Cities Skylines - Polskie forum gry
Przedstaw się... - Wersja do druku

+- Cities Skylines - Polskie forum gry (https://citiesskylines.pl)
+-- Dział: Sprawy forum (https://citiesskylines.pl/dzial-Sprawy-forum)
+--- Dział: Przedstaw się (https://citiesskylines.pl/dzial-Przedstaw-sie)
+--- Wątek: Przedstaw się... (/temat-Przedstaw-sie)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


Re: Przedstaw się... - krzychu0483 - 15-03-2015

Cześć!
Mam na imię Krzysztof i jestem alkoho.... oj... sorry, to nie to forum :P
Mam 32 lata, mieszkam w Starogardzie Gdańskim, fanem gier jestem właściwie od zawsze. Ulubione gatunki to dobre strategie i symulacje, a ulubiona gra to ArmA III. Grami typu citibuildier interesuje się od czasów SimCity 2000, dlatego też tu jestem. Pozdro Smile

Witamy kolegę Wink. Mam nadzieję, że będziesz czuł się na naszym forum dobrze. A jest tu co komentować Duży uśmiech. Zapraszamy do dyskusji Smile. Miło widzieć jak rozwija się społeczność tego forum i jak dużo przybywa wielbicieli gry Cities: Skylines Duży uśmiech


Re: Przedstaw się... - sLm - 18-03-2015

Siema. Dominik,, Kraków, lat 23, średnie-zawodowe, aktualnie magazynier. Zaczynałem od SimCity 4, no i w końcu doczekałem się godnego następcy Wink


Re: Przedstaw się... - Pydyntyn - 26-03-2015

Witam wszystkich
Nazywam się Marcin mam 33 lata, mieszkam na Dolnym Śląsku, bardziej tu jako pasożyt będę ponieważ z sprawami ostro kuleję i często szukam pomocy w tych sprawach . Kocham urbanistykę i kartografię mogę godzinami wpatrywać się w mapy. Pierwsze zetknięcie z tego typu grami to moja własna "gra" za dziecka rysowałem mapę swego miasta i po swojemu je ołówkiem rozbudowywałem określając ilość mieszkańców na blok i inne pierdle więc jak dostałem od rodziców comodore 64 i tam była gra sim city praktycznie same kwadraty i linie to było wtedy spełnienie mych marzeń Wink Po latach wielu odsłon sim city ,cities i tego typu gier nastała era cities skyline gdzie mam nadzieję dalej z pasją fantazjować nad różnymi sposobami budowy oraz rozbudowy miast.


Re: Przedstaw się... - MrChrisPoland - 26-03-2015

Witam serdecznie Smile

Krzysztof z wiochy pod Warszawą lat 19 nadal się uczący w zawodzie elektryka.
Jak można się domyśleć jestem fanem citybuilderów. Pierwsza gra tego typu która wciągneła mnie na nie krótko to właśnie stare dobre Sim City 4. Gdy uszłyszałem o Cities Skylines nie chciało mi się wierzyć jakoby miało to być następcą SC4. Pobrałem pirata - zagrałem - za godzinę gra była na moim Steamie.
Wspaniały tytuł który wciągnie mnie prawdopodobnie na bardzo długo. Czekam tylko jeszcze na większą ilość kamienic wzorowanych na tych amerykańskich Smile

Poza Cities? Arma 2/3/DayZ Warthunder ( nie WoT ) EVE Online i parę innych sezonowych tytułów.

Pozdrawiam :]


Re: Przedstaw się... - andrzej - 03-04-2015

Witam wszystkich Smile

Na imię mi Andrzej. Lat 26. Warszawa. Z zawodu programista... zaraz zaraz, to nie portal randkowy a więc do rzeczy Wink
Jestem fanem wszelkich gier które polegają na ekonomii, zarządzaniu, planowaniu itp. Po przeczytaniu wielu opinii i recenzji Cities pomyślałem, że muszę sprawdzić tą grę! Jeszcze warsztat steam z modami, drogami czy budynkami? Raj! Chociaż te ostatnie i tak mi nie działają. Oby jednak gra była tak dobra jak się zapowiadała.

Pozdrawiam wszystkich


Re: Przedstaw się... - treblaa - 14-04-2015

Witam!
Na imię mam Albert. Mam 26 lat i w wolnym czasie pykam w różne gry. Teraz trafiło na Cities Skylines i na 100% zostanę przy niej na dłużej Wink
Pozdrawiam!


Re: Przedstaw się... - szumi - 19-04-2015

Witam
Michał, lat 24, student biologii z Poznania. Interesują mnie zagadnienia socjologiczne i ekonomiczne związane z miastami i ich społeczeństwami. Z city builderów grałem dawniej w faraona i zeusa: pana olimpu i spędziłem długie godziny tworząc starożytne miasta. A teraz... czas na nowożytność Duży uśmiech Z innych gierek preferuje strategie turowe, skradanki , ale tak naprawdę jak dobra gra to z każdego gatunku mnie wciągnie


Re: Przedstaw się... - 19bart83 - 21-04-2015

Witam.
Bartek, lat 32.
Gram w CS jako oderwanie od BF.
Pozdrawiam


Re: Przedstaw się... - bodm - 21-04-2015

Witajcie,
fajny temat ruszyłeś Bartek. Z dotychczasowych wpisów wynikają dla mnie dwa wnioski: wszyscy jesteśmy fanami gier, zwłaszcza symulacji oraz rozstrzał wieku jest ogromny.
Ok to ja się przedstawię: jak na razie jestem najstarszy, bo mam 57 lat i dalej mi się chce...grać. Gram jedynie w symulatory miejskie. Po prostu moim hobby jest komunikacja miejska( w realnym świecie).
Ze względu na mój wiek, wspomnę, że nie wychowałem się na kompach, smartfonach ani elektronice.
Jednakże lubię nowoczesności, choć ekspertem np.od gier i kompów nie jestem. Stąd moja prośba: nie gniewajcie się na mnie za ewentualne naiwne pytania i prośby o wyłożenie "kawy na ławę". Pozdrawiam wszystkich serdecznie - Bogdan


Re: Przedstaw się... - Janek1903 - 22-04-2015

Witam forumowiczów.
Nazywam się Janek (tudzież "Lasio"), lat 14. Interesuję się biotechnologią, fizyką i fantasty. Miłość nieodwzajemniona do wszelkich symulatorów, strategii i gier MOBA. Moja przygoda z city- builderami zaczęła się z SimCity w 2013r. Po wybudowaniu 25 miast i 100h przegranych w tę grę, nadeszła pora na Cities Skylines. Obecnie również gracz Don't Starve oraz League of Legends. Pozdrawiam wszystkich.