Cities Skylines - Polskie forum gry
Budynki się budują a mieszkańców nie ma. - Wersja do druku

+- Cities Skylines - Polskie forum gry (https://citiesskylines.pl)
+-- Dział: Cities Skylines I (https://citiesskylines.pl/dzial-Cities-Skylines-I)
+--- Dział: Pytania i Porady (https://citiesskylines.pl/dzial-Pytania-i-Porady)
+--- Wątek: Budynki się budują a mieszkańców nie ma. (/temat-Budynki-sie-buduja-a)



Budynki się budują a mieszkańców nie ma. - undertakerr44 - 28-11-2016

Po urządzeniu dróg i stref widzę jak wznoszą się pierwsze budynki. Wszystko jest; woda, prąd, ulica prawidłowo połączona do autostrady, ale zauważyłem zerowy ruch uliczny oraz zerowy wskaźnik populacji. Co do cholery się dzieje?! Kupiłem gre na steam i tyle bugów tu jest, że odechciewa mi się grać.
Modów mam trochę jak coś, te podstawowe, zarządzanie ruchem itp.


RE: Budynki się budują a mieszkańców nie ma. - SZyMeX - 29-11-2016

Pokaż parę screenów jak to wygląda, nigdy nie miałem ani nie słyszałem o takiej sytuacji


RE: Budynki się budują a mieszkańców nie ma. - undertakerr44 - 29-11-2016

(29-11-2016, 00:27)szymex71 napisał(a): Pokaż parę screenów jak to wygląda, nigdy nie miałem ani nie słyszałem o takiej sytuacji

prosz bardzo. nie ma nawet ruchu na autostradzie...


RE: Budynki się budują a mieszkańców nie ma. - Lolek85 - 29-11-2016

jak ja miałem problemy z ruchem to poradzili mi żeby zresetować ruch - opcja w traffic president.


RE: Budynki się budują a mieszkańców nie ma. - undertakerr44 - 03-12-2016

(29-11-2016, 08:04)Lolek85 napisał(a): jak ja miałem problemy z ruchem to poradzili mi żeby zresetować ruch - opcja w traffic president.

no nie działa to niestety mordeczko.
to jest jakaś porażka, co róż miasto założę to w ogóle nie ma ani ruchu drogowego ani mieszkańców. na samym początku widać jak po autostradzie jeżdża normalnie samochody a chwile później całkowicie znikają. Nawet wszystkie mody wywaliłem i nadal to samo. co się z tą durną grą dzieje to ja nie wiem, bo jak na piracie grałem to wszystko było w porządku.


RE: Budynki się budują a mieszkańców nie ma. - dave - 03-12-2016

Ja tak miałem to okazało się, że mapa nie miała zewnętrznego połączenia lub autostrada z zewnątrz nie była dociągnięta.


RE: Budynki się budują a mieszkańców nie ma. - undertakerr44 - 03-12-2016

(03-12-2016, 14:07)dave napisał(a): Ja tak miałem to okazało się, że mapa nie miała zewnętrznego połączenia lub autostrada z zewnątrz nie była dociągnięta.

na mapie stworzonej przez twórców to nie może tak być. ale u mnie jest tak że na autostradzie ruch jest przez chwile później się zmniejsza i nie ma w ogóle...


RE: Budynki się budują a mieszkańców nie ma. - dave - 03-12-2016

A jak wyłączysz wszystkie mody to też tak się dzieje?

Fakt, ja myślałem o mapach niestandardowych, bo te od twórców działają bez problemów.


RE: Budynki się budują a mieszkańców nie ma. - undertakerr44 - 03-12-2016

no więc miałem ok. 15 modów.
włączałem każdy po kolei na tym samym miasteczku, przy dwóch z nich wyskakiwał error więc je wywaliłem, mieszkańcy się osiedlali, ruch na autostradzie normalnie był, także 15 razy wyłączałem grę żeby sprawdzić każdy z 15 modów. wszystko w porządku i działa. stworzyłem nową mapę i jeb... nadal to samo, nie ma mieszkańców a ruch na autostradzie jest przez chwilę. chciałem dać drugą szansę tej grze ale to zbugowane gówno nie chce współpracować