Cities Skylines - Polskie forum gry
ELDORADO kontynuacja - Wersja do druku

+- Cities Skylines - Polskie forum gry (https://citiesskylines.pl)
+-- Dział: Cities Skylines I (https://citiesskylines.pl/dzial-Cities-Skylines-I)
+--- Dział: Moje miasto w grze (https://citiesskylines.pl/dzial-Moje-miasto-w-grze)
+---- Dział: Moje miasto w formie pamiętnika (https://citiesskylines.pl/dzial-Moje-miasto-w-formie)
+----- Dział: Klasyka (https://citiesskylines.pl/dzial-Klasyka)
+----- Wątek: ELDORADO kontynuacja (/temat-ELDORADO-kontynuacja)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: ELDORADO kontynuacja - WujoWielkaBroda - 15-12-2019

Bardzo ładnie się to prezentuje.
Terminal promowy mega! A rampa do załadunku - świetny pomysł.
Jedyne co mnie osobiście razi po oczach to te wszechobecne szklane plastry miodu.
Jest to kwestia gustu oczywiście ale jak dla mnie psują cały efekt (nie pasują do ogólnego wyglądu portu)


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 16-12-2019

a to psikus bo heksagon ma być znakiem rozpoznawalnym portu osobowego. przypadkiem się natrafiło... i przylepiło Wink swoją drogą tematyka portowa wciągnęła mnie bez reszty. nie znając zagadnienia musiałem sporo popodglądać co w porcie piszczy. pozaglądalem w wiele zakamarków portui w Gdyni i Szczecinie oczywiście za pośrednictwem map google earth. zrozumieć też trzeba było jak działa port i organizacja itp - no spodobał mi się klimat portowySmile


RE: ELDORADO kontynuacja - WujoWielkaBroda - 17-12-2019

(16-12-2019, 19:53)Manta napisał(a): a to psikus bo heksagon ma być znakiem rozpoznawalnym portu osobowego. przypadkiem się natrafiło... i przylepiło Wink swoją drogą tematyka portowa wciągnęła mnie bez reszty. nie znając zagadnienia musiałem sporo popodglądać co w porcie piszczy. pozaglądalem w wiele zakamarków portui w Gdyni i Szczecinie oczywiście za pośrednictwem map google earth. zrozumieć też trzeba było jak działa port i organizacja itp - no spodobał mi się klimat portowySmile
Tak jak napisałem - kwestia gustu Smile

Co do samego portu to jest to jeden z fajniejszych portów jakie widziałem - włącznie z tymi na YT.
Tylko dlatego, że właśnie wygląda bardzo realistycznie. Widać po ukształtowaniu portu, że raczej zagłębiłeś się w tematykę.
Nie stawiałeś wszystkiego na oślep "bo ładnie" tylko ma to swój smak i klimat.

Ja na razie skończyłem molo w Międzyzdrojach ( niebawem film i screeny).
Niebawem przyjdzie kolej na zrobienie Świnoujścia a konkretnie przeprawy promowej oraz terminala promowego Wink


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 22-12-2019

Niestety nie udało mi się uzyskać efektu wszechobecnego "syfu" jaki panuje niemalże w każdym porcie. grafika lepiej śmiga choć i tak limit propów bliski. jest za to więcej zieleni której w zasadzie być tyle nie powinno. całość totalnie bez koncepcji co znacznie utrudnia budowę.
tymczasem poznaliście basen południowy, a niebawem wrzucę fotki z północnego. jednocześnie powstaje stocznia, ale na oba obiekty na pewno zabraknie propów.


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 25-12-2019

tym razem trochę więcej zdjęć z racji kończącego się powoli projektu. macie jakieś pomysły lub podpowiedzi, w którą stronę iść dalej, może inne sugestie? ;p 

[Obrazek: FdvHZ9G.jpg][Obrazek: dwXk2fP.jpg][Obrazek: tLGAnRH.jpg][Obrazek: r3pVJ3b.jpg][Obrazek: c3gPnL9.jpg][Obrazek: gA5tARS.jpg][Obrazek: 42NDRKV.jpg][Obrazek: mTphtD7.jpg][Obrazek: o4TOk7P.jpg][Obrazek: tadhMWX.jpg][Obrazek: s97vnRM.jpg][Obrazek: dpezPbc.jpg][Obrazek: qPY8Tf3.jpg][Obrazek: 1KvrrHK.jpg][Obrazek: bb7znvT.jpg][Obrazek: IjSQ6Pp.jpg][Obrazek: rJoZ58m.jpg][Obrazek: vKv1thd.jpg][Obrazek: HwUUkTd.jpg][Obrazek: H0h9sEW.jpg][Obrazek: sXzsJn6.jpg][Obrazek: QsiWfrN.jpg]

porządku i bezpieczeństwa w porcie pilnują oni

[Obrazek: 55phXzB.jpg]

hotele i budynki administracyjne w marinie dopiero oddane do użytku

[Obrazek: wKQtvZ3.jpg]

a zaraz obok słynnego "Pająka" wyrasta dziwny obiekt

[Obrazek: Nr0A9Hi.jpg]


RE: ELDORADO kontynuacja - garfield - 25-12-2019

swietne !


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 30-12-2019

Terminal Promowy w całości został oddany do użytku. 

[Obrazek: CnkOgrc.jpg][Obrazek: oLrCPV0.jpg][Obrazek: DIkq9KQ.jpg][Obrazek: HXIuebP.jpg][Obrazek: rVkzDpg.jpg][Obrazek: WZjW5Fg.jpg][Obrazek: rJCyiWF.jpg][Obrazek: 51TeKCw.jpg][Obrazek: C0a1VTd.jpg][Obrazek: AzOB7uG.jpg]


ELDORADO kontynuacja - Egoista - 30-12-2019

No naprawdę wysoki poziom. Lata praktyki robią swoje :-D no i ten rozmiar , masz rozmach :-D

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 30-12-2019

Dzięki, dzięki! lata lecą i Ciebie tu wieki nie widziałem. Budujesz coś jeszcze??


ELDORADO kontynuacja - Egoista - 31-12-2019

Hehe no kawał czasu mnie tu nie było . Bardziej udzielałem się na Facebooku , na tamtej grupie.
Ja gdzieś na pół roku albo dalej całkowicie odstawilem Cs. Sprawy rodzinne i trochę skupialem się na grach konsoli ps4.
A teraz po wakacjach za tesknilem za budową miasta i zacząłem nowe Miasto . Mam nadzieję że to Już ostatnie, bo u mnie występuje syndrom nieskończonego miasta.
Zawsze budowałem po trochę i jak tylko pojawiła się nowa mapa, zaraz do niej szedłem i wszystko zaczynałem od początku.
Ale ostatnio odkryłem że w move it jest bardzo fajna opcja która była od dawna a ja nie wiedziałem po co to jest. A mianowicie chodzi o to że można skopiować dowolną część miasta i wkleić ją do innej mapy.

Dlatego ostatnio pozbierałem wszystkie najlepsze miejsce jakie zbudowalem i teraz mam listę ok 30 pozycji.


Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka