Cities Skylines - Polskie forum gry
Pytania dotyczące rozgrywki - Wersja do druku

+- Cities Skylines - Polskie forum gry (https://citiesskylines.pl)
+-- Dział: Cities Skylines I (https://citiesskylines.pl/dzial-Cities-Skylines-I)
+--- Dział: Pytania i Porady (https://citiesskylines.pl/dzial-Pytania-i-Porady)
+--- Wątek: Pytania dotyczące rozgrywki (/temat-Pytania-dotyczace-rozgrywki)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


Re: Pytania dotyczące rozgrywki - Dejv02 - 19-03-2015

Mam kilka spalarni, czy one wystarczą, czy trzeba też wysypiska?


Re: Pytania dotyczące rozgrywki - muchas - 19-03-2015

Wysypiska działają na zasadzie bufora. Chwilowo możesz produkować więcej śmieci niż są w stanie przyjąć spalarnie i w tym momencie przydają się właśnie wysypiska. Na dobrą sprawę jednak nie są one obowiązkowe.


Re: Pytania dotyczące rozgrywki - Shattered - 19-03-2015

Jak obracać budynek?


Re: Pytania dotyczące rozgrywki - gerth - 19-03-2015

Prawy przycisk myszy


Re: Pytania dotyczące rozgrywki - kadros28 - 20-03-2015

Marcin65 napisał(a):Natomiast nie wiem czy juz ktos to wykombinowal ale mozna sobie zmienic plytke startowa na mapach.
Wystarczy wejsc w edytora wczytac mape i przeniesc plytke startowa gdzie sie chce czy tez dobudowac polaczenie autostradowe.
Oczywiscie mapy trzeba uprzednio przeniesc do innego foldera ktory pozwoli edytorowi zobaczyc mapy ale uprzedzam ze najlepiej zrobic to za pomoca kopiowania zeby nie stracic orginalu
wie ktoś gdzie trzeba wrzucić oryginalną mapke by ją odczytało w edytorze?


Re: Pytania dotyczące rozgrywki - BobBudowniczy2/10 - 22-03-2015

Żeby zrobić przemysł rolniczy wystarczy namalowac dzielnice dać jej specjalizacje rolniczą i postawić strefy przemysłowe?


Re: Pytania dotyczące rozgrywki - Marcin65 - 22-03-2015

kadros28 napisał(a):
Marcin65 napisał(a):Natomiast nie wiem czy juz ktos to wykombinowal ale mozna sobie zmienic plytke startowa na mapach.
Wystarczy wejsc w edytora wczytac mape i przeniesc plytke startowa gdzie sie chce czy tez dobudowac polaczenie autostradowe.
Oczywiscie mapy trzeba uprzednio przeniesc do innego foldera ktory pozwoli edytorowi zobaczyc mapy ale uprzedzam ze najlepiej zrobic to za pomoca kopiowania zeby nie stracic orginalu
wie ktoś gdzie trzeba wrzucić oryginalną mapke by ją odczytało w edytorze?

Jesli pytasz o oryginalna mape to przypuszczam ze wiesz gdzie sie znajduje
Mape kopiujesz do folderu:

AppData/Local/Collosal Order/Citeis_Skylines/Maps

Jeszcze jedna uwaga.
Nie jestem pewien a nie chce mi sie sprawdzacSmile
W folderze z mapami oryginalnymi masz tali plik co.crp
i tu nie jestem pewien...kiedys wlozylem same mapy bez tego pliku i nie byly widoczne,pokazaly sie dopiero jak wlozylem ten plik,jednak on sam w edytorze nie jest do zaladowania.


Re: Pytania dotyczące rozgrywki - gerth - 22-03-2015

BobBudowniczy2/10 napisał(a):Żeby zrobić przemysł rolniczy wystarczy namalowac dzielnice dać jej specjalizacje rolniczą i postawić strefy przemysłowe?
Dokładnie tak. No i... przydałoby się zrobić to na żyznych glebach (żółty kolor zasobów naturalnych)


Re: Pytania dotyczące rozgrywki - istari - 25-03-2015

Jak niszczyć większe obszary w opcji burzenia? Bo jedynie w przypadku stref to działa, gdyż likwidując strefę, likwidują się też budynki.
Ale jak np. usunąć na raz całą estakadę a nie pojedyncze jej fragmenty? Albo np. zaznaczenie dużego obszaru na mapie w celu usunięcia wszystkich drzew a nie klikania pojedynczych krzaczków? Strasznie ta opcja usuwania męcząca...


Re: Pytania dotyczące rozgrywki - krakow2000 - 25-03-2015

A po co chcesz drzewa usuwać... same się usuną jak będzie droga jeśli natomiast chcesz sadzić drzewa to mod się zwie Tree Bush a klikając " + " zwiększasz obszar sadzenia natomiast " - " zmniejsza, bardzo przydatny mod. Co do usuwania obszarów to poszukaj w workshop steam. Coś tam było ale niestety nie pamiętam nazwy gdyż sam nie używam zbyt wielu modów.