Cities Skylines - Polskie forum gry
Rozmowy o DLC i przyszłości gry - Wersja do druku

+- Cities Skylines - Polskie forum gry (https://citiesskylines.pl)
+-- Dział: Cities Skylines I (https://citiesskylines.pl/dzial-Cities-Skylines-I)
+--- Dział: Swobodna rozmowa (https://citiesskylines.pl/dzial-Swobodna-rozmowa)
+--- Wątek: Rozmowy o DLC i przyszłości gry (/temat-Rozmowy-o-DLC-i-przysz%C5%82osci)

Strony: 1 2 3 4


RE: Cities Skylines: INDUSTRIES - Nowe DLC! - SZyMeX - 13-10-2018

Zbiorczy temat dotyczący wydanych już DLC-ków oraz przyszłości gry.
Co byście z chęcią zobaczyli w grze? Co powinien zawierać najbliższy DLC po Industries? itp.
Zapraszam do dyskusji! Smile

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
(Kontynuacja z wątku o DLC Industries)

(13-10-2018, 22:18)Jaro napisał(a): Myślę, że nawet fajny, ale mogli by się w końcu zabrać za turystkę, żeby hotele naprawdę działały

Myślę że za turystykę zbyt szybko się nie wezmą. Wydali w końcu After Dark to po co mieliby "dublować" dodatek?
Chociaż może i rzeczywiście przydałyby się jakieś usprawnienia w tej kwestii.


RE: Cities Skylines: INDUSTRIES - Nowe DLC! - garfield - 13-10-2018

(13-10-2018, 22:33)SZyMeX napisał(a): Myślę że za turystykę zbyt szybko się nie wezmą. Wydali w końcu After Dark to po co mieliby "dublować" dodatek?
Chociaż może i rzeczywiście przydałyby się jakieś usprawnienia w tej kwestii.

Przeciez turystyka zostala "usprawniona" w Parklife Smile


RE: Cities Skylines: INDUSTRIES - Nowe DLC! - SZyMeX - 13-10-2018

W sumie też racja. Chociaż jakimś bardziej rozbudowanym systemem "obsługi" turystów, czyli w zasadzie ogólnie mówiąc hotelarstwa bym nie pogardził Wink

P.S Przypominam że jest to wątek dotyczący DLC Industries a znowu zaczyna nam się robić mały OT ;P


RE: Cities Skylines: INDUSTRIES - Nowe DLC! - garfield - 13-10-2018

(13-10-2018, 22:39)SZyMeX napisał(a): W sumie też racja. Chociaż jakimś bardziej rozbudowanym systemem "obsługi" turystów, czyli w zasadzie ogólnie mówiąc hotelarstwa bym nie pogardził Wink

P.S Przypominam że jest to wątek dotyczący DLC Industries a znowu zaczyna nam się robić mały OT ;P

tak jest zawsze jak jest transport to chca przemyslu, jak jest przemysl to turystyki itd.


RE: Cities Skylines: INDUSTRIES - Nowe DLC! - SZyMeX - 13-10-2018

Bardziej mi chodziło o same w sobie hotele które rzeczywiście miałyby ilość miejsc dla turystów, swój poziom (gwiazdki) itp.


RE: Cities Skylines: INDUSTRIES - Nowe DLC! - garfield - 13-10-2018

(13-10-2018, 22:47)SZyMeX napisał(a): Bardziej mi chodziło o same w sobie hotele które rzeczywiście miałyby ilość miejsc dla turystów, swój poziom (gwiazdki) itp.

Mi sie wydaje ze oni nocuja w tych hotelach xD, przynajmniej ten mod realtime ma taka funkcje ze turysci na noc udaja sie do hotelu, trudno powiedziec


RE: Rozmowy o DLC i przyszłości gry - SZyMeX - 13-10-2018

W sumie sam się aż tak nie zagłębiałem w tematykę hoteli ale wydaje mi się że one mają po prostu miejsca dla pracowników (w RICO tak jest. Chyba. Jest czy nie jest? xD Późna godzina już myśleć przestaje :P)
W każdym razie jakiś taki porządny rozbudowany system hotelarstwa i turystyki (chociaż z tym drugim nie jest aż tak źle) chętnie bym zobaczył w jakimś najbliższym DLC Smile


RE: Rozmowy o DLC i przyszłości gry - garfield - 13-10-2018

to czego ja bym chcial nigdy sie nie stanie to juz zostalo jasno powiedziane przez developerow - lepsza symulacja ruchu, nie wprowadza nic obciaza system, super by bylo gdyby mogli cos zrobic z liczba agentow, zeby nie symulowac az tylu na raz to zwiekszylo by plynnosc gry (tez napewno nie ma takiej opcji) moglo by byc jakies dlc z mostami, takimi ktore mozna wybrac, przeciagasz droge przez ulice i masz do wyboru rozne style Smile


RE: Rozmowy o DLC i przyszłości gry - SZyMeX - 13-10-2018

A to by można było połączyć z ogólnie dołożeniem nowych dróg czy też torów kolejowych i może tramwajowych. I zrobić z tego takie jedno DLC Duży uśmiech


RE: Rozmowy o DLC i przyszłości gry - Yoper - 15-10-2018

Dla mnie wymarzonym DLC są regiony, podobne do Simcity. Zawsze największą frajdę sprawia mi współpraca pomiędzy miastami, komunikacja pomiędzy nimi, wymiana gospodarcza, oświatowa itd. To miasto, które buduję w Cities Skylines jest dla mnie mimo wszystko takie odizolowane od świata, a chciałbym właśnie ujrzeć w tej grze takie interakcje regionalne. Wtedy dworce i lotniska miałyby większy sens. Większy nacisk należałoby również położyć na część administracyjną w grze. Budowa ratusza i działów zarządzania miastem, bo miasto, które budujemy nawet nie ma burmistrza.