Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Gra nie wczytuje się / zacina się podczas ładowania. [oddzielony]
#21
Jeżeli stawiasz budynki growable to nie. Jeżeli stawiasz budynki RICO za pomocą find it-a to tak Smile

Nie wiem jaki wpływ mają te modyfikacje (RU 2 i AS) ale te logi są naprawdę długie i są zawalone po brzegi informacjami właśnie z tych modyfikacji. Z tego co kojarzę, to zmieniają one tylko tekstury dróg i dodają amerykańskie znaki. Nic nie powinno więc przeszkadzać jeżeli je wyłączysz. Tak jak mówiłem, nawet jeżeli nie rozwiąże to problemu, to może przynajmniej log będzie zawierał sensowne informacje a nie spam Tounge
  Odpowiedz
#22
kolejne 25 min wczytywania, sam przerwałem jak zawsze. Włączony był network skins a road united i american signs wyłączone.

No cóż, trudno. Bardzo dziękuję za poświęcony czas i nerwy  Duży uśmiech
Miasto stracone, trzeba pobawić się czymś nowym Wink Pozostaje mi tworzyć trochę mniejsze projekty jak widać.

Zresztą niedługo wyjeżdżam na jakiś czas i będę bez komputera więc nie pogram Frown


Załączone pliki
.txt   output_log.txt (Rozmiar: 862.72 KB / Pobrań: 288)
  Odpowiedz
#23
Co tu dużo mówić.. Log znowu przerwany - gra ładowałaby się zapewne dalej. Po drodze dwa nulle dotyczące tego samego i tyle z błędów (ewentualnie jeszcze możesz dać w opcjach uruchamiania -force-d3d9 by zniknęły błędy związane z DirectX ale one nie mają tu zbyt dużo do znaczenia).
Tym razem nulle jednak dotyczyły Loading Screen Moda - z tym że nie jego samego w sobie, a najprawdopodobniej brakujących obiektów i modyfikacji. Tak więc możesz podesłać jeszcze plik log samego LSM (tak wiem.. logi logi logi.. może to już trochę nudne ale inaczej nie dojdziemy do tego co jest nie tak Tounge), szczególnie że nie wiem jak on będzie wyglądał u ciebie, a nie musisz pobierać wszystkich obiektów które są "missing". Log jest w formie pliku .htm i znajduje się w tej ścieżce:
C:\Users\***\AppData\Local\Colossal Order\Cities_Skylines\Report\LoadingScreenMod
Oczywiście prześlij ten najnowszy Wink
  Odpowiedz
#24
Idąc po tej ścieżce nie mam takiego folderu "Report"

[Obrazek: unnamed-2.jpg]
  Odpowiedz
#25
Hmm, a to ciekawe. A masz włączone w ustawieniach LSM zapisywanie raportów? Jeżeli tak to tam masz również do wyboru (a w zasadzie wpisania) ścieżkę, idąc po niej znajdziesz plik Smile No i oczywiście jeżeli była wyłączona to niestety ale po raz kolejny trzeba uruchomić save-a i poczekać te pół godzinki aby logi się zebrały :/
  Odpowiedz
#26
nie miałem włączonej opcji zapisywania tych raportów.

tutaj są wgrane te pliki:

https://megawrzuta.pl/filesgroup/2a6fcb2...f8de9.html
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości