Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Samoloty krążące nad lotniskiem
#1
Cześć
Zbudowałem trzecie lotnisko w mieście. Tym razem międzynarodowe.
Pierwszy raz natomiast spotkałem się z sytuację, że samoloty nie lądują a jedynie krążą nad lotniskiem - czasem nawet ok 10 sztuk.
Widać, że na lotnisku jest jakiś ruch jednak minimalny, zastanawia mnie jedna co zrobić z tymi samolotami

Z góry dziękuję za pomoc

Pozdrawiam
Tomek
  Odpowiedz
#2
Hej, problem jest znany, zresztą sam go kiedyś miałem :P
Spróbuj zrobić tak:
Za pomocą tego moda: https://steamcommunity.com/sharedfiles/f...=512314255 porozdzielaj ścieżki lotnicze tak, aby każde lotnisko miało osobne połączenie zewnętrzne - te na skraju mapy.
Ewentualnie może ci się też przydać ten mod: https://steamcommunity.com/sharedfiles/f...=497033453 ale patrząc na komentarze obywałbym się z nim dość ostrożnie. Ja go mam i jeszcze problemu mi nie zrobił, ale ponoć nie da się usuwać połączeń zewnętrznych i są jeszcze jakieś bugi.
Czyli jeszcze raz podsumowując - każde lotnisko powinno mieć osobną ścieżkę lotniczą, podłączoną do osobnego połączenia zewnętrznego.

Może też być tak, że lotniska są zbyt blisko siebie, ale to dotyczy raczej naprawdę małych odległości. Jeżeli masz lotniska na trzech różnych stronach miasta nie powinno być problemu.

Oprócz tego, możesz za pomocą TM:PE usunąć te krążące samoloty (po ogarnięciu ścieżek) - klikasz na niego a następnie w okienku które wyskoczy masz krzyżyk albo ikonkę kosza (już nie pamiętam dokładnie) którym możesz usunąć dany pojazd. Bardzo przydatna opcja, nie tylko w takich sytuacjach Wink
  Odpowiedz
#3
Dzięki sprawdzę i dam znać czy się udało Wink

Okazało się, że po restarcie gry wszystko wróciło do normy. Ale mam już mody, które poleciłeś, więc dziękuję bardzo Wink
  Odpowiedz
#4
Jednak nie pomogło. Problem powrócił i zmiana ścieżek nie pomogła. Wydaje mi się, że problem może wynikać z małej odległości od krańca mapy, ale to większa przebudowa
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości