Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Szukam alei
#1
Witam! Poszukuję najlepiej 3 pasmowych dróg w jednym kierunku z pasem zieleni bądź betonem. Szukałem wiele, wiele stron na steam ale nic nie znalazłem co by mnie satysfakcjonowało. Widziałem kilka takich z projektów polskich miast ale na steam ich nie ma.
  Odpowiedz
#2
Tak na szybko nie jestem w stanie znaleźć nic ciekawego, ale musisz szukać w zakładce Roads na Steam-ie. Wpisz 3 lanes road, skoro takie cie interesują i coś tam znajdziesz Smile

Jest jednak też inna opcja, posłużę się tutaj trochę egoistycznie swoim własnym projektem (którego już od dłuższego czasu nie ruszałem... trzeba wrócić do tych Citiesków bo wstyd Tounge) https://citiesskylines.pl/temat-Nowe-Mia...523?page=4

Ja na przykład (ale robi tak na prawdę wiele osób) buduję drogi tak jakby pojedynczo - używam jednokierunkowych, trzy pasmowych dróg z Network Extensions 2 i "ręcznie" robię wszystkie aleje i skrzyżowania. Jest to, wiadomo, bardziej pracochłonne, ale pozwala osiągnąć efekty, których nie dadzą żadne "gotowe" drogi/aleje z warsztatu Smile
  Odpowiedz
#3
Wpisywałem dokładnie to co napisałeś ale po 20 paru stronach znalazłem tylko 2 aleje, które nie do końca pasują do mojej koncepcji. Wink
A w tym linku co podałeś to co to za drogi z 2-óch pierwszych zdjęć (w oddali widać na nich "Zieleniaka") oraz te z ronda?
  Odpowiedz
#4
Są to trzy-pasmówki z Network Extensions 2
  Odpowiedz
#5
Jak widzę posiadam ten dodatek od dawna, jednakże żadne nowe drogi mi się nie pojawiły a szczególnie te ze zdjęcia.
  Odpowiedz
#6
Niestety, ale NE2 najprawdopodobniej nie do końca współpracuje z nową wersją gry, trzeba czekać na update :/
  Odpowiedz
#7
(26-03-2020, 22:43)SZyMeX napisał(a): Niestety, ale NE2 najprawdopodobniej nie do końca współpracuje z nową wersją gry, trzeba czekać na update :/
Znaczy ja ten dodatek posiadam znacznie wcześniej niż wyszedł Sunset Harbor i nawet jeszcze przed Industries go miałem. Chyba, że wtedy też był nie kompatybilny.
  Odpowiedz
#8
Nir no, wcześniej NE2 działało bez problemu. Na pewno miałeś włączoną modyfikacje w menedżerze treści? Dodatkowo w opcjach samej modyfikacji też można włączać u wyłączać dane rodzaje dróg, może tam miałeś coś przestawione? W każdym razie, teraz i tak trzeba czekać na update Wink
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości