Ja nie miałam o tym pojęcia... Własnie szukałam w tym dziale jakiegoś rozwiązania na korki i znalazłam Twój post. Sama się zastanawiałam, czy jest taka opcja w grze, ale w interfejsie jej nie było...
Dzięki.

o rany to masz przynajmniej teraz zabawe troche jakby na nowo Duży uśmiech
dodam ze to dotyczy takze torow kolejowych Wink


RE: korki - Rai - 24-02-2016

(24-02-2016, 11:58)martinez76 napisał(a):
(24-02-2016, 11:41)Rai napisał(a):
(24-02-2016, 11:21)Vlang napisał(a): Może porób rampy na skrzyżowaniach? PageUp i PageDown są do regulowania wysokości drogi. Nigdzie w interfejsie gry niestety nie ma żadnego przycisku od tego i niektórzy gracze mogą nie mieć pojęcia o tej możliwości jeśli nie sprawdzą klawiszologii.

Ja nie miałam o tym pojęcia... Własnie szukałam w tym dziale jakiegoś rozwiązania na korki i znalazłam Twój post. Sama się zastanawiałam, czy jest taka opcja w grze, ale w interfejsie jej nie było...
Dzięki.

o rany to masz przynajmniej teraz zabawe troche jakby na nowo Duży uśmiech
dodam ze to dotyczy takze torow kolejowych Wink

O, dzięki za tip o torach kolejowych. Smile
Kurczę, właściwie to czeka mnie teraz przebudowa całego mojego kochanego miasta...
Na razie jeden z wjazdów wygląda tak:
[Obrazek: Untitled%201_zps4jytlymz.jpg]
Masakra Duży uśmiech
Przy okazji w innym temacie wyczytałam, że samemu można robić ronda... Czemu na to nie wpadłam wcześniej. :|


RE: korki - kornel823 - 24-02-2016

eh.. juz nie mam wcale pomysłu jak by co pozmieniać i gdzie :l  Frown
[Obrazek: kooorkin9q8s.jpg]


RE: korki - martinez76 - 24-02-2016

ja bym zrobil zjezd z autostrady na strone prawa patrzac na obrazek - skwer pobitno czy jakos tak


RE: korki - Pawel - 24-02-2016

a pokaż mapę transportu miejskiego? i gdzie masz fabryki?


RE: korki - kornel823 - 24-02-2016

fabryki widać gdzie są :
[Obrazek: ct1p3raw.jpg]

transport komunikacji:
[Obrazek: ct20wo91.jpg]
i te korki ;p 
[Obrazek: ct3nqpmd.jpg]


RE: korki - Pawel - 24-02-2016

nic dziwnego ze masz korki bo nie masz transportu publicznego