Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
Challenge 3 - Boreal Bay City.
#1
------------------------ Witajcie kochani ------------------------

1. Proszę zaskrubujcie mape : Boreal Bay
2. Włącz TYLKO unlock all i unlimited money.
3. Zrób wszystko co jest wskazane by otrzymać Obserwatorium oraz Sad.
Dopilnuj aby oba te 2 budynki znalazły się na Screenshot.
4. Mape ( 1 Okienko ) zagospodaruj tak, aby było w mieście jak najwięcej mieszkańców.
5. Wymagane jest lotnisko oraz połączenie pociągowe.


Prace zbieramy do 7.08 20:00 ( Piątek ) I standardowo do Niedzieli - Glosowanie.


Serdecznie wszystkich zapraszam!
  Odpowiedz
#2
Możesz wyjaśnić punkt 4? Jest to warunek konieczny? Wygrywa osoba z największą ilością mieszkańców? Czy po prostu ma być gęsto zabudowany teren?

  Odpowiedz
#3
Tak Im wieksze tym lepsze, chodz juz nie wplywam na to kto wygra. Ale jesli rozchodzi sie o miasto, to juz kazdemu zostawiam wolna wole co do jego wielkosci ; )
  Odpowiedz
#4
Wstyd się przyznać ale poległem przy pkt 3 tego wyzwania. Starałem się jak mogłem ale za nic w świecie nie udawało mi się przekroczyć 25% przestępczości nie mówiąc już o 50%. Poza tym z powodu mojego jutrzejszego wyjazdu muszę już dziś zakończyć pracę i podzielić się z Wami zdjęciami miasta mimo, że nie jest ono ukończone. Sama mieścina robiona była na szybko bo wieczorami po pracy.

Z uwagi na to, że nie spełniłem warunków wyzwania i zapewne nie będę brany pod uwagę w głosowaniu postanowiłem, że z pomocą 'warsztatu' umieszczę wymagane budynki tak aby nie zostawiać wolnego miejsca. Z tego samego powodu pozwoliłem sobie użyć moda Building Theme i większośc miasta zmieniałem na styl europejski (swoją drogą sam mod nie ma wypływu na mechanikę gry i może przy następnym wyzwaniu rozważylibyśmy czy nie dodać go do listy modów niezakazanych). To tyle jeśli chodzi o wstęp.

Miasto nazywa się Joannowice i zamieszkuje je około 11 tys mieszkańców. Z powodu pośpiechu i starty sporej ilości czasu na terroryzowanie mieszkańców złoczyńcami budynki zdążyły rozwinąć się tylko do poziomu 3.Bez zbędnego gadania przechodzimy do zdjęć.


Jedna z dzielnic
[ATTACHMENT NOT FOUND]
A tu kolejna...
[ATTACHMENT NOT FOUND]
..i jeszcze jedna
[ATTACHMENT NOT FOUND]
Stare cmentarzysko
[ATTACHMENT NOT FOUND]
Widoczki
[ATTACHMENT NOT FOUND]
[ATTACHMENT NOT FOUND]
[ATTACHMENT NOT FOUND]
[ATTACHMENT NOT FOUND]
[ATTACHMENT NOT FOUND]
[ATTACHMENT NOT FOUND]

  Odpowiedz
#5
Nie mogłem już dodać więcej zdjęć w poprzednim poście więc dodaje tu:
Widok na całe miasto...
[ATTACHMENT NOT FOUND]
... i łoś miejski
[ATTACHMENT NOT FOUND]

  Odpowiedz
#6
TYLKO JEDNA PRACA?! Ja zrobie jak termin będzie przedłużony.
  Odpowiedz
#7
Dobra, moje miasto nazywa się Leśno, zrobiłem je w pół godziny więc nie jest powalające. Nie starałem się zdobyć jak najwięcej mieszkańców, tylko porobiłem różne dziwne rzeczy. Nie wiem o co chodzi z Sadem, Lotnisko i pociąg mam.
Obserwatorium na górze
[ATTACHMENT NOT FOUND]

Osiedle mieszkalne
[ATTACHMENT NOT FOUND]

Miś uszatek
[ATTACHMENT NOT FOUND]

I liść...
[ATTACHMENT NOT FOUND]
Licze na jeden głos Duży uśmiech
  Odpowiedz
#8
Szkoda ze tak to się skończyło. Jedna propozycja na czas a jedna juz po czasie. Moja diagnoza to wygórowane wymagania którym nie sprostalo większość osób z forum. Sama autorka wyzwania nie dodała swojej propozycji co jest dla nie zrozumiałe. Jutro późnym wieczorem jak wrócę od teściów zrobię głosowanie (o ile nie zrobi tego wcześniej autorka wyzwania) i spróbujemy ożywić temat bo zabawa sama w sobie jest OK.

PS przepraszam za błędy ale pisze z autokotekta i po wypiciu paru głębszych z teściem.
Ps2 Kuba masz mój głos.

  Odpowiedz
#9
No trochę szkoda, że tak mało jest, tylko dwie prace. Może przydało by się coś innego niż "ściągnij mapkę, postaw to i tamto, i miej dużo ludzi", bo po kilka razach robi się to trochę nudne. Forum znowu jakby przygasło, jak byłem w Karpaczu to prawie codziennie zaglądałem co siędzieje, widziałem, że jest jakaś aktywność na forum, a teraz znowu nic.
PS Dopiero teraz zakumałem, że chodzi o sąd... Duży uśmiech
  Odpowiedz
#10
Głosujemy pod tym linkiem http://strawpoll.me/5155732.

Czy są jakieś propozycje następnego wyzwania? Czy ktoś ma pomysł jak to rozkręcić?

Edit: głosujemy do jutra do godziny 20.

  Odpowiedz

Witaj na Cities Skylines PL!
Aby dodać odpowiedź zaloguj się, lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zalogowani użytkownicy mogą odpowiadać w wątkach

Szybka rejestracja

Możesz także skorzystać z opcji szybkiej rejestracji za pomocą facebooka.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości