Cities Skylines - Polskie forum gry
Przedstaw się... - Wersja do druku

+- Cities Skylines - Polskie forum gry (https://citiesskylines.pl)
+-- Dział: Sprawy forum (https://citiesskylines.pl/dzial-Sprawy-forum)
+--- Dział: Przedstaw się (https://citiesskylines.pl/dzial-Przedstaw-sie)
+--- Wątek: Przedstaw się... (/temat-Przedstaw-sie)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


Re: Przedstaw się... - RaV - 25-04-2015

Witam
Mam na imię Rafał, mam 43 lata. Interesuję się od dawna city-builderami. Grałem w SC1, 3000, SC4 i nieszczęsne SC Społeczności. Testowałem też City Life i Unlimited w wersjach demo. Tworzyłem modele budynków do SC4 poprzez gMax. Przerzuciłem się na Skylines i uczę się podstaw blendera. Pozdrawiam


Re: Przedstaw się... - rysson - 28-04-2015

Witam.
Robert, też 40 minęłam, w uproszczeniu programista. Ciągoty do transportu mam od lat, ile to nocy minęło przy ttd (a potem przy openttd). Wyposzczony przez pingwina z radością zakupiłem C-SL i warto było. Nie to, że już nie mam uwag do mechaniki... :-)
Pozdrawiam wszystkich.


Re: Przedstaw się... - Wox - 28-04-2015

Hej
Mam na imię Wojtek 16 lat interesuje się mechaniką samochodową. Przygodę z city-buliderami zacząłem od SimCity 2013 na którym się zawiodłem.
Pozdrawiam forum.


Re: Przedstaw się... - AirRirds - 03-05-2015

Czeeść.. Jestem Mateusz, mam 16 lat, chodzę jeszcze do 3 klasy gimnazjum, ale po wakacjach idę do technikum informatycznego, mieszkam w Łodzi. Interesuje się piłką nożną i grami komputerowymi różnego gatunku. Na forum trafiłem przypadkowo szukając jakiś ciekawych modów do gry Cities: Skylines Smile


Re: Przedstaw się... - fibi - 05-05-2015

Witam wszystkich na forum.


Re: Przedstaw się... - fibi - 06-05-2015

Witam Wczoraj za krótko się przywitałam.

Na imię mam Kasia. Jestem z Cieszyna, ale studiuję w Katowicach ------------- budownictwo.


Co ja wybrałam////////////


Re: Przedstaw się... - Martin - 13-05-2015

Witam wszystkich jestem Martin z Zachodniopomorskiego mam 22 lata i obecnie studiuje zarządzanie ale jednocześnie pomagam w rodzinnej firmie.
Na to forum trafiłem szukając informacji o Cities Skylines i zacząłem sporadycznie tu zaglądać z ciekawości co na tym forum można ciekawego wyszukać. Smile
Jestem osobą która lubi grać w to co się mi spodoba a bardzo lubiłem SC4 potem zagrałem w SC5 w które grałem ile się dało ale od kiedy dowiedziałem się o CS i to można czego nie można było robić w SC5 stwierdziłem że to gra dla mnie i muszę ją mieć Smile Sprawdziłem ją i bardzo mi się podoba teraz czekam az będę miał komputer na którym będę mógł pograć też w coś na komputerze. Pozdrawiam wszystkich! Smile


Re: Przedstaw się... - Butipsal - 10-08-2015

Hello !

Jestem Bartek , mam 10 lat , ale nie jestem jakimś nic nie rozumiejącym dzieckiem . Właśnie idę do czwartej klasy , oczywiście szkoły podstawowej . Zdobyłem wyróżnienie i dobrze się uczę . Tak samo dobrze chcę się uczyć o tej grze , choć jej nie mam . Jakby co , mieszkam na woj. Śląskim .

Na razie nie posiadam gry , ale kupię ją , aby grać ... W końcu wychodzi Steam Machine i Steam Controller ( więcej informacji na stronie Steam ) . Na sześciesięcio-calowym ekranie grać w grę będzie fajnie !

( przepraszam , jeżeli popełniłem błąd ortograficzny )


Re: Przedstaw się... - cypress.amaru - 27-10-2015

Siema
Jestem Piotrek, mieszkam w Warszawie. Pracuje w geodezji i studiuje administrację elektroniczną. Jestem pasjonatem wszelkiego rodzaju map. Grami z cyklu Sim City pasjonuje się od pierwszych odsłon a Cities Skylines uważam za najlepszą grę jaka kiedykolwiek się ukazała. Oprócz tego lubię popykać w Pro Evolution Soccer Duży uśmiech


Re: Przedstaw się... - szafirowy01 - 28-10-2015

Cześć wszystkim Smile
Na niejednym forum już zakładałem konta, ale to pierwsze, na którym się witam Smile
Jestem Piotrek, zwany też Hshanem. Mam 20 lat, studiuję elektronikę na Politechnice Warszawskiej (chociaż zamierzam jak najszybciej przerzucić się na informatykę), a jestem z Suwałk. W city builderach zakochało mnie Cities XL, chyba jakieś 3 lata temu. Po wielu modach wydawało mi się już świetną grą, ale wtedy nadeszło olśnienie - zobaczyłem na YT Cities: Skylines. Cudo, wspaniałość, ideał Smile Ale i tak przez jakiś czas cieszyłem się grą tylko przez filmy. Zacząłem grać trochę z rozpędu, bo grę kupiłem w promocji nie sądząc, że zadziała na moim gracie - a że się zagapiłem, to od razu ją zainstalowałem, i spotkało mnie piękne zaskoczenie, bo gra działa mi świetnie przy 85k mieszkańców mimo niespełnienia wymagań minimalnych Duży uśmiech
Tak poza tym - uwielbiam też inne strategie (love Paradox forever Wink ), RPG, przygodówki. Interesuję się historią, motoryzacją, fantastyką, technologią komputerową, odrobinę też architekturą, koleją i urbanistyką (bardziej na zasadzie patrzenia, zachwycania się i marzenia niż rzeczywistej znajomości tematu). Uwielbiam tworzyć własne miasta, królestwa, światy. Z tego też trochę wynika moje zainteresowanie stworzeniem własnej gry RPG - na razie z mało konkretnymi efektami.

Pozdrawiam Was Smile

PS O jaki zaszczyt mnie trafił, zacząłem 10-tą stronę Wink