Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Metro Overhaul Mod - Metro nad ziemią!
Założony przez: SZyMeX
#1
  Patch


Ciekawa modyfikacja pozwalająca prowadzić linie metra zarówno nad ziemią jak i po niej. Coś w stylu amerykańskich linii metra przebiegających nad ulicami miast.
Aby skorzystać z torów "MOM" wystarczy przyciskiem "page up" wynieść tory nad powierzchnię.
Wtedy do wyboru mamy kolejne możliwości - albo tory na stalowo-drewnianych podporach albo betonowych. Gdy tory prowadzimy po ziemi możemy również wybrać
czy ma biec wzdłuż nich płot. Modyfikacja dodatkowo renderuje podziemne trasy metra wraz ze stacjami.

Aby w pełni korzystać z dodatku należy pobrać dodatkowo zajezdnię, stacje naziemne/nadziemne i nowe pociągi. Dodatkowo polecam zasubskrybować jakąś anarchię żeby móc stawiać tory nad ulicami.

[Obrazek: 0B8BB0F1C10DB9017D0C60386AFF44671FF7DBF4]
  Odpowiedz
#2
kto używa MOMa? warto?

jak niektórzy wiedzą, odchudzam swój katalog modów i martwi mnie, że tak ciekawy mod wymaga w sumie aż 5 modów i 2 obiektów.

w sumie jeszcze nigdy nie doszedłem do takiego etapu rozgrywki, żeby robić więcej niż 1 linię metra. pomijam już pomysły wyjścia na powierzchnie XD
ale z drugiej strony fajnie by było zrobić takie metro jak w Pradze, gdzie z reguły podmiejskie fragmenty są w takich 'tubach' wzdłuż ulic...
tylko pytanie czy warto walczyć o taką "pierdołę" kosztem prawdopodobnie innych modów? Wink
  Odpowiedz
#3
Ja używałem, fajne nadziemne linie można zrobić.
Wszystko zależy od tego jakie miasta budujesz. Jeżeli z metra zrobisz może jedną linię to chyba nie warto, ale jak chcesz zrobić cały system nadziemnego metra zrobić jak np. w USA to mod super Smile
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości