Cities Skylines - Polskie forum gry
dodatkowa droga bez skrzyzowań - Wersja do druku

+- Cities Skylines - Polskie forum gry (https://citiesskylines.pl)
+-- Dział: Cities Skylines I (https://citiesskylines.pl/dzial-Cities-Skylines-I)
+--- Dział: Pytania i Porady (https://citiesskylines.pl/dzial-Pytania-i-Porady)
+--- Wątek: dodatkowa droga bez skrzyzowań (/temat-dodatkowa-droga-bez-skrzyzowa%C5%84)



dodatkowa droga bez skrzyzowań - saskih - 24-06-2017

Witam
Meczę sie już długi czas bo nie wiem jak dobudowac ulicę do istniejącej np drogi dwujezdniowej tak aby nie powstało skrzyżowanie dla jezdni przeciwnego kierunku.(jaśniej  ,doga dwujezdniowa a z prawej strony ,od tej drogi odchodziła by np jedno kierunkowa) Mam wgrane rózne mody ale nie daje rady.Może ktoś coś pomoże?


RE: dodatkowa droga bez skrzyzowań - SZyMeX - 24-06-2017

niestety tak się nie da :/ Jedyne co możesz zrobić to propami dobudować krawężniki ale większość z nich będzie się unosić nad poziomem jezdni co wcale dobrze nie wygląda :/


RE: dodatkowa droga bez skrzyzowań - Egoista - 24-06-2017

Szymex widziałem że filmów na yt u myślę że się da .
Saskih jeśli cię dobrze rozumiem , chcesz z 4 pasmówki zrobić zjazd na pobocze . A nie możesz użyć rampy z autostrad, jako odskoczni ? A jak wyjdzie skrzyżowanie , to je usunąć modem z mass Transit.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


RE: dodatkowa droga bez skrzyzowań - martinez76 - 24-06-2017

mozna to zrobic uzywajac drog jednokierunkowych
czyli:
budujesz dwupasmowe drogi jednokierunkowe w jedna i druga strone - uzywajac moda move it mozna je maksymalnie zblizyc tak aby byl efekt jednej drogi w oba kierunki
no i budujesz skrzyzowanie takie jak chcesz tz. T


RE: dodatkowa droga bez skrzyzowań - saskih - 25-06-2017

(24-06-2017, 22:03)Egoista napisał(a): Szymex   widziałem  że  filmów  na yt   u myślę  że się  da .  
Saskih  jeśli  cię  dobrze  rozumiem ,  chcesz  z 4 pasmówki  zrobić  zjazd  na    pobocze  .     A nie możesz  użyć  rampy  z autostrad,  jako  odskoczni ?  A jak  wyjdzie  skrzyżowanie ,   to je  usunąć   modem z mass  Transit.  

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Efekt mam byc taki jak bym robił właśnie to z autostradami ,bo budując rampę od autostrady jest tak jak powinno być ,ale mi chodzi o efekt taki sam ale na normalnych drogach.Mogę zastosować Twoją poradę ,ale jak mam wykorzystać mod Z mass transit(zakupiony) ? w celu usunięcia skrzyżowań bo już wcześniej szukałem modów które pozwoiiły by usuwać skrzyżówania ?
Jaki mod do malowania usuwania pasów na jezdni?

(24-06-2017, 22:04)martinez76 napisał(a): mozna to zrobic uzywajac drog jednokierunkowych
czyli:
budujesz dwupasmowe drogi jednokierunkowe w jedna i druga strone - uzywajac moda move it mozna je maksymalnie zblizyc tak aby byl efekt jednej drogi w oba kierunki
no i budujesz skrzyzowanie takie jak chcesz tz. T

Dobra Rada ,Dzięki
Wiesz jaki mod do usuwania pasów lub malowania innych znaków poziomych na jezdni?


RE: dodatkowa droga bez skrzyzowań - martinez76 - 25-06-2017

usuwac pasow dla pieszych nie raczej nie mozna - nie znalazlem takiego moda - mozna dodawac
traffic manager ma jedynie opcje zakazu korzystania z pasow

znaki poziome na jezdni to chyba tylko mozna dodac poprzez propy nakladajac na jezdnie


RE: dodatkowa droga bez skrzyzowań - kojot1192 - 30-06-2017

(25-06-2017, 12:49)martinez76 napisał(a): usuwac pasow dla pieszych nie raczej nie mozna - nie znalazlem takiego moda - mozna dodawac
traffic manager ma jedynie opcje zakazu korzystania z pasow

znaki poziome na jezdni to chyba tylko mozna dodac poprzez propy nakladajac na jezdnie

Jest taki mod jak Road Options a.k.a Crosswalks Remover _ Road Colors Changer ++ ale niestety jeszcze nie dopracowany bo usuwa wszystkie pasy na danego rodzaju drodze Wink