Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
"Pobudka"- Wyzwanie 1
#1
"Pobudka" Wyzwanie 1
=============================================================================================
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++KONIEC+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++ Wyzwanie pierwsze wygrywa aschley z 61% głosów. Gratulacje.++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++ Dajesz następne wyzwanie Smile. Powodzenia.+++++++++++++++++++++
=============================================================================================
[ATTACHMENT NOT FOUND]
=============================================================================================
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
|||||||||||||||||||||||||||||||| GŁOSOWANIE |||||||||||||||||||||||||||||||||
|||||||||||||||||||||||||||||||| http://strawpoll.me/5016017 |||||||||||||||||||||||||||||||||
|||||||||||||||||||||||||||||||| DO JUTRA DO GODZINY 18:00 |||||||||||||||||||||||||||||||||
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
=============================================================================================
<<<<<<<<<<< Głosować mogą także osoby, które nie biorą czynnego udziału w konkursie >>>>>>>>>>>>>

Witam. Niedawno użytkownik Vlang postanowił obudzić innych użytkowników forum, proponując wymyślanie wyzwań Duży uśmiech. Dobra, to zaczynamy. Kilka osób jest zainteresowane, więc będzie to:
=============================================================================================
Moja propozycja to Small Island Challenge autorstwa JEDIASSASSIN. Pobieramy tę mapkę i robimy na niej miasto.
=============================================================================================
Zasady:

Każdy uczestnik pobiera konkretną mapkę, którą podałem wyżej
Używamy moda Unlock all, ponieważ trzeba postawić porty.
Można użyć też moda na nieskończoną ilość pieniędzy, innych modów nie używamy.
Nie można kupować nowych działek.
Nie używamy modów od zmiany terenu.
Używamy tylko obiektów które są dostępne w grze standardowo.
Oczywiście chodzi też o to, aby upchać jak najwięcej ludu.
Muszą być umieszczone wszystkie usługi Duży uśmiech
Uniwersytet nie jest potrzebny Duży uśmiech
W mieście mają się znajdować 2 budynki unikatowe Duży uśmiech
I 2 rodzaje przemysłu Duży uśmiech

Czas 2 dni.
Miasta prezentujemy tutaj, przesyłamy prezentacje do piątku do godziny 18.
W prezentacji musi znajdować się zdjęcie miasta z góry, na którym widać wszystko co się znajduje w mieście. Dobrze by było umieścić też trochę statystyk Smile (np. o ilości rejonów).
Później odbędzie się głosowanie, które potrwa do soboty do godziny 18.
Osoba która wygra daje następne wyzwanie.
=============================================================================================
Liczę na więcej niż 3 4 osoby.

Powodzenia.
=============================================================================================
Jakieś pytania to śmiało, póki jeszcze można coś zmienić.
=============================================================================================
Jeżeli uda się to rozkręcić to dobrze by było stworzyć nowy dział na to, żeby nie zapychać uwag i zażaleń Duży uśmiech. Taka tam prośba do admina.
  Odpowiedz
#2
Dodaję teraz, i tak już wszystko w mieście zapchane i nic się nie dzieje Smile

Oto Isla Circula, stworzona nie do końca z myślą upchania jak najwięcej ludu w mieście na planie siatki - chciałam trochę zaszaleć Duży uśmiech i stworzyłam je na planie okręgu.

[Obrazek: pvd2LIi.jpg]

"Przychód" wynosi jakieś -6.500, mieszkańców 1170 i powoli rośnie, dzięki powoli upgradedującymi się budynkom, dwa "budynki" unikatowe to te dwa place po bokach, nie pamiętam nazwy, nic innego się nie mieściło Szczęśliwy Procent zatrudnienia 60% i rośnie, zadowolenie jakieś 77%. Funkcjonuje także jedna podstawówka.

[Obrazek: FomuRYb.jpg]

^^ Tutaj widać dwa rodzaje przemysłu, na dole małe drzewka, wyżej przy wjeździe do portu dwa budynki ze zwykłego przemysłu. Żeby nie było, że nic nie ma Smile

[Obrazek: 3I0qwUX.jpg]
[Obrazek: qwwBpJD.jpg]
[Obrazek: lbR7lz1.jpg]
[Obrazek: Yl9m3li.jpg]
Was też zastanawiał ten skrawek lądu na horyzoncie? Wink
  Odpowiedz
#3
Na tamtym skrawku jest autostrada, bo inaczej nie da się mapy włączyć do gry Smile dlatego nie można działek kupować Duży uśmiech. Za niedługo opublikuję swoje miasto. Oby się nie okazało, że 2 prace będą.
  Odpowiedz
#4
Tak wygląda moje miasto. Ma około 1,5 tysiąca ludności i cały czas ta liczba się zmniejsza Duży uśmiech. Znajduje się tu kilka budynków przemysłu leśnego i kilka zwykłego. W centrum jest wieżowiec jakiś tam unikatowy i publiczny park. Ulice są proste. Jest szkoła podstawowa i średnia oraz budynki policji straży te mniejsze, przychodnia. To tyle, prezentuję zdjęcia:
  Odpowiedz
#5
To może i ja pokażę co udało mi się stworzyć.

Miasto nazywa się Wypierdkowo. Zamieszkuje je około 1850 mieszkańców. Na wyspie znajdują się szkoła podstawowa i średnia, posterunek policji, remiza a także klinika(z uwagi na zanieczyszczenia i hałas mają ręce pełne roboty). Miasto "szczyci" się ujemnym dochodem(?) na poziomie ~6.000€ i bezrobociem na poziomie ~ 15%.

[ATTACHMENT NOT FOUND]
Garść statystyk
[ATTACHMENT NOT FOUND]

[ATTACHMENT NOT FOUND]

Zabytkowa wieża przyciągająca masę turystów
[ATTACHMENT NOT FOUND]

Edukacja to rzecz podstawowa...
[ATTACHMENT NOT FOUND]

...tak jak i kultura.
[ATTACHMENT NOT FOUND]

Podział na dzielnice
[ATTACHMENT NOT FOUND]

[ATTACHMENT NOT FOUND]
Mieszkańcy chwalą sobie przede wszystkim ciszę i spokój panującą w mieście...
[ATTACHMENT NOT FOUND]
[ATTACHMENT NOT FOUND]

  Odpowiedz
#6
Miasto powstało bardzo szybko, "na raz", potem starałem się tylko zbalansować strefy. Handlowe i mieszkalne są o wysokim zagęszczeniu. Z początku nikt nie był zainteresowany przemysłem, ale w końcu się przekonali. Mam nieskończone pieniążki, dlatego wymaksowałem finansowanie wszystkiego i zminimalizowałem podatki. Parę widoczków:
Z dachu portu wodnego
[Obrazek: 6iw3l3.jpg]
Z głębi osiedla mieszkalnego
[Obrazek: 2lwpt3l.jpg]
Z dachu oczyszczalni ścieków:
[Obrazek: 1sxdzs.jpg]
Starałem się trzymać ludzi z dala od skażenia. Na początku miałem zwykłą rurę ściekową, dopiero potem wymieniłem na oczyszczalnię.
[Obrazek: p4tg5.jpg]
[Obrazek: 24q4dtu.jpg]
Energię zapewnia jedna turbina wiatrowa i spalarnia śmieci.
[Obrazek: 2q07v3p.jpg]
PS. Statystyki:
[Obrazek: ay813n.jpg]
  Odpowiedz
#7
Fajnie, już myślałem, że przedłużę termin do godziny 20 bo tylko 2 prace były a tu proszę Duży uśmiech
  Odpowiedz
#8
=============================================================================================
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
|||||||||||||||||||||||||||||||| GŁOSOWANIE |||||||||||||||||||||||||||||||||
|||||||||||||||||||||||||||||||| http://strawpoll.me/5016017 |||||||||||||||||||||||||||||||||
|||||||||||||||||||||||||||||||| DO JUTRA DO GODZINY 18:00 |||||||||||||||||||||||||||||||||
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
=============================================================================================
<<<<<<<<<<< Głosować mogą także osoby, które nie biorą czynnego udziału w konkursie >>>>>>>>>>>>>
  Odpowiedz
#9
Głos oddany. Myślę, że warto dodać, że zagłosować MOGĄ również osoby nie biorące czynnego udziału w zabawie.

PS. Nie lepiej wydłużyć czas głosowania do niedzieli? Myślę, że sporo osób korzysta z uroków piątkowego wieczora i przez to nie zdążą wytypować swojego faworyta.

  Odpowiedz
#10
Już poprawiłem.
Głosowanie nie wiem, bo ja w niedzielę wcześnie rano wyjeżdżam i wracam dopiero 5 albo 6 sierpnia. Mogę przedlużyć do soboty godzina 18 albo 20 bo chciałbym jeszcze podać wyniki i to zakończyć.
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości