Cities Skylines - Polskie forum gry
ELDORADO kontynuacja - Wersja do druku

+- Cities Skylines - Polskie forum gry (https://citiesskylines.pl)
+-- Dział: Cities Skylines I (https://citiesskylines.pl/dzial-Cities-Skylines-I)
+--- Dział: Moje miasto w grze (https://citiesskylines.pl/dzial-Moje-miasto-w-grze)
+---- Dział: Moje miasto w formie pamiętnika (https://citiesskylines.pl/dzial-Moje-miasto-w-formie)
+----- Dział: Klasyka (https://citiesskylines.pl/dzial-Klasyka)
+----- Wątek: ELDORADO kontynuacja (/temat-ELDORADO-kontynuacja)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 20-09-2020

i dla odmiany miasto w świetle wschodzącego słońca

[Obrazek: EhoCWDx.jpg][Obrazek: Lut0BAY.jpg][Obrazek: l9psrVZ.jpg][Obrazek: LI6g4qr.jpg][Obrazek: gVp6Arr.jpg][Obrazek: bN1YVZP.jpg][Obrazek: j5E8q21.jpg][Obrazek: ROIYjeY.jpg][Obrazek: Y53REUo.jpg][Obrazek: V5UKxek.jpg][Obrazek: 9BUCmGd.jpg][Obrazek: gepp4zn.jpg][Obrazek: QWuSpCd.jpg][Obrazek: cmYEygK.jpg][Obrazek: E6CkT0A.jpg][Obrazek: 0WDgJMv.jpg][Obrazek: nIUJoPS.jpg][Obrazek: L4JrErA.jpg][Obrazek: qI0E03B.jpg][Obrazek: DpyboBh.jpg][Obrazek: LK1b3Dh.jpg]


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 22-09-2020

szybki przeskok po tarasach w dzielnicy mieszkaniowej, a raczej jej części Wink 

[Obrazek: 5y15DUW.jpg][Obrazek: tEVm9MF.jpg][Obrazek: aPNLl5E.jpg][Obrazek: 3tx4H2a.jpg]

a tak przy okazji te czterokolorowe mazaje o logo MAYA Smart City =D[Obrazek: 5gMqkaI.jpg][Obrazek: n1Q19UV.jpg][Obrazek: AN57TxU.jpg][Obrazek: S8PUwPK.jpg][Obrazek: kzHStv2.jpg][Obrazek: 503RM0T.jpg][Obrazek: 7HkDsRA.jpg][Obrazek: JnJruPo.jpg][Obrazek: KddRqC9.jpg][Obrazek: 1OznTPm.jpg][Obrazek: 6zb0CpU.jpg][Obrazek: tI0KnYA.jpg][Obrazek: lXjgwpp.jpg][Obrazek: poiFrYB.jpg][Obrazek: bUlgifJ.jpg][Obrazek: Pku175Z.jpg][Obrazek: pTJmRIC.jpg][Obrazek: b3MGRYq.jpg][Obrazek: Z1Q0wgV.jpg][Obrazek: 0yazvbP.jpg][Obrazek: nu5Gymv.jpg][Obrazek: ARnlvzp.jpg][Obrazek: ey9xJ4f.jpg][Obrazek: XoKBAuv.jpg][Obrazek: OhFA8f5.jpg][Obrazek: kgCUS2j.jpg]


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 22-09-2020

i wybrzmiał złowieszczy komunikat: "nie możesz więcej użyć obiektów tego typu" Frown


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 22-09-2020

[Obrazek: 1TCEDxn.jpg]wkurzyłem się tym faktem, wsiadłem w śmieciarkę i pojechałem do domu. całe szczęście znów się rozpadało a to zdecydowanie moja aura Duży uśmiech

brykniemy się tą wypasioną wersją. mamy na trasie trzy punkty

[Obrazek: GrpHLxF.jpg][Obrazek: CIj8cdh.jpg]

punkt pierwszy: Instytut Playstation

[Obrazek: LD6Uk0a.jpg][Obrazek: uqUelKt.jpg]

następne na trasie są służby komunalne (policja, straż itp) mieszczące się w budynku przeorganizowanym z jednego z dzielnicowych boisk pełnowymiarowych (były dwa)

[Obrazek: zeD37wk.jpg][Obrazek: yYpXHk2.jpg][Obrazek: BjWR59S.jpg][Obrazek: VhLi8F4.jpg][Obrazek: yfYtyHS.jpg]

pokonując ten zakręt tunelu znajdujemy się obok terenów szkolnych... mijamy zjazd na stację kolei itd [Obrazek: iEVmAl0.jpg][Obrazek: UbFWeon.jpg]

i tu w deszczu średnio widoczny rozjazd: prosto zajedziemy na przybrzeżne tereny z basenami, a skręcając w prawo wjeżdżamy centralnie pod dzielnicę mASDAR. wyjeżdżamy na poziom 0, i parkujemy na miejscówce obok fontanny Duży uśmiech "rura Helmud, rura!" 

[Obrazek: QdxmjJP.jpg][Obrazek: 8YvS1Yj.jpg][Obrazek: aZDvWpW.jpg][Obrazek: D0mFJkF.jpg][Obrazek: K46DSgF.jpg][Obrazek: dPFM4Qr.jpg][Obrazek: IvPaBei.jpg][Obrazek: vczIwB4.jpg][Obrazek: qF0omQM.jpg][Obrazek: BBKz0yn.jpg][Obrazek: IlTkoLH.jpg]


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 22-09-2020

generalnie jest to najlepszt sposób aby pokazaźć Wam część rozległych podziemi i zakamarków miasta. do sporej części niestety sam nie mam odpowiedniego dostępu z racji operowania kamerą. może ktoś testował mod umożliwiający prowadzenie auta?? warto?


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 22-09-2020

oooo nie zorientowałem się, że nie wrzuciłem zdjęć z drugiego stopu śmieciarki w bloku ze służbami komunalnymi

[Obrazek: Lipj3WA.jpg][Obrazek: 4W9Uey8.jpg][Obrazek: U2JVDVw.jpg][Obrazek: wc9YRok.jpg][Obrazek: PSP0Klc.jpg][Obrazek: KoxXQ9c.jpg][Obrazek: ztjeEnb.jpg]


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 23-09-2020

zahipnotyzował mnie deszcz i słońce już za linią horyzontu, ruszyłem w pieszą wycieczkę z aparatem i napstrykałem worek zdjęć ;p 

[Obrazek: NU4thg1.jpg][Obrazek: vHmczGF.jpg][Obrazek: 1Lq8PHw.jpg][Obrazek: az8Nlze.jpg][Obrazek: QmPUuDt.jpg][Obrazek: yxvHdLK.jpg][Obrazek: 5SjPn4B.jpg][Obrazek: 96wXwCh.jpg][Obrazek: 00WZjte.jpg][Obrazek: K1hzYry.jpg][Obrazek: XnIzRAS.jpg]

a tu jeszcze chyba nie przedstawiany oficjalnie South HUB

[Obrazek: lT7MF1a.jpg][Obrazek: Mh6aEdH.jpg][Obrazek: OIdvVK4.jpg][Obrazek: hM0gDcy.jpg][Obrazek: Aw7rRCJ.jpg][Obrazek: tCSH8Ne.jpg][Obrazek: BgKje3e.jpg][Obrazek: AQf5OoF.jpg][Obrazek: a8UQZqi.jpg][Obrazek: 0uGKUlj.jpg][Obrazek: END2VpI.jpg][Obrazek: 6mHvdLa.jpg][Obrazek: yAja1Kb.jpg][Obrazek: 1Ex5mJy.jpg][Obrazek: O7gaien.jpg][Obrazek: KoAdKOu.jpg][Obrazek: q2ZKeT9.jpg][Obrazek: 25IueHy.jpg]

a tu Niebieski się mieni

[Obrazek: DQdPZFV.jpg][Obrazek: 1ZlhzKV.jpg][Obrazek: mX7LLQw.jpg][Obrazek: tkJzniT.jpg][Obrazek: eZ0MFT6.jpg]

na wyspie właśnie trwa festiwal tłustego basu, ale o tym może już innym razem


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 24-09-2020

postępuje rewitalizacja jednej ze stacji

[Obrazek: 4xFEwGV.jpg]


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 27-09-2020

[Obrazek: it0OUTM.jpg][Obrazek: 1yg7aVW.jpg][Obrazek: WIZcGQg.jpg][Obrazek: MiYE0Ay.jpg][Obrazek: CkwStyf.jpg][Obrazek: 6ZCJdnt.jpg][Obrazek: R6TolYn.jpg][Obrazek: x9rLqdR.jpg][Obrazek: Kjvf6Ru.jpg][Obrazek: MovGodc.jpg][Obrazek: GOhqfVw.jpg][Obrazek: nVE2loe.jpg]


RE: ELDORADO kontynuacja - SZyMeX - 28-09-2020

Ładnie to wygląda w deszczu, chociaż przyznam szczerze że czegoś mi brakuje w twoim LUT-cie. Jakoś to tak nie wygląda do końca naturalnie. Ale może przesadzam Tounge W każdym razie twój dosyć oryginalny pomysł na miasto na pewno zasługuje na uznanie! Smile Ja niestety ostatnio mam bardzo mało czasu na granie a Cities Skylines to już w ogóle nie ruszam, więc moje miasto leży i kwiczy :P Ale może kiedyś się doczeka dalszego rozwoju Smile