Cities Skylines - Polskie forum gry
SZyMeX-owe obiekty - Wersja do druku

+- Cities Skylines - Polskie forum gry (https://citiesskylines.pl)
+-- Dział: Nasza twórczość (https://citiesskylines.pl/dzial-Nasza-tworczosc)
+--- Dział: Projekty w przygotowaniu (https://citiesskylines.pl/dzial-Projekty-w-przygotowaniu)
+--- Wątek: SZyMeX-owe obiekty (/temat-SZyMeX-owe-obiekty)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: SZyMeX-owe obiekty - PanKrzysztofTM - 16-06-2020

Świetny ten Łódzki model 
Elbląski Tramicus będzie następny ? Wink


RE: SZyMeX-owe obiekty - SZyMeX - 16-06-2020

Pewnie tak. Stosunkowo proste malowanie to pójdzie pewnie szybciej niż z bydgoskim Smile


RE: SZyMeX-owe obiekty - PanKrzysztofTM - 16-06-2020

No no , już śmiało można grać w Gdańsk , Warszawę , Kaliningrad xd 
Zaraz już w Łódź , Elbląg i Bydgoszcz Smile)

Niedługo każda Pesa będzie miała swojego odpowiednika  w grze Wink


RE: SZyMeX-owe obiekty - SZyMeX - 16-06-2020

Całość już prawie gotowa Smile
Pozostało dorobić szczegóły, loga przewoźnika, poprawić ostatnie drobnostki itp. Być może jeszcze dzisiaj doczeka się wydania Smile

P.S Plus jedno pytanko, jak w blenderze w tym shadingu ustawić tekstury by nie było białych elementów? Gdy człon jest pojedynczo, i ustawiam teksturę przez opcję "Texture Pain" to takie coś nie występuje.
Poradziłem sobie Wink

[Obrazek: IEAAH3h.png]


RE: SZyMeX-owe obiekty - SzaraWydra - 17-06-2020

Tramicusy były zakupione na Łódzki Tramwaj Regionalny więc proponuje "11A Helenówek"

Jeszcze można by skorygować odcień tego czerwonego. Te wagony są bardziej bordowe niż czerwone. Żółty też jest ciut za jasny.
Gra i tak podbije jasność więc nie bój się przyciemnić te kolory. Model bardzo fajnie wygląda Smile

Edycja:
Dobra, teraz dopiero zauważyłem, że model już wrzucony :P
Edycja 2:
Jednak będę upierdliwy, osłona tylnych lamp powinna być żółta, nie czarna.
Jak nie będziesz aktualizował to trudno. Mogłem wcześniej się odzywać, chociaż na moją obronę, dupy wagonu nie pokazywałeś :P


RE: SZyMeX-owe obiekty - PanKrzysztofTM - 17-06-2020

Lódzki model Tramicusa jest świetny Smile


To następny tramicus Elblag czy Bydgoszcz? Wink


RE: SZyMeX-owe obiekty - SZyMeX - 17-06-2020

@SzaraWydra Tak to się kończy jak tych tramwajów się wcześniej nigdy nie widziało i bazuje się na zdjęciach z neta :P
Numer linii i kierunek znalazłem akurat na zdjęciu odwzorowanego 1855 i miał tam właśnie 11B Helenówek więc taki też wziąłem na model :P
Kolory no to brałem już totalnie "na oko" więc spróbuję je poprawić, a osłony z tyłu.. nie wiem czemu byłem przekonany że też są czarne a jak teraz patrzę to rzeczywiście na każdym zdjęciu są żółte.. więc to też się poprawi :P

Ale poprawkę i nowe screeny wrzucę dopiero po skończeniu elbląskiego tramicusa żeby po prostu zrobić to za jednym razem Smile

@PanKrzysztofTM Następny Elbląg Smile


RE: SZyMeX-owe obiekty - SzaraWydra - 17-06-2020

Może być 11B, nie ma to aż takiego znaczenia


RE: SZyMeX-owe obiekty - PanKrzysztofTM - 17-06-2020

Jeśli chodzi o numeracje to numeracje 11B , C , D ...
Są unikalne > są tylko w niektórych miastach w Polsce ( jeszcze chyba w GOP są )

Więc taka numeracja na Łódzkim tramwaju jest idealnie charakterystyczna dla Łodzi Wink


RE: SZyMeX-owe obiekty - PanKrzysztofTM - 17-06-2020

Elbląski Tramicus będzie jeszcze dzisiaj w warsztacie?

Jak sądzisz Wink ?