Cities Skylines - Polskie forum gry
Przedstaw się... - Wersja do druku

+- Cities Skylines - Polskie forum gry (https://citiesskylines.pl)
+-- Dział: Sprawy forum (https://citiesskylines.pl/dzial-Sprawy-forum)
+--- Dział: Przedstaw się (https://citiesskylines.pl/dzial-Przedstaw-sie)
+--- Wątek: Przedstaw się... (/temat-Przedstaw-sie)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


Re: Przedstaw się... - Brind - 28-10-2015

Witam Smile


Re: Przedstaw się... - lordsnown - 01-11-2015

Hej i czołem pytacie skąd się wiozłem jestem wesoły Adam a na przedmościu domek, prąd i gaz, który sam tam poprowadziłem jak wielki Bob Budowniczy Smile

Pamiętam czasy jak zaczynałem grać w pierwsze Sim City było to jeszcze na Commodore 64 piękna grafika czarno-biała i ta pikseloza a potem to było już tylko lepiej a do momentu kiedy spotkałem się z Cities Skylines, która rozwaliła mnie na łopatki i wprowadziła mnie w nałóg grania po nocach.

Kilka słów o prowadzącym czyli mnie jestem z Opola (takiej większej wioski) troszkę wiekowy bo swoją przygodę z kompem zaczynałem już w 86 roku od Atari, posiadam już rodzinkę i starszy synek nie umie uwierzyć ze gram ciągle jak nałogowiec Smile Prowadzę kilka serwisów internetowych i firmę. Grę kupiłem po tygodniu użytkowania Sim City 2013, która mnie rozczarowała.

P.S. wzywam wszystkich do wykonania swojego planu 5-letniego


Re: Przedstaw się... - dareuslucus - 01-11-2015

Witam wszystkich! Mam na imię Darek, mam na sprzedaż fajny zegarek (nie czuję, że rymuję).
31 lat, zapalony fan Cities.Od kilku lat emigrant, student prawa w EWSPA w Warszawie, jak mało kto - lubiący swoją pracę listonosza w Niemczech.
W budowanie miast bawię się od 20 lat. Wpierw Sim City na Commodore C64, później Amiga 500+, aż do pierwszego PC'ta. Przez wiele lat grałem w wspomniane Sim City (ostatnia wersja bardzo mnie rozczarowała), Cities XL a także Cities in Motion 1 i 2.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów. Smile


Re: Przedstaw się... - Brind - 01-11-2015

Witam Duży uśmiech


Re: Przedstaw się... - cmariusz - 05-11-2015

Witam wszystkich.
Lat 41. Od długiego czasu fan gier, w szczególności FPSów. Postanowiłem trochę odpocząć od mordowania i oddać się zabawie w Cities Skylines.
Pozdrawiam fanów gry Smile


RE: Przedstaw się... - FALKOR V8 - 10-12-2015

Siemanko.

Z tej strony Falkor V8. 
Na forum jestem już od pewnego czasu, ale znacie mnie pod innym nickiem Wink niech pozostanie on na pewien czas tajemnicą Duży uśmiech

Postanowiłem połączyć swoje hobby, czyli granie w gry komputerowe, wraz z czymś bardziej twórczym i ambitnym Smile
Moją decyzją jest założenie kanału na YT i wgrywanie od czasu do czasu moich produkcji Duży uśmiech

Mam nadzieję, że kiedyś ktoś z Was odnajdzie mój kanał i się mu spodoba Wink


RE: Przedstaw się... - mickra2015 - 28-12-2015

Cześć

Jestem chłopcem mam na karku już prawie 30 wiosen Wink Lubie czasami pograć w gry w których mogę się pobawić bez rywalizacji i piętna czasu. Zaczynałem od wszystkich części sim city, ostatnie lata pogrywałem w city xxl Wink Gra dla mnie była by idealna gdyby nie zwalona optymalizacja i ogólne zawirowania z modami itp. Dziś zakupiłem wersje cyfrową gry no i postanowiłem dołączyć do forum Wink

Pozdrawiam wszystkich serdecznie


RE: Przedstaw się... - Pawel - 28-12-2015

Witaj, Cities xxl ma swój klimat, ale włąśnie ta optymalizacja.... i budowa oraz modernizacja autostrad....
jeśli z XXL wytrzymałeś kilka lat, to w Skylines pewnie wytrzymasz dziesiątki Smile


RE: Przedstaw się... - Bogdanatorx - 03-01-2016

Cześć
z tej strony BogdanatorX. Lat 28, "weteran" SimCity. Zaczynałem od SimCity 3000, potem katowałem SimCity 4 z przerwami na Cities XL. Generalnie od zawsze lubiłem gry ekonomiczne. Czasami zagram w coś innego ale zawsze na dysku miałem zainstalowane SimCity. O CitesSkylines dowiedziałem się przypadkiem z interntu. Poczytałem i po tygodniu już grałem w domu. Po rozczarowaniu jaki przyniosło SimCity jest to idealne panaceum.
Prywatnie poza grami interesuję się klasycznymi samochodami a ostatnio również jazdą off-road, narazie typowo rekreacyjnie Smile


RE: Przedstaw się... - Mario - 08-01-2016

Witam Wszystkich

Mario z tej strony Smile

Do tej pory grywałem w Sim City 4 oraz RollerCoaster (1 oraz 2).

Od niedawna gram również w Cities Skylines i przy tej grze zatrzymam się na pewno na bardzo długo

Pozdrawiam