Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Woda/Ścieki problem
#1
No, więc tak w skrócie, przed aktualizacjami nie miałem takiego problemu, chodzi mi o odprowadzanie/doprowadzanie wody oraz ścieków, kiedyś wystarczyło połączyć rury, tak żeby marker obejmował dane budynki, teraz nawet gdy to robie, nadal pojawia się komunikat, że gdzieś brakuje wody, albo zbyt duża ilość gromadzonych ścieków. Nie pomaga dokładanie dodatkowych obiektów, wszystko jest podpięte pod elektrykę, a markery obejmują dane domy, ale mimo wszystko mam problem i niestety nie da się z tym grać. Proszę o porady bo może, jest coś o czym nie wiem, ale wcześniej takich problemów nie miałem. 

Z góry Dzięki za odpowiedź.
  Odpowiedz
#2
A czy w panelu pokazującym zapotrzebowanie na wodę i ścieki strzałka jest na zielonym? Używasz budynków typu pompy wody i oczyszczalnie z Workshopa? Niektóre mogły nie zostać zaktualizowane i po prostu nie działają.
  Odpowiedz
#3
Używam domyślnych budynków, a strzałki są maks na zielonym. Testowałem na różnych mapkach z i bez ułatwień i jest to samo.
  Odpowiedz
#4
Ja nie zauważyłem takiego problemy, też wcześniej nikt o tym nie pisał. Może jakiś mod działa nieprawidłowo?
A może jednak nie wszystkie rury są z sobą połączone....

Może załączysz jakieś zdjęcia?
  Odpowiedz
#5
Pompy masz podpięte pod elektrykę, lecz czy na pewno wszystkie podpięte są rurami do sieci wodociągowej? Albo dzielnica nie jest podpięta do reszty. Czy wygląda to jak tu: http://i.imgur.com/7kZfBf6.jpg ? Tu rozwiązaniem problemu było dodanie kilku wież ciśnień.
  Odpowiedz
#6
Mam, że tak powiem osobne rury z wodą i osobne z kanalizacją. Przykładowo, mam rure podpiętą pod domem pod którym jest ikonka wody lub ścieków, mimo, że płynie tam rura, nadal są braki. Wszystko jest podpięte jak trzeba, nawet usunąłem wszystkie mody, ale nadal jest problem.
  Odpowiedz
#7
Nie do końca rozumiem osobne rury, pewnie w tym jest problem. Najlepiej, jakbyś wstawił screena Wink
 Podziękowali: Czarlinator
  Odpowiedz
#8
http://zapodaj.net/ee8cfef6aaff5.png.html

To testowa mapka, na szybko coś postawiłem no i problem nadal występuje, nawet jeśli robie coś źle, to i tak wcześniej nie było takich problemów.
  Odpowiedz
#9
Musisz połączyć wodociągiem ze sobą stację wodociągową i rurę odpływową ze ściekami. Następnie rozprowadź sieć po mieście. W tej grze wodociąg to wspólna sieć wod-kan.
 Podziękowali: Czarlinator
  Odpowiedz
#10
A to o to chodziło z osobnymi rurami. Nie rób tak, po prostu prowadź jedną rurę która jest podłączona i do ścieków i do wodociągu.
 Podziękowali: Czarlinator
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości