Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Crash gry podczas odpalania save.
#1
Witam. Mam problem z grą... Tak jak widzicie na ss który dodałem pokazuje się ten oto piękny błąd z którym nie umiem sobie poradzić. Przeinstalowałem całą grę razem ze wszystkimi przedmiotami zasubskrybowanymi na Steam chcą odświeżyć swoją grę itp... Sprawdziłem czy gra działa kiedy posiadałem 2/4 modów, budynków itp z listy poniżej. Wszystko działało idealnie... Potem niestety wszystko poszło się j****... Więc jeżeli jest ktoś na tyle miły oraz pomocny proszę o sprawdzenie mojej kolekcji i pomoc w odnalezieniu błędu. Dziękuje i pozdrawiam.

KOLEKCJA: https://steamcommunity.com/sharedfiles/f...1687690173[Obrazek: oI1lVdu.jpg]
  Odpowiedz
#2
(19-03-2019, 20:38)kacper12500 napisał(a): Witam. Mam problem z grą... Tak jak widzicie na ss który dodałem pokazuje się ten oto piękny błąd z którym nie umiem sobie poradzić. Przeinstalowałem całą grę razem ze wszystkimi przedmiotami zasubskrybowanymi na Steam chcą odświeżyć swoją grę itp... Sprawdziłem czy gra działa kiedy posiadałem 2/4 modów, budynków itp z listy poniżej. Wszystko działało idealnie... Potem niestety wszystko poszło się j****... Więc jeżeli jest ktoś na tyle miły oraz pomocny proszę o sprawdzenie mojej kolekcji i pomoc w odnalezieniu błędu. Dziękuje i pozdrawiam.

KOLEKCJA: https://steamcommunity.com/sharedfiles/f...1687690173[Obrazek: oI1lVdu.jpg]

W wiekszosci wypadkow taki komunikat pojawia sie ze wzgledu na blad w definicji Rico w jednym z budynkow Rico (ale nie tylko) Zwykle zwiazane jest to ze zmieniana dokonana manualnie przez uzytkownika, ale jest tez kilka assetow ktore maja blad w pliku rico juz w wersji "orginalnej". musisz sprawdzic kazdy budynek rico i tyle
 Podziękowali: kacper12500
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości