Cities Skylines - Polskie forum gry
Przedstaw się... - Wersja do druku

+- Cities Skylines - Polskie forum gry (https://citiesskylines.pl)
+-- Dział: Sprawy forum (https://citiesskylines.pl/dzial-Sprawy-forum)
+--- Dział: Przedstaw się (https://citiesskylines.pl/dzial-Przedstaw-sie)
+--- Wątek: Przedstaw się... (/temat-Przedstaw-sie)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Przedstaw się... - PawMad - 14-02-2017

Witam wszystkich.
Jestem Paweł mam 27 lat mieszkam obecnie w mieście Łodzi (gdzie nawet psom chodzenie szkodzi, jak mawiał klasyk) i od dzieciństwa gram w gry ekonomiczne tycoony, SimCity itp. Już jakiś czas temu zapoznałem się z Cities Skylines jednak często było to siadanie do gry na krótki czas i pauza 1-4 miesięcy, jednak czuję, że umiejętności "projektowania" miasta pozostały w mentalności/pamięci z SimCity co przesiadając się na Ciies Skylines jest błędnym myśleniem powodującym jeden wielki korek przy poszerzaniu się miasta, może dla tego miałem te przerwy, krótko mówiąc wielkie prostokąty nie działają. Mam nadzieję że uda mi się otworzyć umysł na kreatywne planowanie przestrzeni miasta, zakładam że przyjdzie to z czasem ale już widzę poprawę.

Cześć, pozdrawiam miło mi dołączyć do forum.


RE: Przedstaw się... - Egoista - 14-02-2017

(14-02-2017, 12:45)PawMad napisał(a): Witam wszystkich.
Jestem Paweł mam 27 lat mieszkam obecnie w mieście Łodzi (gdzie nawet psom chodzenie szkodzi, jak mawiał klasyk) i od dzieciństwa gram w gry ekonomiczne tycoony, SimCity itp. Już jakiś czas temu zapoznałem się z Cities Skylines jednak często było to siadanie do gry na krótki czas i pauza 1-4 miesięcy, jednak czuję, że umiejętności "projektowania" miasta pozostały w mentalności/pamięci z SimCity co przesiadając się na Ciies Skylines jest błędnym myśleniem powodującym jeden wielki korek przy poszerzaniu się miasta, może dla tego miałem te przerwy, krótko mówiąc wielkie prostokąty nie działają. Mam nadzieję że uda mi się otworzyć umysł na kreatywne planowanie przestrzeni miasta, zakładam że przyjdzie to z czasem ale już widzę poprawę.

Cześć, pozdrawiam miło mi dołączyć do forum.



polecam pooglądać jak inny budują miasta na yt można trochę się nauczyć 



RE: Przedstaw się... - Jorogumo - 30-03-2017

Witam wszystkich,
jestem początkującym graczem w City Skylines. Zbudowałem kilka miast, które zarzuciłem gdyż chciałem testować nowe mapy. Co do samej grywalności to mam kilka zastrzeżeń, ale nie ma przecież gry idealnej, no może poza Settlers II Gold Edition.
Dla innych nowicjuszy polecam poradnik na yt do City od - Broda ty oraz Docentus. Naprawdę ogarniają i mają wiedzę. Jak się ogląda serię od Docentusa czujesz się jak bob przy budowie własnego miasta Wink ale trening czyni mistrza!

Pozdrawiam!


RE: Przedstaw się... - kubollo - 26-04-2017

Witam! mam 13 lat i uczę się w pierwszej klasie gimbazjum. Cities: Skylines polecił mi kolega (jakoś tak rok lub dwa lata temu) ale dopiero teraz ja i on sprawiliśmy sobie grę. W porównaniu do Simcity (najnowszego oczywiśćie! inne części są spoko!) jest TAKA dobra.... Polecam magda gestler :P


RE: Przedstaw się... - NKacz - 26-08-2017

Skoro się witają, to i ja może skorzystam z tej okazji... :P
Tak więc, mieszkaniec Gór Świętokrzyskich, od zawsze interesowałem się infrastrukturą drogową (znaki drogowe, sygnalizacje itd., wiadomo o co chodzi). W wolnych chwilach to rysuję miasta w dość nietypowy sposób, skany tych rysunków (jest ich NA RAZIE 3) znajdziecie na moim profilu na Instagramie (zainteresowani niech zgłoszą się ;P). A poza tym moderator u paru "youtuberów", w tym i Avalkiza... Właśnie dzięki temu kanałowi poznałem wciągającą giereczkę, jakim jest Cities: Skylines. Duży uśmiech Nie wiem, czy tyle z informacji starczy... A, jeszcze. Na forum bywałem przez długi czas, wtedy jeszcze konta żem nie miał, skubaniec jeden. :P
Pozdrawiam cieplutko, także ten. :P Do zobaczenia na Shoutbox'ie i diabli wiedzą, gdzie jeszcze! Wink

PS. Bydę się posługiwał "tym nietypowym językiem", u mnie to już tak zostało... (byde, wytom, żem, kurden i wiele tych innych słów)


RE: Przedstaw się... - SZyMeX - 26-08-2017

A więc witamy raz jeszcze! Smile


Witam - karolazi - 15-09-2017

Siema, witam wszystkich na forum! Piona!


RE: Przedstaw się... - RX4PL - 19-09-2017

Witam.
Jestem Andrzej, mam 51 lat i mieszkam w Katowicach. Moje ulubiony gry to gry firmy Paradox, w które gram od jej powstania: Hearts of Iron, Crusader Kings i teraz Cities Skylines no i kultowe Sim City 4 (nowe Sim City tzw. 5 to już inna bajka, ale zauważyłem parę ciekawych rozwiązań np. zakup paliwa przez elektrownie czy też produkcja surowców, półproduktów i gotowych wyrobów a potem ich sprzedaż - tego mi brakuje w Cities Skylines).
Ale nie zmienia to faktu, że gra jest super.
Pozdrawiam wszystkich   Smile


RE: Przedstaw się... - SZyMeX - 19-09-2017

Witamy na forum Smile


RE: Przedstaw się... - WujoWielkaBroda - 29-09-2017

Cześć wszystkim!
Mam na imię Łukasz.
Mam 30 lat.
Pochodzę ze Szczecina.

Przesiadam się na Cities Skylines z SC4. Od zawsze grzebałem w edytorach w różnych grach próbując stworzyć perfekcyjną mapę Wink
Planuję w końcu zrobić 100% odzwierciedlenia mojego rodzinnego miasta - Szczecina (w końcu jako pierwsze Cities Skylines na to pozwala)
Oprócz tego fan gier konsolowych, Airsoftu, militariów, wojska i ... klocków LEGO.
Mam nadzieję, że do zobaczenia na stronach pokazujących moje rodzinne wirtualne miasto Wink