Cities Skylines - Polskie forum gry
Szczecin - Wersja do druku

+- Cities Skylines - Polskie forum gry (https://citiesskylines.pl)
+-- Dział: Cities Skylines I (https://citiesskylines.pl/dzial-Cities-Skylines-I)
+--- Dział: Moje miasto w grze (https://citiesskylines.pl/dzial-Moje-miasto-w-grze)
+---- Dział: Moje miasto w formie pamiętnika (https://citiesskylines.pl/dzial-Moje-miasto-w-formie)
+----- Dział: Bestsellery (https://citiesskylines.pl/dzial-Bestsellery)
+----- Wątek: Szczecin (/temat-Szczecin)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Szczecin - SZyMeX - 24-09-2017

Właśnie rzecz w tym że nie jest to jeszcze starówka Wink Główne stare miasto będzie (a w zasadzie już w większości jest) po prawej stronie tej głównej drogi. Tak więc aż tak w oczy razić nie powinno Wink

A co do pytania to tak, linia kolejowa była już na starcie razem z główną drogą (na początku autostradą, potem przerobiłem na 3 pasmówkę)


RE: Szczecin - kamil_m97 - 24-09-2017

Mimo, że to dopiero początek, to już nie mogę wyjść z podziwu. Czekam z niecierpliwością na zapowiedziane centrum Wink


RE: Szczecin - SZyMeX - 25-09-2017

Starówka jeszcze nie w pełnej okazałości aczkolwiek Rynek i tereny w okół są już gotowe, więc wstawiam parę screenów Duży uśmiech

Zanim jednak przejdziemy do starówki, - z powodu dużego ruchu "południowa" część Starego Miasta (ta z której już były screeny) została wyłączona z ruchu pojazdów (nie dotyczy służb, komunikacji miejskiej i mieszkańców). Przyniosło to efekt i skrzyżowanie, do którego swoją drogą został dobudowany tunel ułatwiający przebicie się przez nie, jak i sama dzielnica nie korkuje się już tak bardzo Smile
[Obrazek: SxXp6R8.jpg]

No dobra, czas już na właściwe screeny :Smile
Widok od strony wyjazdu z miasta. Po lewej widoczna tymczasowa pętla tramwajowa (docelowo linia ma być pociągnięta dalej za rzekę)
[Obrazek: ASRx5o1.jpg]

Początek "Drogi Królewskiej"
[Obrazek: MSosmK6.jpg]

Kierunek Rynek Wink
[Obrazek: JWutsZF.jpg]

Boczne uliczki też mają swój urok Smile
[Obrazek: 3oIPRxC.jpg]

[Obrazek: qX1IaxA.jpg]

[Obrazek: BoUTdIt.jpg]

Jest i Rynek
[Obrazek: rp5ssWN.jpg]

[Obrazek: N6rHHxT.jpg]

[Obrazek: F5ChD7M.jpg]


[Obrazek: KJbNXbz.jpg]

[Obrazek: YRNf3Qx.jpg]

Trwają przygotowywania do festynu, więc na razie jeszcze pusto Wink
[Obrazek: q2MH6i5.jpg]

[Obrazek: LgzN2vS.jpg]

[Obrazek: UCrA4oy.jpg]

Najstarsza katedra w mieście
[Obrazek: 0tW311E.jpg]

Widok w kierunku ronda - centrum tej części Starego Miasta. Tamte rejony są jeszcze niedokończone więc screeny pojawią się później.
[Obrazek: rFRMbse.jpg]

Kolejna z uliczek
[Obrazek: UEUJrjj.jpg]

Przy której leży mały skwer
[Obrazek: eerchtf.jpg]

[Obrazek: EGhnx6e.jpg]

"Główna" ulica wzdłuż której kursuje linia tramwajowa
[Obrazek: nUChZ7n.jpg]

Oraz na koniec widok od strony rzeki:
[Obrazek: fXnLurM.jpg]

Mam nadzieję że się podoba ^^


RE: Szczecin - Jan123 - 26-09-2017

świetnie to wygląda


RE: Szczecin - KOKOSEK - 26-09-2017

(26-09-2017, 15:18)Jan123 napisał(a): świetnie to wygląda

Szymex, jestem daleki od dawania Ci rad, bo Twoje miasta wygladaja o niebo lepiej niz moje ale pozwole sobie na sugestie uzycia decal'a kostki brukowej do pokrycia tego asfaltu na uliczkach okolorynkowych. Wtedy ten screen pod "kierunek Rynek" zwali z nog (jak pocztowka sprzed lat).


RE: Szczecin - maciov - 29-09-2017

dwa pytania Duży uśmiech

1. czemu te budynki jak są w cieniu są takie czarne? można je jakoś kontrastem poprawić czy one "już tak mają"?
2. screen 4. od dołu - jak robisz takie zjazdy z "chodniko/ulicy" w jezdnie?


RE: Szczecin - SZyMeX - 29-09-2017

@KOKOSEK
Zobaczę co da się zrobić ^^

@maciov
1. Kwestia pewnie motywu mapy/LUTa/samej mapy. Ogólnie zazwyczaj staram się też "bawić" ustawieniami z moda (zapomniałem nazwy :P) żeby słońce świeciło na budynki i potem ładnie wyglądało na screenach Duży uśmiech Tym razem jakoś mi to wyleciało więc jest trochę ciemno.
2. Network Extensions Project 2 Wink


RE: Szczecin - WujoWielkaBroda - 29-09-2017

Fajnie widzieć czyjąś wizje miasta, w którym się mieszka Wink
Szczecin jest zupełnieeeeeee inny. Ale wyśmienita robota! Z chęcią bym podstawił Twój Szczecin na kilka tygodni zamiast obecnego Duży uśmiech
Z niecierpliwością czekam na rozwój a już niebawem moja wersja Szczecina.


RE: Szczecin - SZyMeX - 29-09-2017

Cieszę się że się podoba Smile Nazwa Szczecin wzięła się dlatego że gram na mapce tego miasta. Ale nie zamierzam się wzorować na prawdziwym Szczecinie.
Na razie trochę mniej gram w C:S ale jak coś wykombinuję to wrzucę jakieś screeny. Czekam na twoją wersję miasta Duży uśmiech


RE: Szczecin - SZyMeX - 06-10-2017

Czas trochę odświeżyć wątek Duży uśmiech
Miasto rozrasta się, chociaż ostatnio trochę mniej gram w cities. W każdym razie aktualnie biorę się za drogę w kierunku portu (i stadionu :P) oraz otoczenie w okół niej. Tak więc teren w okół centrum trochę się zmienił.

Prosto - droga w stronę Dworca PKP
W lewo - nowy, największy park w mieście, który dodatkowo ulokowany jest praktycznie w centrum przez co przyciąga sporo turystów jak i mieszkańców Smile
[Obrazek: QamM0sH.jpg]

[Obrazek: Ct6tlMB.jpg]

[Obrazek: bK9XMkm.jpg]

[Obrazek: EOt52FM.jpg]

Na wprost - nowa droga prowadząca docelowo do portu/stadionu
[Obrazek: BsyJJ1R.jpg]

Trasa tramwajowa oczywiście również tam biegnie, aczkolwiek zaczyna trochę "z boku". Dzięki temu jest lepsze połączenie z pętlą (końcową dla linii z portu) a przy okazji powstał....
[Obrazek: gqxMZSZ.jpg]

.... mały deptak Smile (tam w oddali :E Nie wiedzieć czemu głupi nie zrobiłem więcej zdjęć :P
[Obrazek: i4ScX4t.jpg]

Widok w stronę starówki:
[Obrazek: 9zNVGm9.jpg]

Oraz w stronę dworca:
[Obrazek: afnvXP8.jpg]

[Obrazek: JgKRjrE.jpg]

Wyjazd nowej trasy tramwajowej. Od teraz do samego portu będzie już biec między jezdniami. 
Te tereny jak zresztą widać, jeszcze w fazie "produkcji" Wink
[Obrazek: HjBwc8f.jpg]

I jeszcze parę screenów z samego parku:
[Obrazek: eSwilWo.jpg]

Ze szczytu widocznej góry rozciąga się widok na centrum...
[Obrazek: QvCwtfu.jpg]

...ale przede wszystkim w stronę stadionu oraz portu (na razie trochę tam pusto :E).
[Obrazek: YRmlt3n.jpg]

I na koniec widoki z góry:
[Obrazek: mFev6v0.jpg]

[Obrazek: jroVTVu.jpg]

Komentujcie, krytykujcie i oceniajcie! Duży uśmiech