Cities Skylines - Polskie forum gry
Co jakiś czas brakuje prądu - Wersja do druku

+- Cities Skylines - Polskie forum gry (https://citiesskylines.pl)
+-- Dział: Cities Skylines I (https://citiesskylines.pl/dzial-Cities-Skylines-I)
+--- Dział: Pytania i Porady (https://citiesskylines.pl/dzial-Pytania-i-Porady)
+--- Wątek: Co jakiś czas brakuje prądu (/temat-Co-jakis-czas-brakuje)



Co jakiś czas brakuje prądu - Trump - 04-12-2016

Co jakiś czas prad w tym obszarze włącza się i po 1s wyłącza i tak w kółko.. o co cho?

[Obrazek: jQ3up9D.jpg]


RE: Co jakiś czas brakuje prądu - dave - 04-12-2016

Dobuduj jeszcze jedną elektrownie i poprowadź do tego regionu jakąś linię.


RE: Co jakiś czas brakuje prądu - Notzo - 05-12-2016

Jeśli to elektrownie wiatrowe to pewnie stoją w miejscach, gdzie mają złe warunki wiatrowe. Przez to nie wykorzystują w pełni swojej mocy i masz skoki napięcia. Przestaw je w miejsca z najlepszymi warunkami. Jeśli to inna elektrownia to najnormalniej w świecie pewnie trzeba dobudować nową bo za mało energii jedna produkuje Wink

Ja miałem podobnie z wodą, okazało się że postawiłem pompownie w miejscu, gdzie woda była bardzo płytka, przez co pompy nie pobierały jej tyle ile trzeba.


RE: Co jakiś czas brakuje prądu - SZyMeX - 05-12-2016

Z tego co widać to energii starcza. Gorzej z prowadzeniem linii wysokiego napięcia (czy jak to tam się zwie Tounge) wbrew pozorom przez miasto prąd nie będzie płynął na nieskończoną odległość. W pewnym momencie zacznie brakować prądu mimo tego, że elektrownie dają radę. Musisz z tą częścią miasta połączyć jakąś linię wysokiego napięcia. Wtedy powinno być dobrze Smile


RE: Co jakiś czas brakuje prądu - Trump - 05-12-2016

(05-12-2016, 16:38)szymex71 napisał(a): Z tego co widać to energii starcza. Gorzej z prowadzeniem linii wysokiego napięcia (czy jak to tam się zwie Tounge) wbrew pozorom przez miasto prąd nie będzie płynął na nieskończoną odległość. W pewnym momencie zacznie brakować prądu mimo tego, że elektrownie dają radę. Musisz z tą częścią miasta połączyć jakąś linię wysokiego napięcia. Wtedy powinno być dobrze Smile

Budując domy, budynki itp. przenoszą one prąd dalej - nie potrzeba linii z tego co się orientuje.

(05-12-2016, 15:19)Notzo napisał(a): Jeśli to elektrownie wiatrowe to pewnie stoją w miejscach, gdzie mają złe warunki wiatrowe. Przez to nie wykorzystują w pełni swojej mocy i masz skoki napięcia. Przestaw je w miejsca z najlepszymi warunkami. Jeśli to inna elektrownia to najnormalniej w świecie pewnie trzeba dobudować nową bo za mało energii jedna produkuje Wink

Ja miałem podobnie z wodą, okazało się że postawiłem pompownie w miejscu, gdzie woda była bardzo płytka, przez co pompy nie pobierały jej tyle ile trzeba.

Nawet jeżeli są skoki to skakałoby wszędzie, a nie tylko w tej części.
Poza tym mam ponad 300 mW zapasów.
(04-12-2016, 23:45)dave napisał(a): Dobuduj jeszcze jedną elektrownie i poprowadź do tego regionu jakąś linię.

Skoro mam nadwyżkę energii to czy to aby na pewno jest potrzebne?


RE: Co jakiś czas brakuje prądu - amanis - 05-12-2016

Możesz mieć nadwyżkę energii brutto w cały mieście, ale czy masz połączenie między wszystkimi elektrowniami?
Może ta strefa nie ma połączenia ze wszystkimi elektrowniami, a te z którymi ma nie wyrabiają.


RE: Co jakiś czas brakuje prądu - Trump - 05-12-2016

Wszystko jasne, elektrownia słoneczna nie była podpięta.

Wątek wyczerpany.


RE: Co jakiś czas brakuje prądu - amanis - 05-12-2016

Się mówi dziękuje...Tounge


RE: Co jakiś czas brakuje prądu - SzaryPL - 16-12-2016

Można też zwiększyć budżet. Do czasu aż się nowej elektrowni nie postawi Smile.