Cities Skylines - Polskie forum gry
Przedstaw się... - Wersja do druku

+- Cities Skylines - Polskie forum gry (https://citiesskylines.pl)
+-- Dział: Sprawy forum (https://citiesskylines.pl/dzial-Sprawy-forum)
+--- Dział: Przedstaw się (https://citiesskylines.pl/dzial-Przedstaw-sie)
+--- Wątek: Przedstaw się... (/temat-Przedstaw-sie)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


Re: Przedstaw się... - rafi1698 - 13-02-2015

Z chyba 3 miesiące temu się dowiedziałem o tej grze. Początkowo widziałem tylko jeden z pierwszych trailerów, a potem się zainteresowałem i poczytałem o tej grze na gry-online.


Re: Przedstaw się... - moose - 19-02-2015

Cześć… Mam na imię Kuba, 36 lat. Pracuję na słuchawce w jednej z firm farmaceutycznych. A z zawodu jestem nauczycielem muzyki. O grze dowiedziałem się kilka dni temu. Przemierzałem internet w poszukiwaniu informacji na temat dodatku do ulubionej gry Euro Truck Simulator i natknąłem się na filmik z Cities. Natychmiast się zakochałem i postanowiłem podzielić i tak niewiele wolnego czasu pomiędzy dwie gry. Cóż jeszcze o mnie?? Lubię gry strategiczne, muzykę (słuchać i tworzyć), dobre kino i to mniej dobre też, ciekawą książkę. Niestety doba trwa tylko 24 godziny, więc nie na wszystko starcza czasu. Na stare lata postanowiłem coś zmienić w życiu zawodowym i skończyłem właśnie trzeci semestr informatyki. Wiem, że nie będzie łatwo wbić się w rynek pracy, ale kto nie ryzykuje, ten nic nie ma. Czekam na pierwszą Pociechę (doktory mówią, że dziewucha), która powinna pojawić się na Świecie na początku maja… no i szykuję się na to, że wcześniej wspomniana doba stanie się jeszcze krótsza. No i mam nadzieję na poznanie tu fajnych ludzi, z którymi będzie można pogadać nie tylko o życiu wirtualnym.


Re: Przedstaw się... - Pawel - 19-02-2015

Witamy w naszych progach Smile


Re: Przepraszam :) - Gabrielle Solis - 20-02-2015

Dawid28 napisał(a):W takim razie Przepraszam Serdecznie. Za krótko tutaj jestem, i nie widziałem ze mamy Kobietę w gronie. A wiec Witam Raz jeszcze z tym ze oddzielnie Ciebie Smile Wink

Miło mi, dzięki i ciebie też witam Dawidzie, choć i z pewnym opóźnieniem. Wink


Re: Przedstaw się... - Marcin65 - 20-02-2015

Witam wszystkich nie witanych


Re: Przedstaw się... - kadros28 - 23-02-2015

Witam wszystkich
jestem tutaj nowy
Mam na imie Adrian lat 19, jestem fanem gry simcity 4 jak na tamte czasy to ta gra była bardzo dobra, posiadam najnowsze simcity ale to nie wypał małe mapy, korki. O cities-skylines dowiedziałem sie pare dni temu obczaiłem fb i był link do tego forum,fajnie że takie forum istnieje i że się rozbudywuje, licze że ta gra spełni całkowicie moje oczekiwania.


Re: Przedstaw się... - Bartek - 23-02-2015

Witamy na forum i również mamy nadzieję, że Skylines okaże się bezkonkurencyjny na dzień dzisiejszy Smile


Re: Przedstaw się... - Biorn - 23-02-2015

Witam

Z tej strony Marcin. Jeśli chodzi o city buildery to posiadam chyba wszystkie. Począwszy od Sim City, w które grywałem na moim pierwszym PC-cie. Poza builderami grywam także w gry transportowe.
Jak większość czekam na cities skylines. Zakupiłem wcześniej cities XXl - ale nie polecam , to tak jak odgrzewany kotlet w mikrofali. Najnowsze simcity posiadam również , ale zniechęciła mnie ograniczona mapa. Próbowałem grać z innymi online ale bardzo często zaczynają miasta i ni graja później.


Re: Przedstaw się... - Marcin65 - 23-02-2015

Witam imiennika i witam kadro28
Tez grywam w to samo co ty Marcin i tego samego nie polecam


Re: Przedstaw się... - Czarny - 03-03-2015

Cześć! Nazywam się Damian, mam 16 lat.
Trafiłem tutaj z fanpage'a na Facebook'u :-)