Cities Skylines - Polskie forum gry
Przedstaw się... - Wersja do druku

+- Cities Skylines - Polskie forum gry (https://citiesskylines.pl)
+-- Dział: Sprawy forum (https://citiesskylines.pl/dzial-Sprawy-forum)
+--- Dział: Przedstaw się (https://citiesskylines.pl/dzial-Przedstaw-sie)
+--- Wątek: Przedstaw się... (/temat-Przedstaw-sie)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Przedstaw się... - bartosz69 - 20-10-2017

Cześć wszystkim.

Jest to mój pierwszy dzień z CS i już wiem, że zostanie ze mną na dłużej. Mam nadzieję, że to forum dużo mi powie co z czym się je.
A aktualnie już szukam informacji w jakie oficjalne dodatki zainwestować.


RE: Przedstaw się... - maciov - 21-10-2017

cześć!

chodzi Ci o DLC? jeśli tak, to ja od siebie polecam tylko after dark i snowfall, żeby mieć odpowiednio - noc oraz tramwaje i śnieg Duży uśmiech


RE: Przedstaw się... - bartosz69 - 24-10-2017

Dzięki za info. Noc i śnieg już mam Smile do tego jeszcze katastrofy naturalne, czaiłem się jeszcze na Traffic ale jeszcze nie kupiłem.


RE: Przedstaw się... - ulmille - 07-11-2017

Cześć wszystkim!

Nazywam się Dominik, na co dzień mieszkam w Koszalinie, gdzie prowadzę firmę projektującą i produkującą meble na indywidualne zamówienie. Mam 25 lat.

Z citybuilderami i wszelkimi tycoonami jestem "za pan brat" w sumie od najmłodszych lat, latami zagrywałem się w produkcje takie jak SimCity3000, ukochane SimCity 4, Rollercoaster Tycoon czy Industry Giant. Uwielbiam też AOE II - może ktoś z was grywa w multiplayerze? Wink

Poza pasją jaką jest budowanie miasta w Cities Skylines, interesuje się architekturą i urbanistyką, regularnie czytam Skyscrapercity i podobne fora. Kręci mnie też motoryzacja oraz zagadnienia związane z transportem publicznym.

Pozdrowienia!


RE: Przedstaw się... - SZyMeX - 07-11-2017

Witamy na forum!

Widzę że podzielamy zainteresowania Smile A i na skyscrapercity bywam równie często Wink
W każdym razie, powodzenia w rozwoju wirtualnych miast, no i oczywiście zapraszamy do aktywnego udziału na forum Smile


RE: Przedstaw się... - maciov - 07-11-2017

ulmille, tak z ciekawości (skoro jesteś z koszalina), znasz może 'wolanta'? Duży uśmiech

swoją drogą - koszalin jest całkiem ciekawie zaprojektowany i można by go było ładnie odwzorować w cities. przynajmniej do tego wniosku dochodzę za każdym razem, gdy odwiedzam babcię Duży uśmiech


RE: Przedstaw się... - ulmille - 07-11-2017

Czy ciekawie, hmm, wydaje mi się, że jest to miasto jakich wiele, nie wyróżnia się niczym szczególnym, chociaż na pewno plusem jest to że jest dość czyste i schludne, z dużą ilością zieleni.

Co do "wolanta" to chyba nie miałem okazji poznać Wink


RE: Przedstaw się... - maciov - 07-11-2017

Chodziło mi głównie o plan centrum, który może jest dość pospolity i typowy dla miast kazimierzowskich, ale rzadko gdzie zachował się on w pierwotnym kształcie Duży uśmiech
Mówię o tym rejonie ograniczonym Monte Cassino, Krakusa i Stawisińskiego, gdzie kiedyś były mury itd.
No i oprócz tego dość 'ładnie' miasto przecinają DK 6 i 11 rozprowadzając ruch w każdą stronę świata. Takie moje piwniczne przemyślenia Duży uśmiech


RE: Przedstaw się... - Andszan - 16-11-2017

Witam wszystkich
Jestem Andrzej z Zielonej Góry.
Pierwsza moja gra na PC to Sim Tower wyd.w 1994 r.
Pierwszy mój PC - Pentium 200 mmx / Voodoo2 8mb/16MB RAM/32MB HDD Smile
Pożeracze  mojego czasu ;-) top 5
Railroad Tycoon II
Baldurs Gate II
HeroesIII
TRS 2010
X3: Albion Prelude

Poza tym grałem już nie pamiętam w co
ale Industry Giant  i podobne na pewno
i przypominam sobie jeszcze Port Royale II, Setlersi, ANNO mix .

Do Cities Skylines przymierzałem się sporo czasu
Świetnie przemyślana  i przygotowana gra  typu builder - długo było czekać na taki produkt.
Obawiam się jednak, że jeszcze za wcześnie się zdecydowałem ze względu na mój archaiczny już Hardware
Przy populacji ok 12tyś ludka - FPS 18 do 30
No tak pomalutku sobie coś sprzętowo  "zupgraduje"  a tymczasem pozostaje mi zabawa z miasteczkami do 20tyś mieszkańców.
Pozdrawiam i życzę miłej zabawy.


RE: Przedstaw się... - tymrazemten - 03-12-2017

Cześć wszystkim,
Dziś zarejestrowałem się na forum i w sumie nie wiem, czemu tak późno Wink
W Cities grywam dużo, (steam mówi, że ponad 600 godzin już grałem) i jest to moja jedna z ulubionych gier, przy których mogę się zrelaksować.
Jestem historykiem, pracuje w krakowskim muzeum i praca to moja pasja.
Pozdrawiam,