Cities Skylines - Polskie forum gry
ELDORADO kontynuacja - Wersja do druku

+- Cities Skylines - Polskie forum gry (https://citiesskylines.pl)
+-- Dział: Cities Skylines I (https://citiesskylines.pl/dzial-Cities-Skylines-I)
+--- Dział: Moje miasto w grze (https://citiesskylines.pl/dzial-Moje-miasto-w-grze)
+---- Dział: Moje miasto w formie pamiętnika (https://citiesskylines.pl/dzial-Moje-miasto-w-formie)
+----- Dział: Klasyka (https://citiesskylines.pl/dzial-Klasyka)
+----- Wątek: ELDORADO kontynuacja (/temat-ELDORADO-kontynuacja)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


ELDORADO kontynuacja - Egoista - 31-12-2019

Ale teraz mogę śmiało powiedzieć, że już nie należymy do amatorów Cs . Tylko jesteśmy zawodowami, widząc swój i twój postęp w rozwoju.
Jak ja znalazłem swoje pierwsza zdjęcia miast, to aż mi było wstyd na to patrzeć i nie chciałem się do nich przyznać.

Ale teraz nad każdym elementem miasta spędzam więcej czasu, aby wyglądało jak najlepiej. I powstaje kilka wersji.
I też co jest dobre , robię nawet tygodniowe przerwy i pozwalam pomysłom aby dojrzały.
Wtedy jest inne spojrzenie na projekt.

No i pomysłów szukam na Pinterest . Jest ich tam cała masa, wystarczy skopiować do gry. Tylko trochę To zajmie czasu wiadomo

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 31-12-2019

a u mnie jest zupełnie odwrotnie, na tej samej mapie od 3 lat Wink Tereny są tak rozległe, że daje to ogrom możliwości do zabudowy, albo po prostu trafiłem na odpowiednią mapę i mimo poszukiwań innej jestem nieznudzony na starej. Mam przygotowaną "bazę" więc w razie nieoczekiwanego restartu jest trochę lżej i szybciej. W projekcie "Port" po raz pierwszy postanowiłem, że będzie to "miasto widmo", aby uniknąć jednego z ograniczeń jakim jest populacja.
Nadal poszukuję moda, który da możliwość nieskończonej liczby stawianych propów. Dozgonna wdzięczność temu co mi go podsunie Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 31-12-2019

Nie samym portem człowiek żyje... musiałem odreagować! 

[Obrazek: LKtg556.jpg][Obrazek: eTXL622.jpg][Obrazek: Fdwblb5.jpg][Obrazek: iCDXW3H.jpg]

o co chodzi z tym Pinterestem?


ELDORADO kontynuacja - Egoista - 31-12-2019

To twoje własne rondo? Jeśli tak, to wygląda obłednie jak ty je zrobiłeś.
A co Pinteresta, to chodzi mi o to, że jak nie mam pomysłu jak zbudować miasto np port to szukam zdjęć na tamtej stronie i jak znajdę jakiś szkic to przerzucam go do gry.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 31-12-2019

Ja też zbieram różne jotpegi aby złapać pomysł/inspirację, mam tego sporo, jeśli chcesz mogę Ci przesłać. Myślałem żeby założyć wątek z inspiracjami, ale nie chcę zaśmiecać forum.

pochwalę się przy okazji moją szkaradą własnoręcznie wykonaną. Nie znalazłem na steamie pustych barek więc na potrzeby własne pierwsze zlecenie nowo powstającej stoczni. 

[Obrazek: MmaMaQk.jpg][Obrazek: IDFbLVZ.jpg][Obrazek: z2nGKoK.jpg][Obrazek: m3WHm3V.jpg]


RE: ELDORADO kontynuacja - SZyMeX - 31-12-2019

To ja się może trochę wtrącę i oprócz tego, że cały port wygląda wręcz przepięknie, powiem że nie ma czegoś takiego jak "zaśmiecanie" forum Tounge Każdy mniej lub bardziej wartościowy wątek, nie będący po prostu spamem (a wątek z inspiracjami dla naszych miast tym bardziej takim nie jest) jest mile widziany Smile

Tak więc czekam na rozwój projektu oraz nowy temat na naszym forum Wink


ELDORADO kontynuacja - Egoista - 31-12-2019

Jak na stocznie to dobry początek , teraz tylko czekać na dalszy rozwój obiektu.
Ale zauważyłem że wszystko lubisz mieć duże. U mnie z kolei chcę jak najwięcej zmieścić w jednym miejscu

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 31-12-2019

Pierwsze budowy w tej grze były u mnie ściśnięte niczym na mapie w Sim City. Mocno mi to dokuczało i dopiero jakoś od niedawna mogę powiedzieć, że już mam ten problem z głowy. Duże znaczenie mają też dziesiątki godziny wpatrywania się w google earth (ale to uwielbiam od daaawna) oraz wnikliwej obserwacji codziennego otoczenia. I tak jeszcze wolne przestrzenie z chaszczami rzadko się pojawiają w moich realizacjach, a mamy tego sporo w koło siebie na co dzień.

apropo ronda to można je zrobić na dwa sposoby:
1. bez planu i pomyślunku (maaasakra!) ciężko i mało skutecznie, a do tego maaasaaa czasu
2. bez planu ale z wstępem; robimy koło, wpisujemy w niego figurę/y lub zakreślamy co nam się podoba albo nie podoba i dopiero można ruszyć i tak metodą prób, prób, prób... Smile i tak sporo czasu! a żeby było śmieszniej plan jest! i to jaki ambitny!! Smile


[Obrazek: d8YC1VB.jpg][Obrazek: CvUytzm.jpg]

chodzi za mną jeszcze taki projekt, ale jeszcze ciężko, mało skilsów Wink 

[Obrazek: fAeEZau.jpg]


ELDORADO kontynuacja - Egoista - 31-12-2019

Właśnie taką pierwszą metodą budowałem swoje początkowe miasta i to był cyrk na kółkach. Ale teraz już wszystko planuje, bez tego ani rusz. A to rondo jak je zobaczylem , to mega mi się spodobało.

A co do tego wielkiego projektu to wróć za 2 lata potrzebny jest lewel 999.
A powiem szczerze, sam mam takie wielkie ambicje do budowania, tylko właśnie to jeszcze nie ten poziom

A to kilka moich pomysłów do gry które chciałbym wprowadzić

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: 5878ad417e757c001a4ebaa8154f489e.jpg][Obrazek: 703564fd1f315095fcdf652c021102ad.jpg][Obrazek: 1068d729c3fb1402c23b8b03319ee0cb.jpg]


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 31-12-2019

łoooo powodzenia hehehe idę do swojego portu ;p