Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Snowfall CS: Snowfall-Dev Diary 3: Śnieg i ogrzewanie
#11
(05-02-2016, 20:43)Jakub napisał(a): Czyli jednak cena dodatku wynosić będzie 39,99zł. Nie jest źle , więc zaniedługo będę kupować. Nie mogę się doczekać premiery a zwłaszcza tych tramwajów i warunków pogodowychSmile .

Poczekam na pierwszą promocję Duży uśmiech może uda się wyłapać za 50% Smile
  Odpowiedz
#12
pewnie nie będzie szybciej niż za pół roku
  Odpowiedz
#13
(05-02-2016, 23:11)FALKOR V8 napisał(a):
(05-02-2016, 20:43)Jakub napisał(a): Czyli jednak cena dodatku wynosić będzie 39,99zł. Nie jest źle , więc zaniedługo będę kupować. Nie mogę się doczekać premiery a zwłaszcza tych tramwajów i warunków pogodowychSmile .

Poczekam na pierwszą promocję Duży uśmiech może uda się wyłapać za 50% Smile

Daj spokój, nawet tak nie pisz. Prędzej udałbym się w pielgrzymkę do Częstochowy zimą zamiast czekać jeszcze pół roku na tramwaje żeby zaoszczędzić 15zł (za pół roku DLC nadal będzie kosztował przynajmniej 19,99zł). To nawet nie jest pół litra  ;-))
  Odpowiedz
#14
(06-02-2016, 01:11)gerth napisał(a):
(05-02-2016, 23:11)FALKOR V8 napisał(a):
(05-02-2016, 20:43)Jakub napisał(a): Czyli jednak cena dodatku wynosić będzie 39,99zł. Nie jest źle , więc zaniedługo będę kupować. Nie mogę się doczekać premiery a zwłaszcza tych tramwajów i warunków pogodowychSmile .

Poczekam na pierwszą promocję Duży uśmiech może uda się wyłapać za 50% Smile

Daj spokój, nawet tak nie pisz. Prędzej udałbym się w pielgrzymkę do Częstochowy zimą zamiast czekać jeszcze pół roku na tramwaje żeby zaoszczędzić 15zł (za pół roku DLC nadal będzie kosztował przynajmniej 19,99zł). To nawet nie jest pół litra  ;-))

Ja już zamówiłem :Smile teraz tylko czekam do 18-tego. Tramwaje to dla mnie najlepsza niespodzianka w tym dodatku i warto było wydać tę kasę Smile
Wreszcie będę mógł zaplanować miasto tak jak zamierzałem, bo póki co próbowałem jedynie "udawać" ruch tramwajowy stosując tory kolejowe pomiędzy jezdniami oraz mod na pojazd tramwajowy.
  Odpowiedz
#15
10 / dziesięć / ten / diesiat / zehn...
  Odpowiedz
#16
warto poczekać aż najlepsze mody będą zaktualizowane do nowej wersji
znow beda jaja z modami ....
  Odpowiedz
#17
9 / dziewięć / nine / diewiat / neun....

ps. Ch... z modami gdy są tramwaje, oby tylko ten dodatek był dobrze zrobiony.
  Odpowiedz
#18
dzięki modom ta gra zyskuje na grywalności - bez niektórych modow nie wyobrazam sobie gry
  Odpowiedz
#19
(09-02-2016, 09:57)martinez76 napisał(a): dzięki modom ta gra zyskuje na grywalności - bez niektórych modow nie wyobrazam sobie gry

przy After Dark chyba nie było większych problemów i oby teraz było podobnie.
  Odpowiedz
#20
(09-02-2016, 13:34)marcinbvb napisał(a):
(09-02-2016, 09:57)martinez76 napisał(a): dzięki modom ta gra zyskuje na grywalności - bez niektórych modow nie wyobrazam sobie gry

przy After Dark chyba nie było większych problemów i oby teraz było podobnie.

Spojnie. Jak czytałem moderzy mają dostać wcześniej dodatek po to, aby mogli zaktulizować mody przed datą premiery Snowfall. Z tego też powodu ma nie być tak samo jak było z after dark Smile Ale jak będzie to wyglądać to zobaczymy w dniu premiery.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości