Cities Skylines - Polskie forum gry
Green Cities Cities Skylines: GREEN CITIES - Wersja do druku

+- Cities Skylines - Polskie forum gry (https://citiesskylines.pl)
+-- Dział: Cities Skylines I (https://citiesskylines.pl/dzial-Cities-Skylines-I)
+--- Dział: Cities Skylines - Aktualności i DLC (https://citiesskylines.pl/dzial-Cities-Skylines-Aktualnosci)
+--- Wątek: Green Cities Cities Skylines: GREEN CITIES (/temat-Cities-Skylines-GREEN)

Strony: 1 2


Cities Skylines: GREEN CITIES - SZyMeX - 22-08-2017

Nowy dodatek - Zielone Miasta: Elektryczne samochody i ekologiczne budynki, ma być dostępny jeszcze w tym roku. Trailer:






Cities: Skylines – Green Cities to nowe rozszerzenie do symulatora zarządzania miastem studia Colossal Order, które oferuje graczom nowe, przyjazne dla środowiska rozwiązania. Green Cities wzbogaca podstawową wersję gry o 350 nowych obiektów, dodając szereg opcji wizualnych wraz z przyjaznymi dla środowiska budynkami, sklepami ekologicznymi, pojazdami elektrycznymi i nowymi usługami, dzięki którym zanieczyszczenie staje się osobliwym pojęciem z przeszłości. Gracze mogą tworzyć bardziej zróżnicowane miasta lub w miarę wzrostu liczby mieszkańców zdecydować się na rozwiązania w pełni ekologiczne. Oprócz nowych usług i budynków gracze otrzymują również poprawki dotyczące hałasu i zanieczyszczenia środowiska, dzięki którym niebo wreszcie staje się przyjaźniejsze dla Ćwierkacza.

A to tylko wierzchołek góry lodowej z ekscytującymi nowymi funkcjami, takimi jak:
  • Na bogato:
    Nowe budynki ekologiczne, nowe budynki specjalistyczne, nowe alternatywne budynki usługowe, nowe budynki unikatowe, samochody elektryczne, nowe parki – łącznie 350 nowych obiektów, które nadają grze Cities: Skylines nowy wygląd

  • Inaczej:
    Nowe specjalizacje dla wszystkich stref miejskich oraz różne poziomy wyspecjalizowanych stref po raz pierwszy w Cities: Skylines

  • Z pomysłem:
    3 nowe scenariusze, 4 nowe przepisy i nowy monument, dzięki któremu Twoi znajomi zzielenieją z zazdrości

  • Stylowo:
    Za sprawą nowego kapelusza dla Ćwierkacza.



RE: Cities Skylines: Green Cities - Egoista - 22-08-2017

czytając ten tekst , na dole , od razu skojarzyło mi się kilka modów na stemmie , to samo oferują i sa za darmo . a nowe drzewa , proszę was , steam ma to samo i to na wiele wyższym poziomie . zaczyna się powoli robić jak Anno 2205 choć ono było jedną wielką porażką , tylko graficznie było ładnie.
teraz tak oglądałem film ponownie i te 350 budynków to będzie domki jednorodzinne i duże osiedla i trochę parków i unikatów i mamy komplet .


RE: Cities Skylines: Green Cities - KOKOSEK - 23-08-2017

(22-08-2017, 21:51)Egoista napisał(a): czytając ten tekst , na dole , od razu skojarzyło mi się kilka modów na stemmie ,  to samo oferują i sa za darmo .  a nowe drzewa , proszę was , steam ma to samo i to na wiele wyższym poziomie .   zaczyna  się powoli robić jak Anno 2205 choć ono było jedną wielką porażką ,  tylko graficznie  było ładnie.
teraz tak oglądałem film ponownie i te 350 budynków to będzie domki jednorodzinne i duże osiedla i trochę parków i unikatów i mamy komplet .

Dokladnie. Concerts to skok na kase (scena zamiast stadionu a event jako taki ten sam) a ten jeszcze wiekszy.


RE: Cities Skylines: Green Cities - MrAlpaka - 27-08-2017

Już przesadzają z tymi dodatkami, ale dlc nie dziwi jeżeli zna się dotychczasowe działania producenta Wink Paradox od zawsze lubił wiele, mało wnoszących dlc (patrz crusader kings 2, EU4) Wink


RE: Cities Skylines: Green Cities - NKacz - 27-08-2017

W sumie fajnie, że coś bydzie w darmowej aktualizacji... Zawsze coś. ;D Zastanawia mnie jedno: "modding ulic"... Wiadomo, na czym dokładniej bydzie polegał? :v


RE: Cities: Skylines - Green Cities - Egoista - 30-08-2017

Cześć Gabrielle , miło cie znów widzieć Smile dla mnie ostatnio dodatki , są lekkim nie wypałem . Fakt ten dodatek ma być duży , ale według mnie idą na łatwiznę . Zamiast skupić się na czymś porządnym , dadzą niby 350 obiektów i są zadowoleni . A to samo można mieć z warsztatu , nawet lepsze . Nawet jak już dadzą jakiś nowy budynek , do jakiś usług . To jest on tak mały , jak miniaturka . Chyba boją się, stworzyć coś większego .
Według mnie , powinni dać jeszcze więcej środków transportu .
Bo jest z czego wybierać .
Choćby helikoptery , czy motorówki albo jachty .

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


RE: Cities Skylines: Green Cities - SZyMeX - 28-09-2017

[Obrazek: 0006WTRPK4SQCG9W-C122-F4.jpg]

Wreszcie znamy datę premiery Cities:Skylines Green Cities!

Jak poinformowali przedstawiciele firmy, dodatek zadebiutuje w drugiej połowie przyszłego miesiąca - 19 października. Tego dnia pojawi się na PC w cenie 12,99 dolarów (około 48 zł). Na razie nie wiadomo, kiedy trafi na konsole Xbox One i PlayStation 4.

DLC wprowadzi do produkcji ponad 350 kolejnych elementów, które w większości - zgodnie z nazwą - są przyjazne środowisku. Nie zabraknie między innymi nowych budynków, parków, usług oraz ekologicznych sklepów.


Twórcy przygotowują również niedostępne wcześniej mechanizmy rozgrywki, w tym opcję pozwalającą w wybranych dzielnicach nałożyć zakaz korzystania z silników spalinowych. Gracze otrzymają także możliwość stworzenia wymogów związanych z oczyszczaniem odpadów. Pojawią się też następne scenariusze.

Info o bezpłatnej aktualizacji:

Wraz z rozszerzeniem światło dzienne ujrzy bezpłatna aktualizacja, która rozbuduje podstawową wersję gry o elektryczne auta i funkcję modyfikowania dróg. Poza tym łatka odświeży system wskazujący poziom hałasu oraz zaimplementuje zestaw kolejnych parków i drzew.

Oraz nowy zwiastun:


Źródło: gry.interia.pl



RE: Cities Skylines: Green Cities - maciov - 29-09-2017

meh. nic nowego nie powiem w tym wątku jak to, że znowu skok na kasę i nic ciekawego.

jestem strasznie zajarany tą grą i "dla dobra develperki" bym kupił wszystko, co ma łatkę C:S, ale bez przesady.
w swojej kolekcji mam tylko AD i snowfall (+ matchday darmowy). każde inne dlc nie dodaje do gry zbyt wiele, żeby było warto w to inwestować.
nie wiem czy mass transit dodaje faktycznie coś takiego ŁAŁ poza monorailem i balonami? bo bez tego spokojnie można żyć, a nawet moim zdaniem zasyfiają trochę miasto Duży uśmiech

ciekawe czy znajdą się gagatki, które budynki z GC wrzucą na workshopa jako obiekty dla wszystkich, czy paradox będzie coś takiego ścigał? Duży uśmiech


RE: Cities Skylines: Green Cities - Gabrielle - 09-10-2017

No faktycznie ten "super dodatek" to żadna rewelacja. Oczekiwałam że to będzie jakaś rewolucja dla tej gry, a tu standard ...
No cóż, 50zł to nie majątek i ciężko ocenić to wydanie w ekwiwalencie finansowym, bo dla polaka 13$ to jakaś kasa, a na zachodzie to kawa i pączek porodzę do pracy... Smile))


RE: Cities Skylines: Green Cities - maciov - 10-10-2017

otóż to.

swoją drogą ostatnio naszła mnie właśnie taka melancholia odnośnie wszechobecnego agresywnego konsumpcjonizmu Duży uśmiech

wspominałem sobie ze znajomymi, że kiedyś można było kupić grę i wymieniać się między sobą. teraz wszystko na steamie/originie i innych platformach, żeby każdy kupował osobny egzemplarz.
jeszcze byłem na turnieju w fife w media markcie ostatnio i pierwszy raz popatrzyłem na ceny gier od kilku lat. aż się za głowę złapałem. fifka na konsole (same konsole podrożały o jakieś 20-30% w stosunku do poprzednich 'nowości') za 250zł, gdzie pamiętam jak za małolata stała po 140-160 i już było dość drogo Duży uśmiech dla "polaka biedaka" to już jest dużo kasy jak na grę, która się właściwie dewaluuje po roku... a mimo to ludzie to kupują. w przeciwnym wypadku ceny były by adekwatne do rzeczywistych możliwości...

eh. sorry, tak mnie naszło. trochę nie na temat xD