Cities Skylines - Polskie forum gry
Jak podnosić i opuszczać obiekty w rozgrywce? / Tempo rozgrywki - Wersja do druku

+- Cities Skylines - Polskie forum gry (https://citiesskylines.pl)
+-- Dział: Cities Skylines I (https://citiesskylines.pl/dzial-Cities-Skylines-I)
+--- Dział: Pytania i Porady (https://citiesskylines.pl/dzial-Pytania-i-Porady)
+--- Wątek: Jak podnosić i opuszczać obiekty w rozgrywce? / Tempo rozgrywki (/temat-Jak-podnosic-i-opuszczac)

Strony: 1 2


Jak podnosić i opuszczać obiekty w rozgrywce? / Tempo rozgrywki - Gabrielle - 18-07-2017

Cześć 
Morze ktoś wie jak podnosić i opuszczać obiekty w rozgrywce?
Nie mam pojęcie jak to robić i w ustawieniach tego nie widzę.
Bilbordy są na polowe w ziemie i na ściany budynków nie 
nakładają się tak jak w edytorze obiektów.
Proszę o rady i pomoc w tym temacie.
pozdrawiam


RE: Jak podnosić i opuszczać obiekty w rozgrywce? - Egoista - 18-07-2017

Gabriela twoim rozwiązaniem jest move it! Dzięki niemu możesz dosłownie wszystko chwytać w grze .
Możesz także kopiować stworzone obiekty pojedynczo lub cała grupę .
Na yt na krótkie tutoriale Smile


Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


RE: Jak podnosić i opuszczać obiekty w rozgrywce? - Gabrielle - 18-07-2017

(18-07-2017, 14:20)Egoista napisał(a): Gabriela  twoim  rozwiązaniem jest  move it!   Dzięki  niemu   możesz  dosłownie  wszystko  chwytać  w  grze .  
Możesz  także  kopiować  stworzone  obiekty  pojedynczo lub  cała  grupę .  
Na yt  na krótkie  tutoriale Smile


Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

a jak podnosić obiekty w gore w powietrze budynek czy reklamę?

(18-07-2017, 14:38)Gabrielle napisał(a):
(18-07-2017, 14:20)Egoista napisał(a): Gabriela  twoim  rozwiązaniem jest  move it!   Dzięki  niemu   możesz  dosłownie  wszystko  chwytać  w  grze .  
Możesz  także  kopiować  stworzone  obiekty  pojedynczo lub  cała  grupę .  
Na yt  na krótkie  tutoriale Smile


Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

a jak podnosić obiekty w gore w powietrze budynek czy reklamę?

Mam takie pytanie, zauważyłam że karetki, radiowozy i wozy strażackie jadąc na wezwanie to stoją na światłach w  korkach i zwyczajnie jadą w szeregu samochodów i ich nie wyprzedzają plus inne pojazdy nie zjeżdżają im z drogi co jest nie z tym jak jest w życiu. jak to wytłumaczyć i czy są rozwiązania by  było realistycznie?



RE: Jak podnosić i opuszczać obiekty w rozgrywce? - Egoista - 18-07-2017

A zapomniałem o tym .
Na klawiaturze nad strzałkami masz takie dwa klawisze UP Page i Page down i nimi ustawiasz wysokość każdego obiektu .
Czasem się zdarzy że nie które elementy nie chcą się podnieść czy obniżyć ale to rzadko

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


RE: Jak podnosić i opuszczać obiekty w rozgrywce? - SZyMeX - 18-07-2017

I tu pomoże prop snapping. Dzięki niemu możesz stawiać obiekty na dachach, innych obiektach itp.


RE: Jak podnosić i opuszczać obiekty w rozgrywce? - Jorogumo - 18-07-2017

*pomoże Wink bo pomorze to może Gdańskie Smile


RE: Jak podnosić i opuszczać obiekty w rozgrywce? - SZyMeX - 18-07-2017

Rzeczywiście Tounge Na szybko pisane to się wkradł błędzik, już poprawione Smile


RE: Jak podnosić i opuszczać obiekty w rozgrywce? - Gabrielle - 20-07-2017

Nie wiem dlsczego, ale u mnie klawisze Page Up i page down nie działają w grze. Frown


RE: Jak podnosić i opuszczać obiekty w rozgrywce? - SZyMeX - 20-07-2017

Na niektórych obiektach te klawisze nie zadziałają. Ich się nie da podnieść. Za to inne już jak najbardziej. Spróbuj parę obiektów potestować czy działa czy nie, a najlepiej modem move it zaznacz jakikolwiek budynek i wtedy page up page down i musi zadziałać Smile
A żeby obiekty móc stawiać np. na dachach (nawet jeżeli pg up nie działa na nich) to jest mod prop snapping.


RE: Jak podnosić i opuszczać obiekty w rozgrywce? - Gabrielle - 22-07-2017

Wszystko pielnie zaczęło działać i w codowny sposób samo z siebie działa Rico i wszystkie inne mody.bez błędów. Jestem w szoku. Teraz mam tylko jedna zagwostkę ludzi za szybko biegają jest cis co może nadać grze realne tępo a nie takie enertne zasuwanie ?
Ogrobnie ci dziękuję SzyMeX ze można liczyć tu na twoja pomóc. Pozdrawiam Wink