Cities Skylines - Polskie forum gry
ELDORADO kontynuacja - Wersja do druku

+- Cities Skylines - Polskie forum gry (https://citiesskylines.pl)
+-- Dział: Cities Skylines I (https://citiesskylines.pl/dzial-Cities-Skylines-I)
+--- Dział: Moje miasto w grze (https://citiesskylines.pl/dzial-Moje-miasto-w-grze)
+---- Dział: Moje miasto w formie pamiętnika (https://citiesskylines.pl/dzial-Moje-miasto-w-formie)
+----- Dział: Klasyka (https://citiesskylines.pl/dzial-Klasyka)
+----- Wątek: ELDORADO kontynuacja (/temat-ELDORADO-kontynuacja)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 01-09-2020

zieleń zwykle dodaję na samym końcu i czasem omija Was przyjemność jej podziwiania 

[Obrazek: 0hNomCV.jpg][Obrazek: u1psUgN.jpg][Obrazek: ZNw9p9M.jpg][Obrazek: FHotc5u.jpg][Obrazek: JVEUqt5.jpg][Obrazek: rsWPcXe.jpg][Obrazek: Dsb0RGQ.jpg][Obrazek: siWDp0c.jpg][Obrazek: Nd9JjJk.jpg][Obrazek: bkucmQH.jpg][Obrazek: C6ttrn8.jpg][Obrazek: nb3f6CD.jpg]

i kolorowe kamienice też już gotowe choć kilka detali zostawiłem na czas innej weny 

[Obrazek: CZ08a4u.jpg][Obrazek: 4Rcdgkt.jpg][Obrazek: Ogv20f1.jpg][Obrazek: zZgpoFX.jpg][Obrazek: WYNMOR4.jpg][Obrazek: 7Uj0Evt.jpg][Obrazek: K92PiBx.jpg][Obrazek: eT227wa.jpg][Obrazek: EKjUWGe.jpg][Obrazek: SlE4wIV.jpg][Obrazek: XzACGnn.jpg][Obrazek: UpXFIuv.jpg][Obrazek: vUIOrJk.jpg][Obrazek: tvvnAsS.jpg][Obrazek: MUGtivg.jpg][Obrazek: ILt6k6k.jpg][Obrazek: CqwtEvy.jpg][Obrazek: VbcBwgn.jpg][Obrazek: ATiEtEP.jpg][Obrazek: bHYnj34.jpg]

i z szorta zrobił się longer tak więc dżemnę się w firmie


RE: ELDORADO kontynuacja - garfield - 01-09-2020

dobra robota Smile


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 02-09-2020

(01-09-2020, 09:50)garfield napisał(a): dobra robota Smile

 dzięki, kilka nocek zarwanych Wink

teraz jak tak zerkam na ten wiatrak to pomyślałem, że fajny byłby z niego diabelski młyn Duży uśmiech najwyższy chyba hehe bo przyznam robi wrażenie! 

[Obrazek: AfRbXmT.jpg][Obrazek: sq8AWdv.jpg][Obrazek: XS34dNz.png][Obrazek: Q2h8YEn.png]

widok z jego wierzchołka też daje sporo radości btw 
ale to miasto jest wielkie!! nie spodziewałem się że tak to będzie wyglądało, a wszystko przez to, że bardzo ciężko jest mi poczuć realną skalę, z tym najbardziej się borykam, często przy budowanym obiekcie stawiam furgonetkę hehe żeby nie odlecieć z proporcami a i tak jak sami widzicie różnie to wychodzi;p

[Obrazek: wgxLNP5.jpg]


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 05-09-2020

[Obrazek: pW70mHq.jpg][Obrazek: rrNm1JP.jpg][Obrazek: 465SJ6W.jpg]


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 05-09-2020

Mały MASDAR 

[Obrazek: DtsvOcr.jpg][Obrazek: LEntVFT.jpg]

[Obrazek: obfhvPS.jpg][Obrazek: jyxkGVY.jpg][Obrazek: C2UnrbD.jpg][Obrazek: 6tH2PHz.jpg][Obrazek: bfADdIx.jpg][Obrazek: c0chXMh.jpg][Obrazek: HO59ZyB.jpg][Obrazek: mc6xylR.jpg][Obrazek: 94uIAib.jpg][Obrazek: AkPc8i5.jpg][Obrazek: XXE2Mpg.jpg][Obrazek: 9OpMhgX.jpg][Obrazek: dP8vzxv.jpg][Obrazek: hFuSRJt.jpg][Obrazek: t9Z0iBy.jpg][Obrazek: yV1Yn15.jpg][Obrazek: wdAK2re.jpg][Obrazek: ttsy9Cm.jpg][Obrazek: ghBMmQQ.jpg][Obrazek: SfFaarQ.jpg]

c.d.n. Smile


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 05-09-2020

a niebawem coś na co sam już się nie mogłem doczekać Wink 

[Obrazek: V3z05QP.jpg][Obrazek: n8fAc5h.jpg][Obrazek: YKoNmLc.jpg][Obrazek: la1I5nk.jpg][Obrazek: jpkO6Zv.jpg]


RE: ELDORADO kontynuacja - garfield - 06-09-2020

swietnie to wyglada w nocy


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 07-09-2020

szykujcie się w tripa bo noc dziś dłuuuga! 

[Obrazek: qax4kFU.jpg][Obrazek: spr8SH0.jpg][Obrazek: 8pXMdFh.jpg][Obrazek: A4Pogzr.jpg][Obrazek: fJH11yd.jpg][Obrazek: RAZ8taL.jpg][Obrazek: VyXUnr3.jpg][Obrazek: av3MKZ9.jpg][Obrazek: qLsjPtx.jpg][Obrazek: mYdtrXI.jpg][Obrazek: qVHcDnB.jpg][Obrazek: kTWq5TX.jpg][Obrazek: h4uBmPk.jpg][Obrazek: iNQWSWv.jpg][Obrazek: ENN4AKy.jpg][Obrazek: MWSZB36.jpg][Obrazek: NOiWSpz.jpg][Obrazek: 9l4Yf9Y.jpg][Obrazek: PFS6wEK.jpg][Obrazek: lWDt2JO.jpg]

baseny, rozrywka, ryneczek, sypialnia... na początek

[Obrazek: PhDNp2H.jpg][Obrazek: AmMk378.jpg][Obrazek: ZaIYCU9.jpg][Obrazek: K9AglRu.jpg][Obrazek: 9RNNeho.jpg][Obrazek: gMYmG1Q.jpg][Obrazek: CD7Ttir.jpg][Obrazek: TWMAReN.jpg][Obrazek: 2YFng78.jpg][Obrazek: WkAXpSf.jpg]

to na początek, idziemy dalej w centrum, cały czas dzielnica mASDAR


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 07-09-2020

[Obrazek: GruXGYF.jpg][Obrazek: bvIXKRu.jpg][Obrazek: oEGOk7Y.jpg][Obrazek: kPjgWOo.jpg][Obrazek: mrNFIPr.jpg][Obrazek: YhMKzUH.jpg][Obrazek: O6jCLf3.jpg][Obrazek: 2Qkgt1R.jpg][Obrazek: SiSMbfi.jpg][Obrazek: krFs6kL.jpg][Obrazek: dUqbO6C.jpg][Obrazek: UXRKpEI.jpg][Obrazek: LyFvJ3k.jpg][Obrazek: SN8dDkd.jpg][Obrazek: MOnfRL5.jpg][Obrazek: PKbfpFA.jpg][Obrazek: h7nCAAA.jpg][Obrazek: TjIax4T.jpg][Obrazek: dgubyQQ.jpg][Obrazek: dLbCMJs.jpg]


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 07-09-2020

[Obrazek: zJXI6mO.jpg][Obrazek: znEBuZ4.jpg][Obrazek: uecQNmb.jpg][Obrazek: NnCshdv.jpg][Obrazek: vhSmfBZ.jpg][Obrazek: dsYnRRh.jpg][Obrazek: k4MkMJF.jpg][Obrazek: DXcgJ2y.jpg][Obrazek: ivQgoak.jpg][Obrazek: 1MEWPY6.jpg][Obrazek: O2Jv120.jpg][Obrazek: 7Hmeemp.jpg][Obrazek: gcQH3Iy.jpg][Obrazek: L7lVlP5.jpg][Obrazek: XVuw6YL.jpg][Obrazek: CS0sRIL.jpg][Obrazek: nkQIRiJ.jpg][Obrazek: 46KitP3.jpg][Obrazek: D9FA3GV.jpg][Obrazek: RDxPxGG.jpg][Obrazek: YTGv7qN.jpg][Obrazek: VsnzPA9.jpg][Obrazek: 9RyTjxm.jpg][Obrazek: Jgq5aPq.jpg][Obrazek: ghCo2E4.jpg][Obrazek: 2Pa8fUa.jpg][Obrazek: hYOyc2B.jpg][Obrazek: 5jwIDfs.jpg][Obrazek: K8f4BUI.jpg][Obrazek: QKOfBE6.jpg][Obrazek: N43HITQ.jpg][Obrazek: xAlXA98.jpg][Obrazek: b6MGI9Z.jpg][Obrazek: jvmmfoA.jpg][Obrazek: ovw3rah.jpg][Obrazek: xbIlH0n.jpg][Obrazek: IjI0BGe.jpg]

kolejna, druga część spaceru po luksusowej dzielnicy mASDAR i jej sztandarowy obiekt niczym korona błyszczący w blasku latarni