Cities Skylines - Polskie forum gry
Przedstaw się... - Wersja do druku

+- Cities Skylines - Polskie forum gry (https://citiesskylines.pl)
+-- Dział: Sprawy forum (https://citiesskylines.pl/dzial-Sprawy-forum)
+--- Dział: Przedstaw się (https://citiesskylines.pl/dzial-Przedstaw-sie)
+--- Wątek: Przedstaw się... (/temat-Przedstaw-sie)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Przedstaw się... - snakesan - 23-03-2016

Witam,

Od wczoraj zarejestrowany i moje pierwsze rondo postawione uuffff........... a jest się czym pochwalić bo stawiałem je ręcznie:-) Jestem ze śląska i jestem dumnym tatusiem dwójki dzieci.


RE: Przedstaw się... - ARmy - 28-03-2016

Heja wszystkim!

Kupiłem grę w trakcie promocji na cdp.pl (ze Snowfall włącznie) i stwierdzam, że C:S bije na głowę Sim City (te ostatnie oczywiście). Na chwilę obecną moje pierwsze miasto ma około 74 tysiące mieszkańców i wciąż się rozrasta. Wciąż się uczę nawet podstaw, bo dopiero od paru dni wiem jak robić eskapady a tak wkurzało mnie, że linia tramwajowa i pociągowa nie mogą przecinać :v

Mogę wydawać się stary jak na gracza, bo mam 31 lat, ale wciąż czuję się młodo a czasami aż za młodo :P


RE: Przedstaw się... - misiekjaw - 28-03-2016

Hej   Duży uśmiech
Właśnie zrobiłem sobie prezent na święta kupując Cities Skylines Deluxe i od razu włączyłem komputer płyta do napędu i instalacja. Gdy się gra zainstalowała zacząłem budować miasto gra jest mega i o wiele lepsza od Sim City i Cities XXl naprawdę polecam  Duży uśmiech


RE: Przedstaw się... - ekomatthew - 02-04-2016

Siemka,
Jestem Mateusz i od niedawna posiadam Cities Skylines, jest to pierwsza gra tego typu w którą gram więc trochę lamię. Mam nadzieję że szybko to opanuje i wy mi w tym pomożecie Duży uśmiech


RE: Przedstaw się... - zaq2 - 05-04-2016

siemanko, jestem Mateusz, gierkę będę miał, bo jeszcze nie mam ale wygląda interesująco i nie mogę się doczekać, czołem!


RE: Przedstaw się... - MadeByKate - 13-04-2016

Witam! Smile
Nazywam się Kasia i bardzo lubię gry tego typu. Jakiś czas temu stuknęło mi ćwierćwiecze. Myślałam, że Cities XL jest spełnieniem moich marzeń i nie ma lepszej gry (wcześniej grałam jeszcze w Sim City 4), ale wtedy "przypadkiem" trafiłam na Cities Skylines i po przeczytaniu opinii na jej temat wiedziałam, że muszę ją mieć. Mimo, że Cities XL jest dla mnie graficznie przystępniejsze i ładniejsze niż CS to po drugim zagraniu w tę ostatnią przepadłam...
Już nigdy chyba nie wrócę do poprzednich gier.
Mimo innej grafiki wg mnie gorszej, po drugim zagraniu zauważyłam, że nie zwracam na nią już uwagi, ale cieszę się samą grą i odkrywaniem nowych rzeczy i zależności.
We wszystkich poprzednich grach czegoś mi brakowało, było za łatwo, po pewnym czasie odkładałam grę na półkę, żeby już do niej nie wrócić, bo inna mnie zaciekawiła.

Przeczytałam od deski do deski dział porad, mimo to pewnie nie uniknę błędów czy potrzeby porady. Zwłaszcza chylę czoła dla osoby, której chciało się pisać poradnik dla początkujących i poradnik o drogach.

No to co, grajmy! Duży uśmiech


RE: Przedstaw się... - mef - 15-04-2016

Witam wszystkich!


RE: Przedstaw się... - Maxy - 18-04-2016

Cześć, ja też całkiem niedawno do Was dołączyłem. Mam nadzieję, że będę mógł razem z wami współtworzyć to forum. Wink


RE: Przedstaw się... - KOPE80 - 24-04-2016

Witam wszystkich! Jakieś 200 godzin już przegrałem w tą gierkę i jest mega!


RE: Przedstaw się... - Pawel - 24-04-2016

Witam wszystkich a szczególnie Damską część. Witam Kasiu Smile
KOPE80 200 godzin grania i dopiero teraz się zarejestrowałeś ? Smile