Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
problem z modyfikacją w grze [epic games]
#1
nie wiem do którego folderu gry wsadzić modyfikacje [budynki ,drogi] czy ktoś mugłby pomóc???????
  Odpowiedz
#2
C:\Users\***\AppData\Local\Colossal Order\Cities_Skylines\Addons -> Mods - modyfikacje, Assets - obiekty, drogi, mapy itp.
  Odpowiedz
#3
(09-01-2021, 19:19)SZyMeX napisał(a): C:\Users\***\AppData\Local\Colossal Order\Cities_Skylines\Addons -> Mods - modyfikacje, Assets - obiekty, drogi, mapy itp.
nie mam takich mam,C:\Program Files\Epic Games\CitiesSkylines\Files\Mods i edalej zero tylko poczatkowe modyfikacje
  Odpowiedz
#4
Jeżeli nie widzisz appdata to możesz przejść do niego albo wpisując %appdata% w windowsową wyszukiwarkę, albo włączyć widoczność ukrytych folderów w eksploratorze.
  Odpowiedz
#5
(10-01-2021, 21:01)SZyMeX napisał(a): Jeżeli nie widzisz appdata to możesz przejść do niego albo wpisując %appdata% w windowsową wyszukiwarkę, albo włączyć widoczność ukrytych folderów w eksploratorze.
ok,sprawdze to już jutro
  Odpowiedz
#6
(10-01-2021, 21:01)SZyMeX napisał(a): Jeżeli nie widzisz appdata to możesz przejść do niego albo wpisując %appdata% w windowsową wyszukiwarkę, albo włączyć widoczność ukrytych folderów w eksploratorze.
mam launcher cache,addons,assetstagingarea maps ,saves,scenarios,screenshot,snapschot i jeszcze takie inne ale nie foldery plikow,co mam zrobić dalej ???
  Odpowiedz
#7
Prześledź dokładnie ścieżkę która wypisałem, musisz mieć te foldery bo bez nich gra nie ruszy. Ewentualnie daj screeny jak to wygląda to powiem czy dobrze szukasz.
  Odpowiedz
#8
(11-01-2021, 11:30)SZyMeX napisał(a): Prześledź dokładnie ścieżkę która wypisałem, musisz mieć te foldery bo bez nich gra nie ruszy. Ewentualnie daj screeny jak to wygląda to powiem czy dobrze szukasz.
zaraz ci wysle ale chyba musza byc bo wogule teraz gram

(11-01-2021, 11:30)SZyMeX napisał(a): Prześledź dokładnie ścieżkę która wypisałem, musisz mieć te foldery bo bez nich gra nie ruszy. Ewentualnie daj screeny jak to wygląda to powiem czy dobrze szukasz.
jak mam zrobic screen bo sie troche n akompach nie znam?????

(11-01-2021, 11:47)Mateusz90876 napisał(a):
(11-01-2021, 11:30)SZyMeX napisał(a): Prześledź dokładnie ścieżkę która wypisałem, musisz mieć te foldery bo bez nich gra nie ruszy. Ewentualnie daj screeny jak to wygląda to powiem czy dobrze szukasz.
zaraz ci wysle ale chyba musza byc bo wogule teraz gram

(11-01-2021, 11:30)SZyMeX napisał(a): Prześledź dokładnie ścieżkę która wypisałem, musisz mieć te foldery bo bez nich gra nie ruszy. Ewentualnie daj screeny jak to wygląda to powiem czy dobrze 
dobra mam wyśle ci screnna jak nie bedzie dzialac

a musze wsadzać obiekty do nowych folderow?

dobra,dzieki za pomoc wszystko działa Smile
  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości