Cities Skylines - Polskie forum gry
Spadek liczby pasażerów transportu publicznego - Wersja do druku

+- Cities Skylines - Polskie forum gry (https://citiesskylines.pl)
+-- Dział: Cities Skylines I (https://citiesskylines.pl/dzial-Cities-Skylines-I)
+--- Dział: Pytania i Porady (https://citiesskylines.pl/dzial-Pytania-i-Porady)
+--- Wątek: Spadek liczby pasażerów transportu publicznego (/temat-Spadek-liczby-pasazerow)



Spadek liczby pasażerów transportu publicznego - kaveqe - 04-01-2021

Cześć,

Mam problem z komunikacją miejską, może już się z czymś takim spotkaliście i udało Wam się jakoś to rozwiązać. Moje miasto liczy już ponad 300 tysięcy mieszkańców, prężnie rozwijam transport publiczny, tzn. rozwijałem do momentu, dopóki liczba ludzi z niego korzystających nagle spadła... Autobusami, metrem, koleją i tramwajami jeździło prawie 15 tysięcy ludzi tygodniowo, a teraz mam ledwie 2-3 tysiące. Nie jestem w stanie ocenić dlaczego się tak stało, ponieważ w tym samym czasie zainstalowałem Snowfall, moda Network Extensions 2 oraz doszło do skażenia wodociągu i ludzie zaczęli masowo chorować. Poszperałem trochę w Internecie, gdzie natrafiłem, że przyczyną tego może być mod. Odinstalowałem go, pojawiły się wówczas problemy, bo mapa nie ładowała się i wyskakiwał komunikat z błędami. Problem rozwiązałem dzięki zapisaniu mapy pod inną nazwą no i to przeszło. Ludzie też już przechorowali, populacja się odbudowała, ale problem jak był, tak dalej jest. Co zrobić by było jak dawniej? 

A może pandemia i tam dotarła, przez co większość siedzi na zdalnej Wink 


Pozdrawiam,
kaveqe


RE: Spadek liczby pasażerów transportu publicznego - SZyMeX - 05-01-2021

Czy spadła ilość turystów czy mieszkańców podróżujących transportem? Generalnie, skoro to nie widna kosmiczna to ciężko powiedzieć co dokładnie powoduje problem, nie znając dokładnej sytuacji miasta.


RE: Spadek liczby pasażerów transportu publicznego - Rysiek18 - 05-01-2021

Hej,

Kiedyś w swoim mieście doświadczyłem podobnie drastycznego spadku liczby osób korzystających z MPK.

Pomogło mi wyczyszczenie ruchu w menu TMPE :)

Pozdrawiam,
Krzysiek


RE: Spadek liczby pasażerów transportu publicznego - kaveqe - 05-01-2021

(05-01-2021, 19:12)Rysiek18 napisał(a): Hej,

Kiedyś w swoim mieście doświadczyłem podobnie drastycznego spadku liczby osób korzystających z MPK.

Pomogło mi wyczyszczenie ruchu w menu TMPE Smile

Pozdrawiam,
Krzysiek
W sensie usunąłeś wszystkie linie? Wink


RE: Spadek liczby pasażerów transportu publicznego - Kifer - 06-01-2021

Z tego co pamiętam, to jest to usunięcie wszystkich pojazdów w grze. Zaczynają się pojawiać od nowa.


RE: Spadek liczby pasażerów transportu publicznego - Rysiek18 - 06-01-2021

(06-01-2021, 00:49)Kifer71 napisał(a): Z tego co pamiętam, to jest to usunięcie wszystkich pojazdów w grze. Zaczynają się pojawiać od nowa.

Właśnie to zrobiłem


RE: Spadek liczby pasażerów transportu publicznego - kaveqe - 07-01-2021

Faktycznie, usunięcie wszystkich pojazdów poskutkowało. Dzięki bardzo!


RE: Spadek liczby pasażerów transportu publicznego - Uli - 04-08-2025

Cześć, mam taki sam problem, przy około 200k mieszkańców drastycznie spada mi użycie transportu publicznego, jednak wspomniane tutaj usunięcie wszystkich pojazdów przy pomocy TMPE pomaga tylko na chwilę, po dłuższym czasie użycie linii spada do podobnych wartości co wcześniej. Ma ktoś podobny problem?