Cities Skylines - Polskie forum gry
ELDORADO kontynuacja - Wersja do druku

+- Cities Skylines - Polskie forum gry (https://citiesskylines.pl)
+-- Dział: Cities Skylines I (https://citiesskylines.pl/dzial-Cities-Skylines-I)
+--- Dział: Moje miasto w grze (https://citiesskylines.pl/dzial-Moje-miasto-w-grze)
+---- Dział: Moje miasto w formie pamiętnika (https://citiesskylines.pl/dzial-Moje-miasto-w-formie)
+----- Dział: Klasyka (https://citiesskylines.pl/dzial-Klasyka)
+----- Wątek: ELDORADO kontynuacja (/temat-ELDORADO-kontynuacja)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 07-10-2020

[Obrazek: E3JbM3G.jpg][Obrazek: Kx6VLys.jpg][Obrazek: qvdCFuD.jpg][Obrazek: cb371Ub.jpg][Obrazek: xv5eXkX.jpg][Obrazek: bmR36DF.jpg][Obrazek: Cgt5vh1.jpg][Obrazek: 87e2wxW.jpg][Obrazek: 7wphZrR.jpg]ogłoszono zwycięzcę konkursu na najbrzydszy obiekt: jednogłośnie padło na lądowisko śmigłowców w dzielnicy mASDAR, ale mamy też niespodziewanie wielkiego przegranego a jest nim Chata Baby Jagi CAFE. otrzymała w nagrodę iluminację świetlną czaszy co nadało temu obiektowi dodatkowo rangi. przy okazji udekorowano specjalnie sąsiednie budynki nawodne wraz z przylegającym Mokrym Placem

a to jest wspomniany Plac Mokry, nazwa pochodzi od powbijanych elementów filarów a z powstałych między nimi szczelinami tryska woda

[Obrazek: 6aGk9Hh.jpg][Obrazek: 6Rfd4wd.jpg]


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 09-10-2020

przy tym obiekcie siedzę już długo, będzie inny niż do tej dotychczasowe, mała zajawka

[Obrazek: PLCp5LC.jpg][Obrazek: zbGxGuS.jpg]

i jeszcze 'wewnętrza rąbek'

[Obrazek: x6brYHS.jpg][Obrazek: uXwnhDh.jpg][Obrazek: rRzqwPm.jpg]


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 21-10-2020

od rozgrywki mam chwilową przerwę, ale przed nią cyknąłem kilka fotek obiektu o którym powyżej tak więc przekazuje je forum =D 
[jest to jeszcze w dużej mierze w dokończeniu i mam tu na myśli tylko północną część czyli to co oglądamy. sporo szczegółów jeszcze mam zamiar dodać, ale tak się rozpędziłem, że np palmy nie mają jeszcze donic - sorki;][Obrazek: d4gTQ3e.jpg][Obrazek: Ht73moI.jpg][Obrazek: BQ3VCfV.jpg][Obrazek: BKUHtBi.jpg][Obrazek: Q4S9cYZ.jpg][Obrazek: 01ACWuC.jpg][Obrazek: 1HAScTX.jpg][Obrazek: M0MyiXC.jpg][Obrazek: TrOLq6n.jpg][Obrazek: ZFSdKsf.jpg][Obrazek: DuzDeD4.jpg][Obrazek: GeF5SBW.jpg][Obrazek: kEg974n.jpg][Obrazek: Z6tXVZz.jpg][Obrazek: 57Jcmdz.jpg][Obrazek: ChcfkML.jpg][Obrazek: hoAPAgf.jpg][Obrazek: J1ZO6Xj.jpg][Obrazek: xpMtHBL.jpg][Obrazek: wlO6M9z.jpg][Obrazek: TOPsJ0G.jpg][Obrazek: TKo1Ucy.jpg][Obrazek: tH5bWOf.jpg][Obrazek: OpdMWXY.jpg][Obrazek: prKms05.jpg][Obrazek: MKhFtIQ.jpg][Obrazek: iYW5um8.jpg][Obrazek: CwuBYj4.jpg][Obrazek: HMlIQ9s.jpg][Obrazek: D4KKBbL.jpg][Obrazek: KjmoDPl.jpg][Obrazek: v3rlPLN.jpg][Obrazek: SQ73GWu.jpg][Obrazek: uAsVTgI.jpg] [Obrazek: xO6VYK2.jpg][Obrazek: fZstUnw.jpg]

Obiekt to w zasadzie zbiór budynków zamknięty w jedną bryłę i tworzący całość, zwieńczoną czterema, również zespolonymi wieżami, które wspólnie otrzymały nazwę ELDORADO TECH. (logo powstało jakoś w początkach, znikło do przechowalni i szkoda mi go było nie użyć gdzieś więc wpasowało się w ten temat). to tyle wstępem. 
Przeznaczenie: połączony tunelami, naziemnie oraz nadziemnie ze stacją MAYA NORT HUB, docelowo dla odwiedzających turystów, biznesu, rekreacji, prezentacji miasta i zastosowanej w nim technologii. Reasumująć: jak wpadasz do MAYA Smart City to trafiasz tu, i masz ją w pigułce =D jakieś pytania?? heh miłego oglądania!

i jeszcze nawiasem, mamy tu kilka pór dnia więc światłocienie różne, a jakoś tak lubię jak są 'soczyste' ;p yo

[Obrazek: RD0wLuW.jpg][Obrazek: UpFn4rA.jpg][Obrazek: 637kS9O.jpg][Obrazek: QPGlGG2.jpg][Obrazek: 0qnX3gM.jpg][Obrazek: Lhs2n6p.jpg][Obrazek: 6vh14VH.jpg][Obrazek: BMtOVSr.jpg]


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 21-10-2020

i żeby złapać orientację dwie fotki z góry 

[Obrazek: bXetRnp.jpg][Obrazek: j6czi2M.jpg]


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 25-10-2020

do budynku informacji wleciał Antek i chyba już nie wyleci 

[Obrazek: pS38LPb.jpg][Obrazek: 82LrjUH.jpg][Obrazek: ynaGyQN.jpg][Obrazek: 8ahRu0T.jpg][Obrazek: dU5Foh1.jpg][Obrazek: mXXBoVB.jpg][Obrazek: NkuGafO.jpg][Obrazek: G3qOhog.jpg]

i kolejna ćwiartka podium

[Obrazek: k3QRAAc.jpg][Obrazek: UAkoSRE.jpg][Obrazek: iJ1Mn8w.jpg][Obrazek: zlAWuhn.jpg]


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 25-10-2020

[Obrazek: mJrtYem.jpg][Obrazek: WahAoxY.jpg][Obrazek: 3ceQSIz.jpg][Obrazek: 7GhDL4M.jpg]


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 26-10-2020

[Obrazek: Q1Ck41H.jpg][Obrazek: gJpWif4.jpg][Obrazek: GamSUdF.jpg][Obrazek: Y7QZay6.jpg][Obrazek: eY9GoM1.jpg][Obrazek: 3i0R7E3.jpg][Obrazek: KwvsroI.jpg]


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 27-10-2020

i odrywając się w międzyczas

[Obrazek: bReQk0q.jpg][Obrazek: wtTxWwJ.jpg]


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 05-11-2020

listopadowe niebo przybrało zjawiskowych kolorów więc kilka ujęć z tej okazji

[Obrazek: 4DNakZb.jpg][Obrazek: xJBz0YN.jpg][Obrazek: o9MlLuI.jpg][Obrazek: JMZuSb1.jpg][Obrazek: iOHc90C.jpg][Obrazek: ljMhtNv.jpg][Obrazek: hw7AtpO.jpg][Obrazek: KbxssLQ.jpg][Obrazek: v2exmmA.jpg][Obrazek: oD7p8Op.jpg][Obrazek: 2NaZIan.jpg][Obrazek: K2eXsal.jpg][Obrazek: KChdK9f.jpg]


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 07-11-2020

Pojawiły się żurawie, są ruchy na budowie

[Obrazek: y6r9tMA.jpg][Obrazek: CT4Wcxk.jpg][Obrazek: scUe6Ho.jpg][Obrazek: 8pfB5vJ.jpg][Obrazek: X1nL23Z.jpg][Obrazek: mKeeUp2.jpg][Obrazek: htoljqq.jpg][Obrazek: J8S2U1w.jpg]