Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
News DLC Parklife za darmo! Steam giveaway. FAQ
#1
[Obrazek: w3lgYtd.jpg]

Od jura do 26 kwietnia do godziny 23:59 będzie możliwość zyskania DLC Parklife zupełnie za darmo! Smile Poniżej krótkie FAQ ze strony Paradoxu, czyli instrukcja co zrobić by otrzymać DLC oraz kilka odpowiedzi na pytania jakie mogą paść przy okazji tego giveawaya.

1. Jakie DLC otrzymam za darmo?
Otrzymasz dodatek Cities:Skylines Parklife na platformę Steam

2. Jak długo trwa ta oferta?
Oferta jest ważna pomiędzy 21 kwietnia 23:59 a 26 kwietnia 23:59. Jeżeli zapisałeś się do newslettera wcześniej, jesteś nią objęty. Proszę zaczekać do 36 godzin na pojawienie się DLC w bibliotece Steam

3. Jak mogę otrzymać darmowe DLC?
Aby kwalifikować się do otrzymania dodatku Parklife za darmo na twoje konto Steam, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:
  • Posiadaj podstawową wersję gry na Steam
  • Załóż konto Paradox (accounts.paradoxplaza.com)
  • W ustawieniach zapisz się do newslettera Paradoxu
  • Potwierdź swój email (pamiętaj by sprawdzić spam i folder ofert w twojej skrzynce pocztowej)
  • Wróć do panelu ustawień konta, zapisz się do newslettera Cities: Skylines
  • Połącz swoje konto Paradoxu i Steama w ustawieniach
  • Ustaw swoje konto Steam na Publiczne aby nasz zespół mógł potwierdzić, że posiadasz podstawową wersję gry. Możesz przywrócić swój profil do prywatnego po otrzymaniu DLC.
  • Poczekaj do 36 godzin na otrzymanie swojego dodatku.
4. Czy potrzebuję podstawowej wersji gry aby zagrać w DLC?
Tak, potrzebujesz podstawowej wersji Cities: Skylines na platformie Steam aby być kwalifikowanym do tej promocji.

5. Posiadam grę na konsoli, czy wciąż mogę ubiegać się o DLC na Steam?
Nie, ta promocja jest dostępna tylko dla posiadaczy Cities: Skylines na Steam. Planujemy jednak również coś dla konsolowych graczy w najbliższej przyszłości Smile

6. Nie posiadam konta Paradoxu, czy wciąż mogę brać udział w ofercie?
Nie, musisz stworzyć konto Paradoxu, połączyć je z kontem Steam i zapisać się do newslettera Cities Skylines. Możesz utworzyć konto Paradoxu tutaj: https://accounts.paradoxplaza.com/login

7. Jak mogę zasubskrybować newsletter Cities Skylines?
Zaloguj się do swojego konta paradoxu na https://accounts.paradoxplaza.com/settings, przejdź do Ustawień -> Subskrypcje i zapisz się do newslettera Paradoxu. Będziesz wtedy weryfikację swojego adresu email, potwierdź go w swojej skrzynce pocztowej. Jeżeli nie widzisz maila weryfikacyjnego, nie zapomnij sprawdzić spamu i folderu ofert. Wróć do strony konta Paradoxu, teraz możesz zapisać się do newslettera Cities Skylines

8. Jak połączyć konto Steam i Paradox?
Zaloguj się do swojego konta Paradoxu na https://accounts.paradoxplaza.com/settings, przejdź do Ustawień -> Łączenie kont, a następnie kliknij "Połącz konto" dla Steam.

9. Posiadam już to DLC, czy mogę otrzymać zwrot? Albo inne DLC za darmo?
Nie, nie jest to możliwe.

10. Byłem już zapisany do newslettera, miałem połączone konta oraz mam ustawiony profil jako publiczny. Czy wciąż mogę otrzymać DLC?
Tak. Tak długo jak twoje konto spełnia wymagania tej oferty pomiędzy 21 a 26 kwietnia, otrzymasz DLC za darmo.

11. Jak dokładnie otrzymam DLC?
Dodatek Parklife zostanie automatycznie przypisany do twojego konta Steam w ciągu 36 godzin od spełnienia wymagań promocyjnych. Pamiętaj, żeby twoje konto Steam było ustawione na publiczne! Możesz zmienić te ustawienia z powrotem gdy otrzymasz DLC.

12. Zrobiłem wszystko co było wymagane, ale nie otrzymałem DLC.
Prosimy zaczekać do 36 godzin aż dodatek ukaże się w bibliotece Steam.
  Odpowiedz
#2
Ja bym jeszcze dodał, że w ustawieniach newslettera lepiej zaznaczyć "Cities: Skylines".
 Podziękowali: Dominik Szwed
  Odpowiedz
#3
Dokładnie o to chodzi, nic więcej nie trzeba Smile
 Podziękowali: Dominik Szwed
  Odpowiedz
#4
Jak sie zglosilem dzisiaj kolo 11 to jest szansa ze mi wyjdzie bo mam bardzo duże obawy bo to zostało mniwj niz 24 h a niby ma sie pojawic po 36
i nie wiem czy jak niezaznaczylem czy pyknie a spelniam wymagania nawet specjalnie laczylem steam z paradox . Mam podstawke . i parklive niwe wykukupiony dalem konto steam na publiczny
  Odpowiedz
#5
Jeżeli wykonałeś wszystkie kroki, i zasubskrybowałeś newsletter zarówno Paradoxu jak i Cities Skylines (musisz na stronie zjechać niżej i z listy zaznaczyć Cities Skylines) to DLC dostaniesz. Do 26 kwietnia można spełniać warunki z oferty, a potem do 36 godzin otrzyma się DLC, przynajmniej ja tak to rozumiem.
  Odpowiedz
#6
Ja dostałam po trochę ponad 24 h Smile
 Podziękowali: Dominik Szwed
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości