Cities Skylines - Polskie forum gry
Przedstaw się... - Wersja do druku

+- Cities Skylines - Polskie forum gry (https://citiesskylines.pl)
+-- Dział: Sprawy forum (https://citiesskylines.pl/dzial-Sprawy-forum)
+--- Dział: Przedstaw się (https://citiesskylines.pl/dzial-Przedstaw-sie)
+--- Wątek: Przedstaw się... (/temat-Przedstaw-sie)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Przedstaw się... - ToJaKrisuu - 18-02-2019

Siemano!

Na imię mi Dawid, pochodzę z małej miejscowości położonej na górnym Śląsku. Moje zainteresowania to gry komputerowe (symulacyjne) i muzyka. W Cites Skylines gram około 2 lata Smile
Posiadam DLC: After Dark, Mass Transit, Natural Disasters, Snowfall. W planach jest Industries, ParkLife.


RE: Przedstaw się... - raf - 09-03-2019

Witam budowniczych świrów Duży uśmiech !

Jestem Rafał, rocznik 1991. Pochodzę z Konina, miasta ze wschodniej wlkp. Interesuję się meteorologią, geografią i sportem. Skończyłem studia inżynierskie na kierunku inżynieria środowiska w Politechnice Poznańskiej. W Cities gram już ponad 3 lata, oczywiście z przerwami, a modów używam od około roku. Jak dla mnie to najlepszy city builder, który jest na rynku. Mam w planach kilka projektów, które zapewne pokażę na tym forum.  Smile

Pozdrawiam
raf


RE: Przedstaw się... - Zadymka807 - 11-05-2019

Witam wszystkich
Jestem Mateusz, rocznik 2004. Mieszkam w Radomiu. Interesuję się lotnictwem, sportem, strzelectwem no i budowaniem miast. Właśnie skończyłem egzaminy ósmoklasisty i właśnie zastanawiam się nad liceum. Będę starał się dostać na studia w Rzeszowie na samoloty pasażerskie. W Cities gram dopiero od roku więc jeszcze się "uczę". Według mnie jest to bardzo dobry city builder. Postaram się jak najbardziej udzielać na tym forum jak będę mógł

Pozdrawiam
Zadyma


RE: Przedstaw się... - Pulpak - 13-05-2019

Siemaneczko!
Jestem Maciej (Wróżbita) i uwielbiam grać w CS, zresztą to świetna gra, więc co tu dużo mówić Smile Interesuję się informatyką i programowaniem (ogarniam trochę C++) oraz moją pasją jest granie na pianinie - pochwalę się że jestem już na dość dużym poziomie.
Na forum trafiłem podczas poszukiwania "jak rozwiązać korki w CS", patrzę a tu nawet inne tematy, które mi znacznie pomogły w trakcie gry.
No więc to tyle jeśli chodzi o mnie, pozdrawiam i życzę miłej gry Wink

Pulpak zwany Puplokiem


RE: Przedstaw się... - Turel - 24-05-2019

Cześć, jestem Turel i nie lubię mówić o sobie nowym i de facto obcym osobom z neta. Smile Jeśli mi się tu spodoba, zostanę dłużej to może dam się lepiej poznać na sb.

Zatem witam


RE: Przedstaw się... - _sequan - 31-05-2019

Cześć, tutaj Sylwia, bardzo mnie zaciekawiła gra City Skylines, dlatego też postanowiłam się zarejestrować. Myślę, że nieługo ją odpale po raz pierwszy i będę mogła się nią nacieszyć.


RE: Przedstaw się... - mauritius - 01-08-2019

Siemanko. Nazywam się Marek i wieki temu grałem w Skyline. Smile Chciałbym co nieco swoją wiedzę odświeżyć i znowu zbudować coś fantastycznego 8)


RE: Przedstaw się... - Detson - 21-08-2019

Witam Wszystkich.

Paweł alias Detson, w CS gram od roku m/w, wcześniej to słabe próby i zabawa była.
Teraz zabieram się za milionowe miasto Cwaniak Zobaczymy jak pójdzie. Cwaniak Cwaniak
Jestem tutaj żeby podzielić się wiedzą i zdobyć nową.


RE: Przedstaw się... - SZyMeX - 21-08-2019

Witamy na forum Smile


RE: Przedstaw się... - Lichwiarz - 05-11-2019

Witam Was!

Nick mój Lichwiarz, od kilku lat pogrywam sobie w Cities, wylewając moje nagłe przypływy inspiracji na wirtualne miasta. Z City Builderami jestem związany od dłuuuugiego czasu, poczynając od SimCity 4, przez zapomniane i kaszankowate SimCity Społeczności, Cities XL, SimCity 5, aż do punktu obecnego, czyli Cities.

Jestem fanem starej zabudowy, od średniowiecza do II Wojny Światowej. Pierzeje kamienic, możliwie wysokich i bogato zdobionych, wzbudzają we mnie podziw, i przenoszą moją osobę w myślach do innej rzeczywistości.