Cities Skylines - Polskie forum gry
ELDORADO kontynuacja - Wersja do druku

+- Cities Skylines - Polskie forum gry (https://citiesskylines.pl)
+-- Dział: Cities Skylines I (https://citiesskylines.pl/dzial-Cities-Skylines-I)
+--- Dział: Moje miasto w grze (https://citiesskylines.pl/dzial-Moje-miasto-w-grze)
+---- Dział: Moje miasto w formie pamiętnika (https://citiesskylines.pl/dzial-Moje-miasto-w-formie)
+----- Dział: Klasyka (https://citiesskylines.pl/dzial-Klasyka)
+----- Wątek: ELDORADO kontynuacja (/temat-ELDORADO-kontynuacja)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 04-07-2020

i po troszku zacznę opisywać idee projektu. W co to jest Smart City nie będę się wplątał gdyż na świecie jest to już od dłuższego czasu i dla tych co chcą znajdą masę inf. (zaznaczę tyko, że mam na myśli tą znacznie rozwiniętą wersję niż tylko komunikacja) prócz tego będzie też trochę mniej znany NANO&Digital City (według mnie mega zajawka),ale o tym w późniejszym etapie. Zanim przejdę do mapek kilka faktów:
- miasto jest w pełni wystarczalne pod wzgl energii a jej całość pochodzi z promieni słonecznych które znajdziecie na każdym kroku wkomponowane zostały w architekturę.
- komunikacja publiczna oraz prv 100% elekt. poziomy -1, 0, 1
- woda w stałym obiegu (np. oczyszczanie 'kąpielówki' do celów przem. tj podlewanie terenów ziel itp
- woda do gospodarki temicznej miasta
- komunikacja piesza poziomy -1, 0, 1, 2

c.d.n

[Obrazek: vm33PZr.jpg][Obrazek: PIA2TAs.jpg][Obrazek: Pu5iHMh.jpg][Obrazek: XZY7CrO.jpg][Obrazek: Nng4njt.jpg][Obrazek: mgYPVe8.jpg][Obrazek: 2Gfrj9j.jpg][Obrazek: Q0UlctO.jpg][Obrazek: 0SRhpWk.jpg][Obrazek: ePLts6H.jpg][Obrazek: 078yGW7.jpg][Obrazek: OlpbKKZ.jpg][Obrazek: W0ZIJ8h.jpg][Obrazek: n1KDmEA.jpg][Obrazek: Z39HBFQ.jpg][Obrazek: jZib2iV.jpg][Obrazek: Tqhg6sl.jpg][Obrazek: RVosxFS.jpg][Obrazek: Q3X87wz.jpg][Obrazek: HKQcTQq.jpg][Obrazek: C1OMnvj.jpg][Obrazek: unJlHiC.jpg][Obrazek: HdRXdOo.jpg]kolejna porcja nocnych ujęć z kwartału północny hub z poziomu 0 i 1. celowo buduje ciasne uliczki na wzór włoskich miasteczek bo uwielbiam sobie nimi spacerować Duży uśmiech ale też sprzyja to mocno integracji danego lokalnego społeczeństwa. a na dachach prócz fotowoltaiki ule  pszczółki Duży uśmiech


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 05-07-2020

[Obrazek: sPb8IAL.jpg][Obrazek: YsSUNSP.jpg][Obrazek: egHAA8n.jpg][Obrazek: zezgDoN.jpg][Obrazek: q8Thv7A.jpg][Obrazek: A1Ujl4W.jpg][Obrazek: bwrAg1A.jpg][Obrazek: sydyMhH.jpg][Obrazek: VQ1mHii.jpg][Obrazek: JLomQfz.jpg][Obrazek: r6kTJoL.jpg][Obrazek: 4iq4Mrc.jpg][Obrazek: 4UgqcEt.jpg][Obrazek: eSIerED.jpg][Obrazek: JPm8UmH.jpg][Obrazek: ynyGcxD.jpg][Obrazek: R09COI9.jpg][Obrazek: 0kR9KBb.jpg][Obrazek: nIURw8c.jpg][Obrazek: 9ZUPIqR.jpg][Obrazek: RODDVIU.jpg][Obrazek: rHDpFr9.jpg][Obrazek: OEweEvU.jpg][Obrazek: bjvCJi4.jpg]


RE: ELDORADO kontynuacja - kabexxx - 06-07-2020

Może mało przydatna uwaga, bo tekstury niektórych obiektów są zbyt uproszczone (formy w sumie też), ale te miejsca są bardzo fajnie ogarnięte, rozplanowane i ozdobione. Mega!


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 06-07-2020

tak, tak w tym projekcie zobaczycie wiele uproszczeń a nawet niedociągnięć lub niedoróbek. upraszczam ze wzgl na czas i idee a niedoróbki wynikają z ograniczeń (jak postawię zbiór PO nad innym zbiorem to już nie ma odwrotu jest jeden Smile i jak odpadło przy tym okno to wyjścia są trzy: olać niech będzie, robić od nowa, olać i robić coś innego hehehe i uwierzcie ze wzgl na niedoskonałości w komunikacji myszka-podkładka-sygnał wiele konceptów przepadło.

w tym mieście pierwsze skrzypce gra komunikacja (piesza, kołowa, wodna itd) co postaram się ukazać w dalszej części projektu. póki co dojeżdżamy do stacji 3 STADION z 6 Duży uśmiech

te niedociągnięcia wybaczcie, gryzą mnie ona ale pfff
[[[miasto jest tak pionierskie, że niektóre materiały jeszcze nie zostały wynalezione]]] Wink

i jeszcze jedna uwaga. zrezygnuję również chyba z detali małej arch takich jak ławki, altany, koszte, tablice itp ze wzgl technicznych (aby sprzęt mógł całość dźwigać do stacji 6 choć tam się historia jeszcze nie kończy - niespodzianka)

wygląda to jak miasto duchów w nocnych ujęciach, ale przy pomocy naszej wyobraźni pogonimy ducha hehe mam rację??


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 06-07-2020

a co do samego stadionu to pierwsze mecze już zostały rozegrane ale infrastruktura jeszcze się tworzy i tworzy i... wykonany tak jak ten w Qatarze Duży uśmiech

[Obrazek: p0LdBtL.jpg]


RE: ELDORADO kontynuacja - Astrokuba - 07-07-2020

Przeglądam sobie tak ten projekt i jestem pod wielkim wrażeniem - XXI wiek w pełnej klasie

WOW i podziw za pracę!


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 07-07-2020

dzięki Kuba! zaczynałem tu na forum od zamku to wypada skończyć na teraźniejszości :d


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 08-07-2020

pełno wymiarowy stadion oraz pływalnia i szereg innych sportowych obiektów

[Obrazek: ANf9GBk.jpg][Obrazek: V01B2Cy.jpg][Obrazek: INnyYVw.jpg][Obrazek: 4L3Avql.jpg][Obrazek: WYShTgD.jpg][Obrazek: bHAxZ6T.jpg][Obrazek: jipo8rf.jpg][Obrazek: X8Dbbh7.jpg][Obrazek: PqBZ8sA.jpg][Obrazek: aLdt0QL.jpg][Obrazek: zdYnFQi.jpg][Obrazek: pyAPB9q.jpg][Obrazek: HvJ8z8j.jpg][Obrazek: vJZGIgY.jpg][Obrazek: pinRSYQ.jpg][Obrazek: KciHSMQ.jpg][Obrazek: zNRa1AB.jpg][Obrazek: pfQLMyX.jpg][Obrazek: eatO99Z.jpg][Obrazek: rIJBYev.jpg][Obrazek: DVemzam.jpg][Obrazek: sbTJP62.jpg][Obrazek: amDjFq4.jpg][Obrazek: hzKGgEr.jpg]


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 08-07-2020

[Obrazek: tXoiI6R.jpg][Obrazek: QIgDSYv.jpg][Obrazek: hZymIVJ.jpg][Obrazek: rJC75lM.jpg][Obrazek: I3d3XvU.jpg][Obrazek: oKGYhNH.jpg][Obrazek: G3HirBj.jpg][Obrazek: iCn2pq9.jpg][Obrazek: 1kEaHav.jpg][Obrazek: UaQVG5w.jpg][Obrazek: xLrSkKL.jpg][Obrazek: hYauytZ.jpg][Obrazek: Bxo3H41.jpg][Obrazek: UtNAf9m.jpg][Obrazek: D0yKA2r.jpg][Obrazek: t83TMZt.jpg][Obrazek: lHB8lxy.jpg][Obrazek: XmjruGX.jpg][Obrazek: MXtROOB.jpg][Obrazek: Q0WG7mb.jpg][Obrazek: diKuke6.jpg][Obrazek: Enkc8CR.jpg][Obrazek: AZnZPls.jpg][Obrazek: 172YQVV.jpg][Obrazek: K9Q2Ge2.jpg][Obrazek: me8n6E4.jpg][Obrazek: gPcOWSa.jpg][Obrazek: L8U7Y1R.jpg][Obrazek: 6bmp0wG.jpg]


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 11-07-2020

udało nam się dojechać do połowy 3 z 6 stacji a dalej to jedna wielka budowa, niestety rozpędziłem się i zacząłem budować poziomy bo zawsze mi się to marzyło, ale tak sobie tym życie skomplikowało że ehhhhh.. sami zobaczcie

[Obrazek: HbKV1ta.jpg][Obrazek: fVkh38n.jpg][Obrazek: aMdfNMh.jpg][Obrazek: d6uTxB6.jpg][Obrazek: VmgNjEh.jpg][Obrazek: AQlxEj8.jpg][Obrazek: 0t4129H.jpg][Obrazek: MStCu0S.jpg][Obrazek: V9ekVlS.jpg][Obrazek: 8ULHxoi.jpg]