Cities Skylines - Polskie forum gry
Update Aktualizacja 1.1.0 (budynki europejskie, tunele itd.) - Wersja do druku

+- Cities Skylines - Polskie forum gry (https://citiesskylines.pl)
+-- Dział: Cities Skylines I (https://citiesskylines.pl/dzial-Cities-Skylines-I)
+--- Dział: Cities Skylines - Aktualności i DLC (https://citiesskylines.pl/dzial-Cities-Skylines-Aktualnosci)
+--- Wątek: Update Aktualizacja 1.1.0 (budynki europejskie, tunele itd.) (/temat-Aktualizacja-1-1-0-budynki)

Strony: 1 2 3 4


Re: Cities: Skylines - Aktualizacja 1.1.0 (budynki europejskie, tunele itd.) - Tibotomek - 19-05-2015

Dawno wyczekiwane rzeczy takie jak tunele czy kamienice. Super.


Re: Cities: Skylines - Aktualizacja 1.1.0 (budynki europejskie, tunele itd.) - RaV - 19-05-2015

Zaktualizuje się automatyczne to znaczy nie trzeba niczego subskrybować, pobierać? Wystarczy otworzenie Steama?


Re: Cities: Skylines - Aktualizacja 1.1.0 (budynki europejskie, tunele itd.) - Petro - 19-05-2015

Aktualizacja jest genialna. Zwłaszcza kamienice oraz budynki nowe, m.in. szkoła, szpital itp. Jednak lepiej jak by była możliwość w zarządzaniu dzielnicami czy maja budować kamienice czy standardowe nowoczesne wieżowce.


Re: Cities: Skylines - Aktualizacja 1.1.0 (budynki europejskie, tunele itd.) - Marov - 20-05-2015

Petro napisał(a):Aktualizacja jest genialna. Zwłaszcza kamienice oraz budynki nowe, m.in. szkoła, szpital itp. Jednak lepiej jak by była możliwość w zarządzaniu dzielnicami czy maja budować kamienice czy standardowe nowoczesne wieżowce.

Też jestem tego zdania z kamienicami. Troszkę bezsens budować nowe miasto. I takie zarządzenie w formie przepisu byłoby trafne. Z kolei jestem troszkę rozczarowany tunelami. Nie poszaleli. W Cities in Motion budowa tuneli była bardziej intuicyjna i łatwiej się je budowało. dziwne, że ciagi piesze nie mozna zrobić w tunelu pod ulicą.


Re: Cities: Skylines - Aktualizacja 1.1.0 (budynki europejskie, tunele itd.) - RaV - 20-05-2015

Słyszałem że podobne te kamienice budują się tylko na kilku mapach. To prawda?


Re: Cities: Skylines - Aktualizacja 1.1.0 (budynki europejskie, tunele itd.) - Marov - 20-05-2015

RaV napisał(a):Słyszałem że podobne te kamienice budują się tylko na kilku mapach. To prawda?

Tak właśnie jest. Na mapach z motywem europejskim (są 3 mapy) mozna budować budynki europejskie.


Re: Aktualizacja 1.1.0 (budynki europejskie, tunele itd.) - Petro - 20-05-2015

Jedyne co musze zarzucić, to że po aktualizacji (nie wiem czy tylko jeden mod, czy wszystkie) gra z modami nie działa.
Po prostu po załadowaniu mapy pojawia się komunikat, którego nawet nie mogę wyłączyć. Gdy wyłączyłem wszystkie modyfikacje jest ok, chociaż wolał bym korzystać z niektórych (bardzo przydatnych)... Jakaś rada jak pozbyć się błędu, lub czy w ogóle to możliwe ? Frown


Re: Aktualizacja 1.1.0 (budynki europejskie, tunele itd.) - darklew - 20-05-2015

Czyli że jak mam trzy mapy z motywem europejskim, to znaczy, że się gra zaktualizowała? Gdzie można sprawdzić wersję gry? Jak rozpoczynam bowiem budowę nowego miasta to nie widzę różnic. Gdzie są tunele?


Re: Aktualizacja 1.1.0 (budynki europejskie, tunele itd.) - Marov - 20-05-2015

darklew napisał(a):Czyli że jak mam trzy mapy z motywem europejskim, to znaczy, że się gra zaktualizowała? Gdzie można sprawdzić wersję gry? Jak rozpoczynam bowiem budowę nowego miasta to nie widzę różnic. Gdzie są tunele?

- Pierwsze trzy dostepne mapy są z motywem europejskim, To znaczy, że gra jest zaktualizowana (Cliffside Bay, Foggy Hills and Grand River) - tłumaczenie bodajże Zatoka Klifów, Mgliste Wzgórze, Wielka Rzeka
- Wersję gry można sprawdzić po włączeniu gry, wówczas widzisz menu główne. W prawym dolnym rogu ekranu jest pokazany nr aktualizacji. Powinno to być 1.1.0
- na mapie europejskiej wyznaczając strefę mieszkalną o wysokim zagęszczeniu spowoduje powstawanie kamienic. Poza tym obiekty publiczne jak policja, szpitale, szkoły i straże pożarne mają styl europejski.
- tunele buduje się w momencie, gdy budujesz drogi i poprzez klawisz "page down" (obniżasz drogę tworząc tunele) a "page up" - buduje się wiadukty dostępne już na samym początku premiery Cities: Skylines.


Re: Aktualizacja 1.1.0 (budynki europejskie, tunele itd.) - Petro - 20-05-2015

Jeżeli chodzi o mój błąd to udało mi się znaleźć winowajce. Modyfikacja na podnoszenie dróg tylko co 3m zamiast 12 (wiadomo chyba o co chodzi). To przez nią nie mogę załadować normalnie mapy. Pewnie przez to, że dodali mosty w aktualizacji. Zastanawiam się tylko czy ktoś może ma tą modyfikacje, an nie ma błędu.