Cities Skylines - Polskie forum gry
ELDORADO kontynuacja - Wersja do druku

+- Cities Skylines - Polskie forum gry (https://citiesskylines.pl)
+-- Dział: Cities Skylines I (https://citiesskylines.pl/dzial-Cities-Skylines-I)
+--- Dział: Moje miasto w grze (https://citiesskylines.pl/dzial-Moje-miasto-w-grze)
+---- Dział: Moje miasto w formie pamiętnika (https://citiesskylines.pl/dzial-Moje-miasto-w-formie)
+----- Dział: Klasyka (https://citiesskylines.pl/dzial-Klasyka)
+----- Wątek: ELDORADO kontynuacja (/temat-ELDORADO-kontynuacja)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 07-09-2020

a na bonusie tym razem kilka ujęć w świetle zachodzącego słońca (po raz pierwszy chyba w historii całej doliny)

[Obrazek: MCGPnX5.jpg][Obrazek: IovtNFE.jpg][Obrazek: YwzrtdS.jpg][Obrazek: elp2bUq.jpg][Obrazek: 4NWp3TA.jpg][Obrazek: TYkIvEK.jpg][Obrazek: hkgGNPm.jpg][Obrazek: WvW8Cpe.jpg][Obrazek: U8qT0aA.jpg][Obrazek: N1LTD8u.jpg][Obrazek: 5Vwdqic.jpg][Obrazek: JlLlKLr.jpg][Obrazek: osl6M32.jpg]

tym samym marzenie w pewnym wymiarze się urzeczywistniło, spacer alejkami mASDAR, nie było dane w realu z oczywistych względów to go sobie wybudowałem co bardziej tylko wzbudziło moją fascynację Smile i chęć podróży!


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 07-09-2020

i jeszcze kilka pamiątkowych z "pocztówki" Wink 

[Obrazek: WMkRVTv.jpg][Obrazek: TnzsaHr.jpg][Obrazek: 32s8yH1.jpg][Obrazek: ckAIXfc.jpg][Obrazek: 0k8YMLL.jpg]


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 10-09-2020

plac centralny również oddany do użytku. mamy tu do dyspozycji Centrum Rekreacji, Teatr Cudów, alejki oraz parki, miejsca do czilowania oraz spotkań, ale najważniejszy jest widok na drugi brzeg... 

[Obrazek: Ao91Q7B.jpg][Obrazek: AWztPJF.jpg][Obrazek: NaLsOzy.jpg][Obrazek: oUaxhpa.jpg][Obrazek: Rx8Cz8H.jpg][Obrazek: ykqq7u4.jpg][Obrazek: 7dFuCkW.jpg][Obrazek: 9KF75Om.jpg]

szybki przeskok na drugą stronę, a tu testowa wersja autonomicznych pojazdów, potem szpital i budynek administracyjny, Didżital Center (odwiedzane na początku, st nr 2), i prototypowe mini osiedle...

[Obrazek: g9RtSn8.jpg][Obrazek: YmUWyiW.jpg][Obrazek: UevXaKx.jpg][Obrazek: TaLJ2Bg.jpg][Obrazek: v0dF9aQ.jpg][Obrazek: 61SnkWn.jpg][Obrazek: vdsE6DT.jpg][Obrazek: FGiUOHF.jpg][Obrazek: 7m3NIkh.jpg][Obrazek: z6y58Qa.jpg][Obrazek: ZcrJwph.jpg][Obrazek: nzk5d62.jpg]

a w tle na ost planie budynki lotniska również niedawno oddanego do użytku, i panorama wschodnia 

[Obrazek: pLfZQQQ.jpg][Obrazek: fzHmQyL.jpg][Obrazek: Xh1VgGS.jpg][Obrazek: uCUslDC.jpg][Obrazek: HKgWqVn.jpg]

słońce zachodzi, te obiekty już znacie

[Obrazek: 6wdqjiY.jpg][Obrazek: 2gMD2aL.jpg][Obrazek: 5DGyLEN.jpg][Obrazek: ICQaRi2.jpg][Obrazek: JOMCYsN.jpg][Obrazek: AvdW28b.jpg][Obrazek: NNwPGej.jpg][Obrazek: l8GC0ab.jpg][Obrazek: gj9dshT.jpg]


RE: ELDORADO kontynuacja - garfield - 10-09-2020

fajnie fajnie sie prezentuje


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 10-09-2020

ciekaw jestem czy dostrzegasz, bądź ktoś inny tu zaglądający, z jakich regionów świata starałem się wplątać tu architekturę, no po za projektem mASDAR oczywiście

a, może ktoś zauważa ewidentne podobieństwa niektórych budynków/obiektów - są takie


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 10-09-2020

za to że tylu chętnych do pogadania wrzucę kilka fotek po nocnym deszczu, a lało wychuuuu!

[Obrazek: Pzvvq8p.jpg][Obrazek: SYQvh6J.jpg][Obrazek: xGZBq3O.jpg][Obrazek: b0GqAkI.jpg][Obrazek: WWYG9eU.jpg][Obrazek: XjYzzVb.jpg][Obrazek: 0ZaYkWq.jpg]


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 12-09-2020

tym razem kilka fotek północnego nabrzeża w dzielnicy mASDAR

[Obrazek: OMsA2zu.jpg][Obrazek: 2kHul1S.jpg][Obrazek: iFq2xbZ.jpg][Obrazek: 7876FFl.jpg][Obrazek: Ze8idqm.jpg][Obrazek: E9NUAUu.jpg][Obrazek: VL7pXVq.jpg][Obrazek: PEMOxKG.jpg][Obrazek: TtNvUjU.jpg][Obrazek: 1QiXQC4.jpg][Obrazek: Hhv8aWA.jpg][Obrazek: bgxBmHU.jpg][Obrazek: gWAzB5N.jpg][Obrazek: 2F34GuO.jpg][Obrazek: Z3TcHfa.jpg]


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 12-09-2020

[Obrazek: HMd3CWC.jpg][Obrazek: uDtRvQ9.jpg][Obrazek: lXJIOjh.jpg][Obrazek: vIm6Gyx.jpg][Obrazek: WfpMua3.jpg][Obrazek: svtvvcV.jpg][Obrazek: gyRMvBC.jpg][Obrazek: aDywgmW.jpg]

a te słupy świetlne to z Centrum Rozrywki, gruba biba!! 

[Obrazek: Rb6LFdj.jpg][Obrazek: GftIEmg.jpg][Obrazek: EFv8xMY.jpg][Obrazek: OuF1nGt.jpg]


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 13-09-2020

a po imprezie cisza, spokój... 

[Obrazek: 3oDLN8n.jpg][Obrazek: o9tweTJ.jpg][Obrazek: zM3rmA8.jpg][Obrazek: ZB7ErlM.jpg][Obrazek: 0tAWqAT.jpg][Obrazek: aGN6S0D.jpg][Obrazek: 9z2fPkG.jpg][Obrazek: pihWr0r.jpg][Obrazek: 2rNcMOm.jpg][Obrazek: sSIU7ry.jpg][Obrazek: bhJoHhu.jpg][Obrazek: O5MplFe.jpg][Obrazek: AlIbt7U.jpg][Obrazek: S4eqw4Z.jpg][Obrazek: 6h9OUwn.jpg][Obrazek: 6HQAi3a.jpg][Obrazek: qHrrC3n.jpg]

i znów się rozpadało Smile


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 13-09-2020

zawierucha aż beret zrywa! i nie przestaje

[Obrazek: 6F9Yrc6.jpg][Obrazek: BZxQX8p.jpg][Obrazek: 2LgH3Fi.jpg]

"Zebra" 

[Obrazek: 26XkgUj.jpg][Obrazek: KEOYxYd.jpg][Obrazek: sDOXLLD.jpg][Obrazek: y7HQPOJ.jpg][Obrazek: RokIfQJ.jpg][Obrazek: ATAInP6.jpg][Obrazek: Xxm2N7m.jpg][Obrazek: tJqKFRr.jpg][Obrazek: DECAh6a.jpg][Obrazek: CWW8VAD.jpg]