Cities Skylines - Polskie forum gry
ELDORADO kontynuacja - Wersja do druku

+- Cities Skylines - Polskie forum gry (https://citiesskylines.pl)
+-- Dział: Cities Skylines I (https://citiesskylines.pl/dzial-Cities-Skylines-I)
+--- Dział: Moje miasto w grze (https://citiesskylines.pl/dzial-Moje-miasto-w-grze)
+---- Dział: Moje miasto w formie pamiętnika (https://citiesskylines.pl/dzial-Moje-miasto-w-formie)
+----- Dział: Klasyka (https://citiesskylines.pl/dzial-Klasyka)
+----- Wątek: ELDORADO kontynuacja (/temat-ELDORADO-kontynuacja)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 16-09-2017

zaczyna brakować pamięci w lapku i coraz częściej wysiada, tak więc trzeba się pospieszyć i pokazać to co do tej pory udało się stworzyć.
dodam jeszcze, że cały czas gram na tej samej mapie, zmieniają się tylko miejscówkiSmile

na pierwszy rzut dzielnica z mieszkaniami dla niewykształconego społeczeństwa
pięć stref rekreacyjno-sportowych oraz park modułowy, posterunek policji, 3 sklepy, mc donald, ogródek gastronomiczny

[attachment=1900]

[attachment=1894]

[attachment=1896]

[attachment=1897]

[attachment=1898]

[attachment=1899]

w dzielnicy znajduje się główna stacja autobusowa w której splatają się 4 linie
[attachment=1895]


RE: ELDORADO kontynuacja - SZyMeX - 16-09-2017

Podoba mi się twój styl budowania, na prawdę wszystko to ładnie się prezentuje Smile Może to też dlatego że masz takie bardziej "amerykańskie" (nie wiem czy trafne określenie, w każdym razie chyba wiesz o co chodzi :P) miasto, jakaś odskocznia od tego co mam u siebie Wink

Zaciekawiło mnie natomiast skrzyżowanie czy rondo czy właśnie nie wiadomo co na 5 screenie po lewej. Mógłbyś przybliżyć to coś? Tounge

Oraz jako że twój post był tym 50 a wyświetleń masz ponad 2,5 tys. twój wątek również idzie do "bestsellerów" Smile

Edit: No ta gra zżera duużo pamięci. Mój komp też ledwo co już wyrabia to co dopiero lapek Wink Można wiedzieć jaki masz?
Btw. U siebie zaczynam zabudowywać wschodnią część miasta (przy bramkach), gdy skończę tamto osiedle to też wrzucę jakieś fotki ^^


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 16-09-2017

aktualnie dell precision m6700
miasto 10tyś i po dłuższej grze już niestety wywala...

masz na myśli 5tego screena w kolejności czy nr005?


RE: ELDORADO kontynuacja - SZyMeX - 16-09-2017

To lapek wcale nie najgorszy. Masz wersję 16 czy 32 GB RAM?
Dziwne tylko że miasto ma ledwo 10tys i już jest tak źle. Ile masz subskrypcji na steam? :P
Ja mam około 1900 z czego 61 modów i 95 tys miasto i dopiero niedawno zaczęły się takie cyrki dziać. Chociaż po wyłączeniu filtrowania anizotropowego jest lepiej ^^

Mam na myśli piąty w kolejności


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 16-09-2017

niestety tylko 16gb, i całe nic w ekwipunku: ponad 400 przedmiotów, 20 modyfikacji. 
Myślisz, że przy takich liczbach jest sens coś odrzucić z przedmiotów? może i ze dwa mody bym poświęcił, tylko czy to coś może pomóc?
Póki co ograniczyłem rozrost miasta, skupiłem się na detalach.

a krzyżówka najzwyklejsza bez przeróbek (nie mam takich możliwości jak Ty), dodany pas lewoskrętny co bardzo usprawnia tranzyt.

[attachment=1901]

ocb z tym filtrowaniem??


RE: ELDORADO kontynuacja - SZyMeX - 16-09-2017

Bardzo dziwne że lapek już nie daje rady. A powinien. Może ustawienia graf trzeba w dół? Przede wszystkim cienie. Zmniejsz je do minimum.
Wyrzucać mody zawsze można. Jeżeli masz jakieś których nie potrzebujesz na 100% to się ich pozbądź. Wszystkie wyłączone też odsubksrybuj.

Akurat nie o to mi chodziło z tym zdjęciem :P Ale już chyba wiem co to było. Te duże rondo. Jest jego screen gdzieś tu w wątku.
Z perspektywy tego 5 screena wyglądało to dziwnie dlatego cb o to poprosiłem Wink

O co chodzi z filtrowaniem? O to że jest to opcja graficzna :P Wpisz w googla filtrowanie anizotropowe i jeżeli uznasz że nie jest to konieczne to też wyłącz. Mi pomogło nieco z tą pamięcią Smile


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 17-09-2017

Przyszła pora wejść do miasta. Sporo prac zostało wykonanych, ale ze względu na pogłębiającą się "nie pamięć" lapka nie zwlekam z publikacją, miasto jest dobrze zorganizowane i mam nadzieję, że jeszcze parę elementów przybędzie.

Pokazałem Wam poprzednio pierwszą dzielnicę, a teraz wejdziemy do miasta od wschodniej strony

[attachment=1903]


znajomo wygląda? to malutkie osiedle na skraju miasta, zamieszkują tu głównie pracownicy pobliskiego przedsiębiorstwa wyrobów z drewna
połowa osiedla powstała niedawno stąd też brakuję tu zieleni
[attachment=1904]

rzut beretem i są w pracy
[attachment=1905]

w tle główny dworzec kolejowy
[attachment=1906]

nadal ten sam włoski styl oraz kolor, który jak się przekonacie będzie kolorem miastaSmile 
[attachment=1907]
[attachment=1908]

a zaraz za min zaczyna się strefa biurowo-handlowa
[attachment=1909]

Po drugiej stronie znajduje się również komisariat główny, zajezdnia autobusów miejskich oraz cmentarz z parkiem
aa za plecami mamy wodociągi z pierwszego odcinka
[attachment=1910]

a tak wygląda początek głównej ulicy biegnącej przez środek miasta - tu też widać brak zasadzonej zieleni, w biurach dopiero zaczęto wstawiać nowe mebleWink
[attachment=1911]
[attachment=1912]
[attachment=1913]

(przed wejściem do kolejnej strefy 30min czas wolnego dla całej wycieczkiWink)


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 18-09-2017

ta część miasta już zaliczona
[attachment=1914]

pora na dzielnicę centralną
[attachment=1915]
[attachment=1916]
[attachment=1917]
[attachment=1918]
[attachment=1926]
[attachment=1924]
[attachment=1925]
[attachment=1922]
[attachment=1923]


RE: ELDORADO kontynuacja - Manta - 19-09-2017

a co z tym począć??
[attachment=1927]


RE: ELDORADO kontynuacja - SZyMeX - 19-09-2017

Znany i lubiany błąd mogący oznaczać wszystko Wink Zaloz wątek, jak się wróci ze szkoły to coś się pokombinuje