Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
0 studentów a minął już 1 rok akademicki, czy to normalne?
#1
Cześć.

Zainstalowałem niedawno rozszerzenie campus i wybudowałem w swoim wcześniej załadowanym z sejwa mieście nowy kampus. (Politechnika). Poprowadziłem do niego drogę, metro, autobus i sterowce oraz zrobiłem parkingi taksówek przy wejściu. Mimo to wyświetla mi ciągle 0 studentów, a pierwszy rok się zakończył. Czy to normalne? Może to jakiś bug? Robie coś źle? Ja wiem, że jest nieznany campus, ale bez przesady, gdyby było, chociaż 10 studentów na początek, ale 0?
  Odpowiedz
#2
A dobra już nieaktualne, sam ogarnąłem. Smile Okazuje się, że to przez zderzacz hadronów, który jako arcydzieło architektury zapewnił edukacje wszystkim mieszkańcom i w związku z tym nikt nie potrzebował iść na studia. Smile Po dezaktywacji tej budowli, zacząłem mieć studentów, ale wciąż mało, bo tylko 9. Macie jakieś pomysły, jak jeszcze bardziej zwiększyć ich ilość?

A w ogóle to budowli Zderzacz Hadronów nie powinno być, bo psuje balans i sprawia, że kampusy są zbędne. Chyba twórcy nie do końca to przemyśleli. Wiem, że to arcydzieło, ale i tak.
  Odpowiedz
#3
Masz mało studentów ponieważ dezaktywacja budowli nie spowoduje nagle cofnięcie edukacji mieszkańców do szkoły średniej Wink Musisz poczekać na nowe pokolenie, chociaż może się okazać że gra została przez te "dzieło" tak rozbalansowana że nigdy nie osiągniesz normalnego poziomu. Podobny problem miałem kiedyś z windą kosmiczną. Po jej wybudowaniu lotniska, porty jak i kolej przestały obsługiwać pasażerów a windą i tak przybywało z połowę mniej turystów niż normalnie. Po jej zburzeniu ruch turystyczny i tak nie wrócił do normy przez co musiałem pożegnać się z save-em. Generalnie nie polecam stawiania tych "dzieł". Nie dość że są nierealistyczne to w dodatku przynoszą więcej problemów niż plusów.

A co do drugiej części posta, zderzacz hadronów był w grze od samego początku, wątpię by wtedy w ogóle myśleli że wydadzą DLC campus Wink
  Odpowiedz
#4
A nowy poziom kampusu zdobywa się, jeśli zostaną spełnione 3 warunki 1. Bedzie conajmniej 300 studentów. 2. Jego renoma będzie powyżej jakiegoś poziomu i po 3 napisane zostaną 2 prace (dla pierwszego poziomu). Mam rację?
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości