Cities Skylines - Polskie forum gry
ELDORADO kontynuacja - Wersja do druku

+- Cities Skylines - Polskie forum gry (https://citiesskylines.pl)
+-- Dział: Cities Skylines I (https://citiesskylines.pl/dzial-Cities-Skylines-I)
+--- Dział: Moje miasto w grze (https://citiesskylines.pl/dzial-Moje-miasto-w-grze)
+---- Dział: Moje miasto w formie pamiętnika (https://citiesskylines.pl/dzial-Moje-miasto-w-formie)
+----- Dział: Klasyka (https://citiesskylines.pl/dzial-Klasyka)
+----- Wątek: ELDORADO kontynuacja (/temat-ELDORADO-kontynuacja)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 10-06-2020

chodzi o ten element, molo Duży uśmiech 

[Obrazek: BffZLzY.jpg]

dla małej odskoczni kilka skrzyżowań a konkretnie rond i ich "architektury"[Obrazek: Cqlz5hu.jpg][Obrazek: Eorvltw.jpg][Obrazek: PaWpGh4.jpg][Obrazek: 3QYqatR.jpg]re[Obrazek: WaFhkG9.jpg][Obrazek: fm5P1P7.jpg]


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 10-06-2020

ten element jest Wam chyba dobrze znany, alejka w formie mostku. dwa razy skopiowany okrąg i chata jak ta-la-la

[Obrazek: 3Hy8OOp.jpg][Obrazek: GopGys6.jpg][Obrazek: BKBcs2z.jpg][Obrazek: rZQGlAY.jpg][Obrazek: NxBzg4I.jpg][Obrazek: I8xNQCl.jpg][Obrazek: vQ0ls3o.jpg][Obrazek: xxPNY2Q.jpg][Obrazek: ww9cU0b.jpg]

mam nadzieję, że uda mi się też w końcu dokończyć wiszące ogrody, które czekają już dłuższy czas na swoje otwarcie. póki co mała zajawka (widok z apartamentów w których są specjalnie przyciemniane szyby więc dlatego takie kolory) 

[Obrazek: iIhmk90.jpg][Obrazek: W2ElYvx.jpg][Obrazek: y0X0ne2.jpg][Obrazek: DBj35sd.jpg]


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 12-06-2020

spacer nocny

[Obrazek: IQs5Yzy.jpg][Obrazek: u5YWQ2z.jpg][Obrazek: BHLUhgx.jpg][Obrazek: b6q1Axa.jpg][Obrazek: 4TwDMkx.jpg][Obrazek: yP7ytGX.jpg][Obrazek: yJICT0m.jpg][Obrazek: wU5YBWh.jpg][Obrazek: egIeInq.jpg][Obrazek: MItL7eR.jpg]

w tle nieśmiało wyłania się najwyższa wieża w moim świecie, gabarytom spokojnie dorównująca dawnemu WTC, jest tak wysoka, że na jej szczycie potrafi się zakręcić w głowie Duży uśmiech na razie w poczekalni


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 14-06-2020

apartamenty, obiekty handlowe, kultura i gastronomia w jednym podwórku

[Obrazek: Oj94pL2.jpg][Obrazek: k21zUnW.jpg][Obrazek: K5GjosM.jpg][Obrazek: Ish1NM5.jpg][Obrazek: Ky3U0WE.jpg][Obrazek: 7UPGThd.jpg][Obrazek: YboGe4K.jpg][Obrazek: k9Fdmja.jpg]


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 14-06-2020

[Obrazek: 5iHrFm4.jpg][Obrazek: 6dsLM77.jpg][Obrazek: 67To1wz.jpg][Obrazek: iBSixHO.jpg][Obrazek: WH15zgI.jpg][Obrazek: m7SWz3b.jpg][Obrazek: PiGyn6i.jpg][Obrazek: RV4tlFA.jpg][Obrazek: IKYl7vO.jpg][Obrazek: fqf6TZb.jpg][Obrazek: Y6rsy3i.jpg]

i coś co o tej porze roku lubię najbardziej - białe noce Duży uśmiech

[Obrazek: RObDtFN.jpg][Obrazek: i0pnLUt.jpg][Obrazek: OupJkWg.jpg][Obrazek: lf6WN9E.jpg][Obrazek: 6CiBkb3.jpg][Obrazek: T9qTrpV.jpg][Obrazek: EeBgPEb.jpg][Obrazek: dG5HwCt.jpg][Obrazek: pfKq4UJ.jpg][Obrazek: oJMm7PS.jpg][Obrazek: V6qD2Ti.jpg][Obrazek: tzBoAaH.jpg]


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 16-06-2020

w mieście pojawiła się pierwsza szklana wieża

[Obrazek: hDMaQLl.jpg][Obrazek: GUreAO5.jpg][Obrazek: sq79khE.jpg][Obrazek: D9i6VUk.jpg][Obrazek: uk5QLDi.jpg][Obrazek: ZYrYMrg.jpg][Obrazek: bMCrpTD.jpg]


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 30-06-2020

nie planując drogi rozwoju miasta, miast, wiosek a potem zabudowy około portowej mam nieodparte wrażenie, że całość zamyka się ostatnim chyba już projektem. 
do tego zmierzałem od samego początku przygody. Pionierski koncept miasta "dziś" by Manta Wink 

M.A.Y.A. Smart City Koncept

[Obrazek: aPgsrSl.jpg][Obrazek: tiJO9am.jpg][Obrazek: 2snPlTU.jpg]


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 30-06-2020

tak zajawka wygląda u progu jedynego lądowego połączenia projektu z resztą świata, a tu mała zajawka z wnętrza Duży uśmiech 

[Obrazek: 8ieuzhs.jpg][Obrazek: UpRd5ys.jpg][Obrazek: LN7dnQ5.jpg]


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 01-07-2020

bądź eko! 

[Obrazek: Nh5Q5L5.jpg][Obrazek: QBC4Kmi.jpg][Obrazek: cfBkmBq.jpg][Obrazek: 3BfbDzc.jpg]

u Was o północy też tak jasno??


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 01-07-2020

ruszył oficjalnie Północny Hub czyli brama lądowa miasta. i z tym rozpoczyna się projekt. komunikuj! 

[Obrazek: o2idRA2.jpg][Obrazek: OvZx2yr.jpg][Obrazek: V8UkFcF.jpg][Obrazek: GIYhbME.jpg][Obrazek: NeXudPa.jpg]

dopłyniesz, dojedziesz, dolecisz, i odlecisz Wink 

[Obrazek: v55X69u.jpg][Obrazek: gZEYm0P.jpg][Obrazek: j5xpUBF.jpg][Obrazek: FjHyEx9.jpg][Obrazek: NuYxDme.jpg][Obrazek: 7yCCGP8.jpg]

całość ma tworzyć system o nazwie <MojaAlternatywaYestAnormalna> i niech tak będzie

[Obrazek: Y2SC9qx.jpg][Obrazek: ciGiMSu.jpg][Obrazek: knpVrKt.jpg][Obrazek: kC9DjHH.jpg][Obrazek: bhaeMW0.jpg][Obrazek: ouKMUxX.jpg][Obrazek: 7XBcwtk.jpg][Obrazek: 91gxQ4O.jpg][Obrazek: bTYBofS.jpg]

układ jest prosty i ma być prosty, widok z niskiej satelity rozjaśni wszystko Duży uśmiech

[Obrazek: 9CJ1aYv.jpg]

MAYA połączona lądowo z resztą świata od północy i zach. od południa (dół fotki) tunelem rzut na drugi brzeg i dalej

Hub północny ma 3 lądowiska dla śmigłowców, 2 busów wodnych, 2 tory wodne dla samolotów, stację kolei elektrycznej, i co. i drzew nie zdążyli posadzić jeszcze Wink 
widok na panoramę północną 

[Obrazek: QJ7MKft.jpg][Obrazek: WWE0ok8.jpg][Obrazek: p6V6oCO.jpg][Obrazek: VwjrNwo.jpg][Obrazek: p83YWRq.jpg]