Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
Transit Cities Skylines: MASS TRANSIT
#21
W darmowym patchu ma być random road to się chyba zwie. Te "kółka" podczas układania dróg to jakieś punkty odniesienia?
  Odpowiedz
#22
Wczoraj kupiłem za 11EUR, właśnie pobieram dodatek ~700MB. Cieszyłbym się, gdyby obeszło się bez żadnych problemów z dodatkami pobranymi z warsztatu. No nic, zobaczymy Smile . Akurat pobrałem fajną mapę i zacząłem "kolonizować" najmniejszą wyspę. Przyda się transport do większej Duży uśmiech .
  Odpowiedz
#23
Jak mam być szczery - kosmetyczne zmiany. Prawie wszystko można mieć z warsztatu. Ale najgorsze jest to, że moja ostatnia gra "leży" bo gra krzaczy się z modami, którymi używam. Co ciekawe przy nowej mapie muszę odznaczyć mody np. Manager President bo przy stawianiu Zajezdni autobusowej gra mi wyrzuca błąd i powstaje komunikat loop. Wszystko było pięknie a tu nagle niby usprawnienie i muszę czekać aż autorzy modów je przystosują do nowego patcha.
  Odpowiedz
#24
Mi prawie wszystkie mody działają. Jest parę problemów z ułożeniem okienek modów ale np. MOM, President czy nawet RICO działają bez problemu. Network Extensions również. IPT wyszła wersja 2 i wszystko również działa. Niestety jak na razie musiałem pożegnać się z First Person Camera i z Transport Line Manager-em. Save działa więc ogólnie nie mam się do czego przyczepić. Fajna opcja z tymi nazwami ulic. Niby drobnostka a zawsze jakieś zajęcie daje Wink Samego dodatku jednak jeszcze nie kupiłem. Może kiedyś Wink
Cały wykaz co działa a co nie można znaleźć tutaj:
http://steamcommunity.com/workshop/discu...pid=255710
  Odpowiedz
#25
Dlatego nie chciałem dodatku na początku , bo wiedziałem co on będzie oznaczać .
Miasto tworzone przez dwa miesiące , nagle się posypią. Trzeba trochę poczekać i przeboleć tego czego jeszcze się nie ma Frown

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
  Odpowiedz
#26
szymex71 - dzięki za info. Zaraz to sprawdzę i dam znać jak to działa Wink
  Odpowiedz
#27
Nie włączałem jeszcze gry od czasu aktualizacji dlatego chciałbym się zapytać o coś. Czy mod na drogi (nazwa mi wypadła z głowy, ale chodzi o ten najpopularniejszy mod na nowe rodzaje dróg i autostrad większą ilością pasów) działa? Bo wiem, że w samym dodatku miały dojść chyba nowe opcje drogowe, dlatego nie wiem czy się nie gryzie to wszystko i czy jak włączę moje miasto to będzie działać Smile
  Odpowiedz
#28
Network Extensions 2 jak najbardziej działa.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości