Cities Skylines - Polskie forum gry
FAQ Najczęściej zadawane pytania. - Wersja do druku

+- Cities Skylines - Polskie forum gry (https://citiesskylines.pl)
+-- Dział: Cities Skylines I (https://citiesskylines.pl/dzial-Cities-Skylines-I)
+--- Dział: Poradniki (https://citiesskylines.pl/dzial-Poradniki)
+--- Wątek: FAQ Najczęściej zadawane pytania. (/temat-Najczesciej-zadawane)

Strony: 1 2 3


Re: [FAQ] Najczęściej zadawane pytania. - muchas - 21-03-2015

@Krecik1218
Ja nie mieszam z modami, tylko wprowadzam korektę do twojego posta (punkt 2.2) Wink


Re: [FAQ] Najczęściej zadawane pytania. - Krecik1218 - 21-03-2015

Mówimy tu o podstawowej wersji gry i oficjalnych dodatkach, a wspomniana przez ciebie modyfikacja nie jest oficjalną.


Re: [FAQ] Najczęściej zadawane pytania. - muchas - 21-03-2015

W tej grze mody są wręcz integralną częścią i tworzą tą grę. Pomijanie ich w FAQu to niezrozumienie intencji autorów, nie musisz ich opisywać, ale odpowiedź udzielona przez Ciebie w pkt2.2 nie jest zgodna z prawdą. Możesz wspomnieć np.edycja terenu jest możliwa po zainstalowaniu moda i tu przekierowanie do strony z modami.


Re: [FAQ] Najczęściej zadawane pytania. - Krecik1218 - 21-03-2015

Jeśli ktoś czegoś potrzebuje a tego nie ma w grze (czyli też w FAQ), to z pewnością sobie poradzi. Workshop jest wbudowany w Steama a instalacja modów dziecinnie prosta, zresztą temat o tym jest. Tak samo jak jest cały dział z modami na forum gdzie codziennie ktoś coś wrzuca. Jeśli mielibyśmy tutaj to samo powielać to te najważniejsze, podstawowe informacje przepadłyby wśród tych wszystkich modyfikacji.


Re: [FAQ] Najczęściej zadawane pytania. - Marcin65 - 21-03-2015

przeciez jest specjalny temat o modach ciekawych z opisami tylko ludzie szukac nie umieja i pisza gdzie popadnie
za moment bedzie 56 tematow o modach i 764 FAQ o mody o gre i jak zyc.
krecik zalozyl bardzo madry dzial tak samo jest dzial do modow wiec nie wiem co jeszcze trzeba


Re: [FAQ] Najczęściej zadawane pytania. - Swistak170 - 22-03-2015

Właśnie testowałem tego moda w grze i jest super. W moim mieście, gdzie liczy się precyzja i każdy skrawek terenu często przydaje się opcja delikatnej modyfikacji terenu. Jestem za dorzuceniem informacji o tym modzie, gdyż jest on naprawdę dobrze zrobiony i powinien stanowić element podstawowej wersji gry.


Re: [FAQ] Najczęściej zadawane pytania. - muchas - 22-03-2015

Koledzy, spokojnie, powtarzam to kolejny raz. To nie jest info o modzie tylko bardzo konkretna informacja o pewnej funkcjonalności, która-tutaj ma rację Swistak, powinna się znaleźć w podstawowej grze. Tylko informacja, przecież to FAQ, jeśli było konkretne zapytanie ze strony uczestnika forum o możliwość edycji terenu w grze, to trzeba odpowiedzieć zgodnie z prawdą, że istnieje taka możliwość.


Re: [FAQ] Najczęściej zadawane pytania. - Krecik1218 - 22-03-2015

Ok znalazłem konsensus w sprawie modów i FAQ. Jeśli coś zostało znaczącą rozwinięte/zmodyfikowane i nawiązuje do tematu to przy odpowiedzi pojawi się *. Dzięki temu czytelność zostanie zachowana. Na początku dodałem też legendę aby było wiadomo o co chodzi.


Re: [FAQ] Najczęściej zadawane pytania. - Pawel - 22-03-2015

Świetna robota chłopaki, zmieniłem typ tematu na "ogłoszenie globalne" tak aby był dostępny na każdym forum.


Re:Pomocy - Gabrielle Solis - 14-05-2015

Hej!
Chłopaki może ktoś wie jak w grze zmienić język z angielskiego na polski, już trzy razy instalowałam tą grę, wybieram polski a instaluje ten wredny angielski
Pozdrawiam