Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
Komputer pod Cities: Skylines
Wszystko dawno mam ustawione z wydajnością i zasilaniem, to nie przeszkoda wydajności Laptopa.
Na maksa mam w zasilaniu i optymalizowałam ogólnie system na wydajność dla gier i nic... Frown((

Może tez być wyjście takie by, zaprosić człowieka jakiegoś "maniaka komputerowego" pod względem gier,
który wie jak sprawdzić poszczególne podzespoły czy nie są ustawieni na minimum fabryczny i zoptymalizować cały komputer pod gry.
Ale ja tego nie potrafię zupełnie ktoś całkiem obcy może tylko kasę wyciągnąć z 500zł za nic i nic nie zrobić...
Karta działa u mnie GeForce 1060.
  Odpowiedz
Obecnie sam szukam laptopa aby pograć w Cities.
Na moim obecnym sprzęcie gra działa ale bez modów (więc dla mnie bez sensu)

Może niech wypowiedzą się Ci którym gra działa płynnie jaki mają sprzęt bo jeśli i7, geforce 1060 i 16gb ramu nie wystarczają to chyba sobie odpuszczę.

Gabrielle Solis - ewidentnie coś jest nie tak, nie ma szans aby gra nie przekraczała 10 fps przy Twojej konfiguracji. Zachowaj save w chmurze, odinstaluj grę, dodatki i zainstaluj ponownie,
  Odpowiedz
Takie podzespoły na pewno wystarczą na swobodną rozgrywkę. Problemami są tu ustawienia laptopa o których już mówiłem..
W każdym razie na twoim miejscu brałbym komputer a nie laptopa. Lapki się grzeją i po krótkim czasie tracą na wydajności, zazwyczaj nie mają możliwości "rozbudowy" (upgrade-u w przyszłości), plus do tego są po prostu drogie a takie porządne laptopy do grania z mobilnością (bo to chyba dla niej kupowany jest laptop?) mają mało wspólnego.
Jeżeli na nowym sprzęcie zamierzasz przeważnie grać i to w domu to na twoim miejscu brałbym zwykłego PC-ta.
  Odpowiedz
Absolutnie się z Tobą zgadzam tylko .... nie mam miejsca na stacjonarkę Smile
Dlatego zostaje tylko laptop, a do reszty gier mam PS4. Laptop ma być tylko pod Cities oraz może jakiś nowy call of duty.

Szukam i szukam ale czytam z przerażeniem że naprawdę mocne sprzęty nie dają rady.
Nie mam zaplanowanego budżetu na laptopa, ale im mniej tym lepiej, a tu czytam posty że konfiguracje za 5k nie dają rady Frown
Dlatego pytam jaki macie sprzęt i jak Wam gra działa Smile
  Odpowiedz
Hmm.. Jakie sprzęty mamy? Proszę bardzo Smile

AMD FX6300
GTX 970
16GB RAM
SSD 125GB (cities na nim)
WIN 10 pro

Z ważniejszych podzespołów to chyba tyle Wink
Obiektów z workshopa ok. 1700 w tym 56 modów, ustawienia na średnie i utrzymuje ok. 30 fps przy 12 tys. mieście. Wiadomo, im dalej tym gorzej.
  Odpowiedz
Ryzen 7 1900X 3.8GHz
Gainward Phoenix 1080 8GB GDDR5X
48 GB DDR4
M.2 SSD 512 GB
HDD 4 TB

Laptopa nie polecam, a ile taka stacjonarka zajmuje ? przecież to minimalna ilość miejsca w pomieszczeniu
  Odpowiedz
O żesz... Nic tylko pozazdrościć takiego sprzętu! Duży uśmiech
  Odpowiedz
Na laptopie też da się grać Smile

LENOVO Legion Y720
gtx 1060 6 gb
16 gb RAM
256 gb SSD z Cities.
  Odpowiedz
(02-08-2018, 08:06)bachal napisał(a): Na laptopie też da się grać Smile

LENOVO Legion Y720
gtx 1060 6 gb
16 gb RAM
256 gb SSD z Cities.
I jak Ci działa?? Ile FPS, ile modów itp?
  Odpowiedz
Czy mój laptop poradzi sobie z np. 200k populacją z modami i różnymi obiektami np. w liczbie 1000.
Konfiguracja laptopa:
Intel i5 8gen 2.3GHz - 4.0GHz
8 GB RAM
GeForce 1050 4 GB
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości