Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Transport
#1
Mam pytanie. Co zrobic bo niechca mi wyjeżdzac tramwaje z zajezdni i pociagi. Zamiast tramwajów wyjezdzaja trolejbusy ?
  Odpowiedz
#2
Improved Public Transport ma opcję wyboru pojazdów wyjeżdżających na daną linię. Wybierz tam tramwaje zamiast trolejbusów i po sprawie.
  Odpowiedz
#3
Działa juz dobrze poprostu jakiegos moda właczylem ktory psól to i wyłaczalem i wlaczalem po koleji kazdego i znalazłem go
  Odpowiedz
#4
szukam save z ta mapka Smilehttps://youtu.be/4NIdfebezUY
  Odpowiedz
#5
Witam.

Podepnę sie pod transport. Moje miasto ma juz niemal 36k populacji, mam metro, autobusy, dzielnice przemysłowe etc. Jednak zauważyłem ze mój transport publiczny przynosi 17k straty na tydzień. W budżecie dochód wynosi 0.

Domyślam sie ze chodzi o ceny biletów i tu pytanie: gdzie to sie kurde ustawia, bo juz siedzę ze 2 godziny i nie mogę znaleźć.
Korzystam z gry ze steama + mass transit. Dodatkowo kilka modów jak move it, roundabout, TMPE.

Ktoś mógł by mnie nakierować ?
  Odpowiedz
#6
Nie ustawiasz cen biletów. Ustawiasz wydatki budżetowe oraz musisz budować tak infrastrukturę, w tym budynki, żeby wydatki tygodniowe na nie też nie były zbyt duże.
  Odpowiedz
#7
Ceny biletów możesz ustawić za pomocą moda IPT 2. Chociaż jeżeli z transportu masz 0 dochodów do budżetu, to już prędzej obawiałbym się czy coś się po prostu nie zbudowało Tounge
  Odpowiedz
#8
a może w przepisach masz ustawiony darmowy transport publiczny?
 Podziękowali: SZyMeX
  Odpowiedz
#9
Witam.

Nie, nie ustawialem darmowego transportu.
(14-11-2019, 08:46)SZyMeX napisał(a): Ceny biletów możesz ustawić za pomocą moda IPT 2. Chociaż jeżeli z transportu masz 0 dochodów do budżetu, to już prędzej obawiałbym się czy coś się po prostu nie zbudowało Tounge
Masz na mysli zbugowalo czy nie zbudowalem czegos co powinienem ??
Gre zaczynalem na totalnej podstawce. Pozniej dodalem kilka modow, pozniej 2 dodatki. Jak przegladalem sobie streamy na YT, to nawet malo ogarnieci gracze juz mieli jakis tam dochod z transportu.

Teraz pytanie : Skoro w podstawie gry nie ma zarzadznia biletami to jak to robic by bylo na plus ?? Powiem szczerze ze ta walka mnie troche odepchnela od gry.
  Odpowiedz
#10
Oczywiście miałem na myśli zbugowanie gry. Autokorekta robi swoje Wink Nie spotkałem się jeszcze z sytuacją by dochód był kompletnie zerowy. Co innego wychodzić na minus bo zarabiasz np. 5000 a wydajesz 10000, a co innego nie zarabiać w ogóle. Na samej podstawce zapewne jest to wykonalne ale dość trudne. Tak jak mówiłem, za pomocą IPT 2 możesz ustawić cenę biletów ale i tak może być ciężko z wyjściem na plus. Z tym że będziesz na minus np. 1000 a nie 10000 Wink
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości